Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Що для вас відпочинок? Валятися на дивані перед телевізором, безцільно витрачаючи дорогоцінний час? Або розкинутися на пляжі, гріючи свої кістки на піску? Це все ніщо, в порівнянні в незабутньою поїздкою в дивовижний Тульчин!

Поїздка в Тульчин – сплеск емоцій!

Ну що сказати, тут прекрасно все! Починаючи від неповторної архітектури і закінчуючи дивовижною природою. Місто, який понесе вас в захоплюючу подорож в минуле.

Приїхавши до Тульчина, готуйтеся отримати масу позитивних емоцій і незабутніх вражень. Чому б не почати прогулянку з відвідування найцікавіших місць в місті?

Пам'ятки Тульчина, гідні вашої уваги!

Навіть в самому забутому Богом селі при бажанні можна знайти щось цікаве. Але тут вам не доведеться нічого шукати. Відразу по приїзду вирушайте милуватися старовинною архітектурою міста.

Чого тільки варта чудовий палац Потоцьких, виконаний в стилі класицизму. У цей величний архітектурний ансамбль входь не тільки садиба, а й театр, лазня і манеж.

А який привабливістю володіє сад навколо палацу. Рідкісні сорти дерев і чагарників, ставки, фонтани і скульптури створюють справжній райський куточок. Цей палацовий ансамбль заслужено конкурував з кращими резиденціями королів Європи.

Ще однією визначною пам'яткою Тульчина є Домініканський костел 1780 року, в якому вінчався сам граф Потоцький зі своєю коханою Софією. Інтерес представляє і Малий палац, в якому знаходилася штаб-квартира самого полководця О. Суворова. Ну і обов'язково варто відвідати будинок-музей композитора М. Леонтовича і краєзнавчий музей.Навіть прогулюючись вулицями міста, можна помітити дуже багато цікавих будівель і садиб, від яких віє таємницями і загадками минулого.

Захоплююча історія Тульчина

Навіть те, що тут знаходилася колись резиденція графів Потоцьких, робить це місто привабливим для туристів і гостей. Історія Тульчина бере свій початок в далекому 1607 році. Відомий тоді населений пункт був як польське укріплення Нестервар і належав тоді роду Калиновських. І лише в 1726 році територія перейшла графу Потоцькому.

 

Свідками світанку тих років є унікальні зразки архітектури, які збереглися донині, старовинні культові споруди і музеї. Вдихніть цей запаморочливий аромат гармонії минулого і сучасного! 
 

17.06.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали