Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

ГРК "Дача"

від 0 грн.
За місце в день
Забронювати
Сніданки

аквапарк, басейн, лазня

WiFi в лобі (безкоштовно), WiFi в номері (безкоштовно)

ресторан, паркінг, охорона, конференц зал
Англійська, Українська, Россійська

Готельно-ресторанний комплекс «Дача» розташований в одній частині міста Вінниця, в 1,6 км від залізничного вокзалу і 2,1 км від Вінницького фонтану. До ваших послуг 24 номер готелю «Дача», ресторан на 150 посадочних місць, веранда на 50 посадочних місць, яка в зимовий період працює як повноцінний зал, швидка автомийка і щира радість кожному гостю!

Вінницю з недавніх пір називають «маленький Київ» - хороша для життя, хороша для бізнесу, хороша для відпочинку. За останні роки Вінниця перетворилась, помолодшала, оновилася і стала схожа на сучасне європейське місто. Гарний, акуратний, затишний, дивно поєднує глянець сучасних будівель і шорсткість історичних будівель. У нашому місті зручно і комфортно городянам і гостям. Вінниця завжди наповнена подіями. Вона жива, гостинна, привітна і щедра! Приїжджайте до нас, готель "Дача" чекає на вас!

В'їжджаючи в ворота готельно-ресторанного комплексу «Дача», здається, що потрапив у старовинну німецьку село. Будівництво в стилі FachWerk, іноді його називають Баварським,  зародилось в Західній Європі в XV столітті. Поєднавши його елементами HighTech, ми отримали особливе, неповторне поєднання історії і технологічності - торжество естетського смаку!

Для роботи в готельно-ресторанному бізнесі мало бути управлінцем або мати навички, необхідні в роботі. Кожному співробітникові потрібен талант і особливий вид індивідуальності: неупереджений, енергійний, дипломатичний, сприйнятливий до новизни, що легко пристосовується до різних ситуацій. Частина нашої філософії - вміти працювати в команді і залишатися лідерами по натурі.

Ділова поїздка, подорож сім'єю, романтичні пошуки прекрасного - кожна людина, виявився у місті Вінниця, зможе знайти для себе варіант відпочинку в готельно-ресторанному комплексі «Дача». Прекрасно виспатися, смачно поснідати, помити на автомийці свій автомобіль і ..., можливо, залишитися ще на кілька днів!

Зручності

У номері

Харчування

Ресторан, Доставка їжі та напоїв в номер, Сніданок в номер, Упакування ланчі, Вино / шампанське, Пляшка води, Фрукти, Шоколад або печиво

Спорт і розваги

У комплексі є обладнаний аквапарк AQUA ZONE - відмінне місце для проведення дитячих свят і закритих вечірок!

Реєстрація виїзду

Заселення в готель здійснюється з 13.00. Єдиний розрахунковий час в готелі - 12:00.

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали