Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Все частіше спостерігаючи за сучасним суспільством, в голові виникає всім відома фраза з улюбленого фільму: «Як нудно ми живемо! У нас пропав дух авантюризму... ». І ви знаєте, так воно і є. Може пора вже вирватися з пут повсякденності і сірості? Наприклад, кинути всі справи і відправитися в Качанівку.

Аристократичні землі Качанівки

Ось знаєте, є міста, села і селища, які неможливо описати словами. Одні – є історичною енциклопедією, інші не перестають вражати своєю природою, а Качанівка – село романтики і дивного культурної спадщини.

Це не просто село, а справжня легенда, яку повинні відвідати абсолютно всі! Навіть не варто намагатися починати описувати всі ті принади і сюрпризи, які тут чекають туристів.

Це справді унікальне місце, куди по-особливому цінно приїжджати, щоб відпочити від звичної реальності. Скажімо по секрету: жителі мегаполісів просто закохані в цей населений пункт, адже тут можна повністю абстрагуватися від реальності і зрозуміти, що означає відчуття, ніби зупинився час назовсім.

Надихаючі пам'ятки Качанівки

Справжня перлина України, спадщина аристократів і просто дивовижний зразок садибного будівництва – Палац Тарановський.

Ні, це не просто споруда! Вся території села – це національний культурно-історичний заповідник. А центром даного заповідника є палац. Цей парковий комплекс не просто пам'ятка Качанівки, а нині спадщина України, яке не перестає захоплювати з моменту його створення.

Садиба змінила не одного власника, останніми з яких стала сім'я Тарановський. Саме вони розширили ці маєтки, привезли сюди дивовижні витвори мистецтва і створили неймовірний ландшафтний парк. На території садиби, самим М. Гоголем була прочитана відома всім повість «Тарас Бульба».

 

Краса володінь Тарановський надихала композитора М. Глінку, Т. Шевченко та інших видатних людей. Сьогодні у вас є можливість насолодитися всім цим скарбом і перейнятися тією атмосферою. На території заповідника відкрито багато виставок і експозицій.

Пару слів про історію Качанівки

Це дивовижне село розташувалося в мальовничих краях біля річки Смож. Засноване було в далекому 1700 році. Вся історія Качанівки тісно пов'язана, вже з відомим, нам парковим ансамблем. У минулі часи тут розташовувався був хутір, який в 1744 році був проданий дворянину Д. Каченовський. І отримав назву хутір на честь свого власника.

Не варто витрачати час на читання порожніх рядків. Відправляйтеся в це казкове місце і насолоджуйтеся!  

14.06.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали