Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Ви вже плануєте де проведете свою відпустку? Можливо вас цікавить відвідування історичних і культурних місць нашої країни? Тоді Батурин те, що вам потрібно! Втім, скажемо відверто: цілої відпустки буде занадто багато, для відвідування цього чудо-місця! Виділіть якісь вихідні, які ви хотіли присвятити тривіальним домашнім справам і подаруйте собі трохи радості. Відправляйтеся в це селище, яке наскрізь пронизане історією і цікавими фактами. Ми обіцяємо, що тут ви відпочинете душею.

Батурин – подарує незабутній відпочинок і занурить в часи Гетьманщини

Сама назва Батурин, за однією з версій походження, означає вежа, фортеця. Саме цим довгий час і славився це місто. Розташувався Батурин на мальовничому березі річки Сейм в Чернігівській області. Завдяки своїй цікавій історії та унікальним пам'ятникам архітектури, провокує величезний інтерес для туристів.

Вам обов'язково сподобається час, які ви тут проведете. За короткий період часу місцеве населення вже звикло до потоку зацікавлених туристів, тому містечко порадує своєю гостинністю, енергетикою і смачною кухнею. А сувенірів, які захочеться привезти додому, тут сила-силенна.

Пам'ятки Батурина – гетьманської столиці

Головною визначною пам'яткою Батурина є національний заповідник «Гетьманська столиця», заснований в 2005 році. У комплекс заповідника входить величезна кількість об'єктів, що мають історичну, культурну та духовну цінність національного рівня. Тут зібрали спадщину минулого.
Тут знаходиться палац Кирила Розумовського, а усипальницею його є Воскресенський собор 1799-1803 років. Реконструйована Цитадель Батуринської фортеці викликає особливий інтерес, адже тут збереглися останки стародавньої фортеці. На території заповідника є й молодші пам'ятники, одним з яких є Хрест в пам'ять про Батуринськой трагедії.

У місті діє музей археології, який так само входить до складу заповідника. Прекрасним зразком українського бароко 17 століття виступає Покровська церква. Для тих, кого цікавить життя і діяльність великого мандрівника Миклухо-Маклая, відкрито чудовий музей «Вітрила Маклая». І, як не дивно, на території цього порівняно невеликого населеного пункту є ще деякі музеї, які неодмінно варто побачити на власні очі. Тут вам розкажуть захоплюючі історії про самого Мазепу, а також про його трепетне кохання до своєї ж хрещениці.
Загалом, це місце гідно вашої уваги!
 

 

Історія Батурина

1575 рік у історії Батурина ознаменований підставою фортеці польським королем Баторієм. З 1669 територія стала столицею Гетьманської України. Тут була резиденція таких гетьманів, як І. Мазепа, Д. Многогрішний, І. Самойлович. Трагедія накрила територію 2 листопада 1708 року, коли місто було взято московськими військами і повністю зруйноване. Число жертв тих сумних подій налічує від 11 до 15 тисяч осіб. Відродити гетьманську столицю взявся Кирило Розумовський в 1750 році. Статус міста був привласнений тільки в 2008 році. Приїхавши сюди у вас буде можливість відвідати дивовижні місця, побачити історичні цінності і буквально розчинитися в історії, адже духом минулого тут пронизаний чи не кожен квадратний метр.

 

Більше акційних турів по Україні та закордоном Ви знайдете в розділі "Гарячі тури" від Анга Тревел. Обирайте тур для себе та не пропустіть можливість отримати кращі емоції та враження за класною ціною!

Друзі, нагадуємо, що є супер зручний спосіб стежити за вигідними пропозиціями та новинками - наш Telegram-канал! Підписуйтесь і отримуйте першими всі кращі пропозиції!

25.05.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали