Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

О, цей прекрасний Чернігів! Місто неймовірної кількості церков, затишних старовинних вуличок, простого і добродушного, відкритого населення... Тут виникає стійке, але легке, відчуття дисонансу: спостерігати за тим, як зливається воєдино дух історизму і поточна сучасність – дуже незвично і цікаво. Це місто завжди викликає дуже суперечливі почуття: комусь воно подобається, а комусь – ні, але у всякому разі байдужих не залишається.

Чернігів – місто легенд і загадок

Дивовижне і одне з найдавніших міст України – Чернігів. Розкинув свою велич на мальовничому березі Десни і радо вітає гостей міста.

Чудово розвинена інфраструктура в комплексі з тихою і затишною атмосферою провінційного міста, величезна кількість пам'яток і духовних цінностей чекає вас в цьому прекрасному куточку нашої країни.

Адже що може бути краще, ніж ходити і насолоджуватися красивою панорамою і відпочивати.

Множинні пам'ятки Чернігова

Прогулюючись по мальовничих вулицях обов'язково варто доторкнутися до чудових пам'яток Чернігова, які понесуть вас в далеке минуле.

Безумовним акцентом міста і відмінною рисою є велика кількість сакральних пам'яток. Найціннішим з них вважається Троїцько-Іллінський монастир і печерні храми, перший з яких був заснований в 1069 році. Ще в комплекс монастиря входять Іллінська церква і Троїцький собор.

Також в місті знаходиться Єлецький Успенський монастир 11-17 століть і П'ятницька церква 12-13 століть. На найвищому березі Десни розташовується найдавніша частина міста, де раніше знаходилися оборонні споруди. Вал є історично цінної територією, яку обов'язково варто відвідати, приїхавши в це місто. Велика кількість музеїв: архітектури, Лісковиці, Тарновського, художній і військово-історичний.

 

Будинок-музей Коцюбинського, в якому жив письменник, стане цікавий його шанувальникам. Тут повністю переданий інтер'єр, внутрішня обстановка, а також представлені твори, рукописи, записні книжки і навіть бібліотека письменника. І це далеко не все, чим вас підкорить це місто.

Історія міста Чернігова

Історія Чернігова дуже насичена подіями. Перші письмові згадки відносяться до 907 року. У 1024 місто стає столицею Чернігівського князівства. Саме в цей час грунтуються Іллінський і Єлецький монастирі. 1239 рік став руйнівним. Саме тоді на територію було скоєно татарської орди.Місто стало входити до складу Російської імперії після російсько-литовської війни, потім входив до складу Речі Посполитої. Незважаючи на всі міжусобиці, які були на цій території, місто повставало, як птах фенікс. Зараз місто таким, яким ми його бачимо – красивий, величний і гостинний.
 

27.06.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали