Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Набридли нудні подорожі і одноманітні екскурсії? Даремні провулки по черговому місту? Тоді чому не внести трохи різноманітності і не рвонути в Немирів? Так! Саме в той місто, а яке ви подумали.

Немирів – місто «з перцем»!

Кожен українець, та й не тільки, хоча б раз у житті чув про спиртову компанію, що носить назву міста. А знаєте, що місцевий спиртзавод був відкритий ще самим графом Строгановим?

Так ось радимо вам відвідати Немирів і дізнатися ще дуже багато нового і цікавого про місцеву історію і дивовижних місцях. Виробництво горілки – далеко не єдине, чим славиться це гостинне місто у Вінницькій області.

Обов'язково відвідайте пам'ятки Немирова

Якщо ви не збираєтеся обмежити свій приїзд в місто відвідуванням горілчаного заводу і дегустацією, то обов'язково складіть для себе список найцікавіших місць, які варто відвідати.

В першу чергу варто насолодитися архітектурою та історичною цінністю палацу княгині Щербатової. Побудована садиба була ще в 1885 році, але до цього дня вражає своїх цікавим дизайном і витонченістю. Створенням палацу займався чеський архітектор. Навколишній маєток парк – чарівне місце в 85га, в якому виростає величезна кількість дерев і чагарників.

Ще однією визначною пам'яткою Немирова вважається Брацлавський млин 1862 року. Також варто насолодитися архітектурою костьолу С. Йосипа Обручника 1805 року і Свято-Троїцького монастиря, який був заснований в 1720 році. Спочатку монастир був чоловічим, але в 183 році був реконструйований і став жіночим. На сьогоднішній день в стінах монастиря розташовується школа-інтернат.

 

Обов'язково загляньте в літературний музей, присвячений авторам, чиє життя і діяльність були пов'язані з містом. Ну а після всього можна і розслабитися, відвідавши горілчаний завод і продегустувавши українську «горілку».

Прогулянка по історії Немирова

Перші згадки про місто, який розташувався на крутому березі річки Устя, відносяться до 1506 році. З 1677 по 1679 рік тут знаходилася столиця гетьмана Хмельницького. За всю свою історію, Немирів встиг побувати під владою Литви, Польщі та Туреччини.

Як уже згадувалося раніше, граф Строганов в 1782 оду відкрив тут спиртзавод, який до цього дня забезпечує необхідну сировину для виготовлення горілки. У 1847 році в місті виступав видатний композитор Ференц Ліст, якого запросив сам граф Потоцький. 

14.06.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали