Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Якщо ви любите подорожувати по цікавих місцях, де можна побродити по старовинним пам'яткам, прогулятися тінистими алеями і поринути в історичне минуле, то не забудьте відвідати селище Козелець.

Козелець – шматочок Петербурга в Україні

Приїхавши сюди, готуйтеся отримати вибух естетичного задоволення після відвідування пам'ятних місць і споруд. Козелець – селище міського типу, яке розкинуло свої кордони на березі річки Остер.

Це прекрасний край з мальовничою природою та гостинними людьми, історичними і архітектурними цінностями. Саме в цьому селищі знаходиться собор, що втілив в собі витонченість Петербурга і велич України.

Пам'ятки Козельця для вас!

Перлиною краю безперечно є Собор Різдва Богородиці 1752-1763 років. Пишне, можна назвати пафосним, все виглядає дуже багато і водночас вишукано. Справжнім скарбом цього твору мистецтва, інакше собор назвати просто неможливо, є величезний 27 метровий іконостас 17 ст. Від побаченого миттєво перехоплює подих. Собор є усипальнею сім'ї Розумовських.

Пам'ятки селища Козелець назавжди зажурився у вашій пам'яті. Що стоїть поруч дзвіниця зберігає легенду, що з її висоти відкривається панорама Києва і Чернігова. У селищі є цікавий музей ткацтва, який ще з радянських часів займає будівлю Вознесенської церкви 1866 року. На даній території раніше служила центром Київського полку, свідченням чого є будівля Полковий канцелярії 1740-1760 років.

 

Є тут і будівля, яке зберігає давні легенди. Садиба «Покорщина» сім'ї Дараганів, була названа так не спроста. Ходили чутки, про підкорення Олексієм Розумом самої імператриці Єлизавети. Ну як можна не приїхати в це чудове селище і не побачити все ту красу, яка зберігає в собі вікову історію.

Історія селища Козелець

Історія Козельця, відомому раніше як фортеця Козлоград, починається ще в 17 столітті. На той момент територія входила до складу Речі Посполитої. В 1656 було отримано магдебурзьке права. 1669 рік став роком розорення татарським військами. З 1708 по 1781 рік місто було центром Київського полку. З 1924 року має статус селища міського типу.

24.06.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали