Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Трохи втомилися від всіх буденних турбот? Дратує робота, постійні обов'язки? Тіло протестує, нерви пустують, а мозок втомився? Значить прийшов час насолодитися відпочинком, відвідати дивовижні місця і просто змінити обстановку. Кидайте все і вперед в місто Хмільник! Відірвіться по повній!

Курортне місто Хмільник!

А ви любите поєднувати корисний відпочинок з відвідуванням прекрасним і цікавих місць? Що може бути краще, ніж оздоровлення на курорті і знайомство з визначними пам'ятками? Саме тому варто відвідати чудовий місто Хмільник у Вінницькій області.

Тут вам і бруду з лікувальними водами, і насолоду дивовижними пейзажами степових рівнин і мальовничим Південним Бугом, а також прогулянка по змішаних лісах і цікавими пам'ятники архітектури. Ну просто не місто, а мрія будь-якого туриста!

Дивовижне розмаїття пам'яток Хмільника

Дуже часто доводиться вибирати між корисним і цікавим місцем для відпочинку. Начебто і підлікуватися треба, але цілими днями не хочеться «відкиснути» в джерелах. Але в цьому славному місті вам буде чим себе зайняти. Бальнеологічний курорт державного значення приваблює не тільки своїми чудодійними силами.

Однією з найцікавіших пам'яток Хмільника сміливо можна назвати замок графа Ксідо 1913-1915 років. На території палацу збереглася старовинна фортечна вежа 1534 року, що надає будівлі середньовічний, таємничий вид.

Також варто відзначити цікаву архітектуру католицького Троїцького костелу 1603 року. Нинішній кам'яний Храм Собору Богородиці був в 1831-1839 роках на місці дерев'яного. Привертає гостей міста своїм цікавим російсько-візантійським стилем.Туристи з різних куточків України давно облюбували цей курорт, за його позитивний вплив на організм і найцінніші пам'ятки архітектури. Чому б і вам не спробувати ці принади на собі?

Історія міста Хмільник

Курортне місто, на берегах Південного Бугу, цінний своїми радоновими водами і торф'яними грязями. Раніше, на цих землях буйно ріс хміль, що і послужило назвою місту. Датою заснування прийнято вважати 1362 рік. Не один розгром і спалення випало на долю міста.

 

Важливим етапом в історії Хмільника став 1934 рік, коли тут були виявлені лікувальні мінеральні води. А в 1938 році місту було присвоєно статус курортної місцевості. Так що не задумуйте і вирушайте за новими силами!

19.06.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали