Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Ось знаєте, дивишся іноді на сучасні будинки, багатоповерхівки, і розумієш – фантазія у нинішніх архітекторів слабенька. Ні витонченості, ні краси. Але ж можна поєднувати красиве і функціональне в одному. Прикладом тому прекрасна садиба в селі Сокиринці.

Трохи про село Сокиринці

Затишно розташувавшись біля витоків невеликої річки Качка, перебувати невелике село, яке залишають без уваги багато туристів.

І дуже навіть дарма. Крім цікавої пам'ятки, про яку розповім трохи пізніше, Сокиринці зачаровують своєю природою і незвичайною, теплою атмосферою. Приїхавши в село, відчуваєш якусь особливу енергетику і позитивні емоції.

Немов весь вантаж проблем спадає з плечей. Ставати відразу так легко. Особливо добре в цих краях в теплу пору року.

Дивовижні пам'ятки Сокиринців

Якщо вам пощастить, і ви приїдете в це чудове село, то обов'язково відвідайте Палац Галаганів. Ні, правильніше буде сказати так – ви просто зобов'язані приїхати сюди, щоб насолодитися неповторною красою і вишуканістю тутешньої садиби. Це найголовніша пам'ятка села Сокиринці й не дивно.

Унікальний, величний палацово-парковий комплекс був зведений в 1829 році. Цей прекрасний зразок в стилі ампір, колись був маєтком дворянського роду Галаганів. Завдяки вмілій роботі садівника, вікова діброва, навколишнє садибу, перетворилася в казковий парк з озером і акуратними алеями. Особливу родзинку парку надає готичний місток, а також антична альтанка.Що ж стосується самого палацу, то на сьогоднішній день в його стінах розташовується ліцей, а також кімната-музей Вересая. А ще, на території палацового комплексу можна зустріти старожила тутешніх місць – дерево платан, якому вже понад 200 років. Між іншим, дерево охороняється законом. Умілі руки архітектора і садівника перетворили це місце в райський куточок, відвідування якого запам'ятається вам надовго.

 

Подорож в історію села Сокиринці

Перша згадка про село датується тисячі дев'яносто дві роком. Назва, тоді ще хутора, пішло від прізвища першого жителя і засновника – Івана Сокирки. У 1716 році землі були передані Гнату Галагана. Рід Галаганів володів селом протягом півтора століття.

Історія села Сокиринці тісно пов'язана з будівництвом вже відомого нам комплексу, який приніс славу тутешніх місцях, і життям дворянського роду. За весь час в селі було знищено кілька церков, місця поховань членів сім'ї Галаганів і велика кількість творів мистецтва: старовинні книги, різьблені меблі, ікони та багато іншого.

23.07.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали