Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Подорож, що здійснюється на поїзді, відкриває перед нами унікальні можливості. Ми можемо насолоджуватися краєвидами, спостерігати світанки і заходи, зустрічати нових людей і отримувати справжню бурю емоцій. А як приємно сходити з поїзда і вдихати аромат іншого міста. А бачити схожі, але в той же час зовсім різні вокзали... Давайте поїдемо в Бахмач!

Цікавий і неповторний Бахмач

Що може бути прекрасніше, ніж насолоджуватися неповторними і небаченими раніше пейзажами, занурюватися в атмосферу чужого міста. Дізнаватися його історію, прогулюючись по скверах і вулицях.

Приїхавши в Бахмач, ви відразу проникніться цим містом, його гостинністю і привабливістю. Цікава багаторічна історія цього населеного пункту і служить однією з головних причин, по якій туристів сюди з кожним роком приїжджає все більше і більше.

Мандрівники навряд чи можуть відмовити собі в задоволенні не відвідати місто, який на слуху ще зі шкільних часів.

Сказати, що Бахмач може вразити чимось суперсучасним або, навпаки, чимось дуже старовинним - дуже складно. Головна особливість цього населеного пункту – характерний дух спокою. Тож не дивно, що тут відпочиває душа.

Дивовижні пам'ятки Бахмача

Як тільки ви сходите з поїзда, вас зустрічає неперевершена і незвичайна, для будівлі вокзалу, архітектура. Будівля виконана в неоготичному стилі, який відразу кидається в очі. Будівництво було виконано за проектом архітектора А. Кулагіна в 1954 році.

Ще однією визначною пам'яткою Бахмача є історичний музей, заснований в 1960 році. Представлені експонати проведуть вас по всіх історичних епох від найдавніших часів до сучасності.

 

Іконопис, український побут, художні твори і багато іншого розкажуть вам багато нового і захоплюючого. Також буде цікаво відвідати і паровоз-пам'ятник, встановлений в 1988 році. Це символ міста, який нагадує про бойові і трудові подвиги залізничників.

Примітна історія Бахмача

Перші згадки про однойменний поселення датується тисяча сто сорок сім роком. Належало тоді Чернігівському князівству. Статус міста був привласнений в 1938 році. З 1669 по 1764 року зазначені землі були столицею Української гетьманства, що залишило свій відбиток в історії Бахмача.Величезної шкоди завдано місту був в період Великої Вітчизняної Війни. Сьогодні це знову цікавий і привабливий місто, від відвідування якого залишаться тільки позитивні емоції.

Більше акційних турів по Україні та закордоном Ви знайдете в розділі "Гарячі тури" від Анга Тревел. Обирайте тур для себе та не пропустіть можливість отримати кращі емоції та враження за класною ціною!

Друзі, нагадуємо, що є супер зручний спосіб стежити за вигідними пропозиціями та новинками - наш Telegram-канал! Підписуйтесь і отримуйте першими всі кращі пропозиції!

15.11.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали