Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Солодка парочка - Вінниця та Бердичів

Фішки туру:
Ціна туру:
від 0 грн.
Початок туру Тур в аріхві
Завершення туру
Кількість днів
Кількість ночей
Нічні переїзди
Активні дні
Тип транспорту
Проживання
, , , , , ,
Місце зустрічі
Дод. послуги
Тип харчування
Примітки

 

1 ДЕНЬ

  Точна інформація щодо місця збору групи і часу виїзду подається за два дні до туру в рубриці ІНФОЛИСТИ
По дорозі забираємо туристів з Житомира, Бердичева. За 1,5-2 години адміністратор групи телефонує і попереджає про зустріч туристів у місці їхнього збору.

О 07:00 група збирається в м.Київ, на ст.м.Житомирська.

Точне місце сбору буде вказано в рубриці Інфолисти за 2-3 дні до виїзду.  Переїзд до м.Бердичєв.

ПРОГРАМА ДНЯ:

 • Екскурсія в захоплюючу історію видатного письменника Оноре де Бальзака "Таємне вінчання в Бердичеві. Як Україна раз та на завжди змінила його життя".

"Україна починається в Бердичеві, - писав французький письменник Оноре де Бальзак восени 1847 року. - У порівнянні з нею все бачене раніше - ніщо. Переді мною тягнулася пустеля, царство хлібів, куперовски прерії з її мовчанкою. Це видовище мене приголомшило".

   

Обід в місцевому закладі (факультативно).

 • Відвідуємо Монастир Босих Кармелітів. Це дуже колоритний старовинний храм у Бердичеві Житомирської області. Він більше нагадує фортецю, ніж монастир. Це й не дивно - раніше тут розміщувалися гармати та постійний гарнізон. В 1991 році монастир Босих Кармелітів було передано Римсько-Католицькій церкві в Україні. На його території в даний час діє Бердичівський історичний музей.
                        

Переїзд до м.Вінниця

Заселення до готелю (за бажанням та по замовленню обід/вечеря в ресторані готелю).

Готель "Франція" 4 **** в самому центрі старої частині міста біля парку - будівля з історією, шармом і відмінною репутацією!


Вражаючий інтер'єр, в основі якого відображено вітальню будинку кінця XIX - початку ХХ століття. Тут все розповість про минуле: шпалери, люстри, буфет, картини, статуетки та наявний декор. Завершить його фортепіано і величезна колекція годинників, яку ви точно захочете перерахувати та роздивитися. Особливу увагу слід зазначити колекції посуду того часу.

   

Вільний час для прогулянки вечірнім містом. 

Рекомендуємо спробувати справжній гарячий шоколад - зварений за старим рецептом. Іноді ввечері тут проводять музичні вечори.

Центральний парк. Улюблене місце відпочинку жителів Вінниці та туристів. Багато фотозон і місць для відпочинку, кав'ярень і вафельниць, колесо сміху, кімната кривих дзеркал, фонтани, сувенірні крамнички і алея героїв - знаменитих людей, які свого часу жили і працювали у Вінниці.

Пропонуємо у вільний час:

 • відвідати цукерню або ресторан;
 • прогулятись по центральному парку;
 • прокататись на екскурсійному тролейбусі №249;
 • відвідати кінотеатр на Соборній;
 • за бажанням можна покататись на кораблику по річці Південний-Буг    

Шоу вінницьких фонтанів починається о 21:00. "Лебедине озеро. Фантазія" / "Маленький принц" / "Струни рідної душі". Нічне шоу із синхронізацією музики, проектору, лазеру.

    Шоу Фонтанів.

 

 УВАГА! Обов'язково мати теплі речі або ковдру, зручне взуття і щось м'яке для зручного сидіння. Ввечері прохолодно і можна трошки змокнути від бризг фонтану. Парасолька, термос з чаем та бутерброд не завадить.

2 ДЕНЬ

 9:00 Сніданок в ресторані готелю. Звільнення номерів.

ПРОГРАМА ДНЯ:

 • Екскурсія в Підземелля Монастиря Капуцинів.
 • Оглядова по місту Вінниця.
 • Екскурсія в музей - садибу видатного хірурга 20 століття М.І. Пирогова.
 • Ставка Гітлера «Вервольф» та музей Великої Вітчизняної війни.
 • Екскурсія до колоритної кав'ярні-музею "Пан Заваркін та Син"
                                 

Це місце поєднує історичну цінність закладу з ароматом кавових зерен:

- Касовий апарат початку 20 століття - в робочому стані, спеціально привезений з США.

- Унікальна колекція настінних годинників та посуду початку 20 століття. Перлиною цього філософського музею-кафе є німецький годинник з написом «Іноді все йде не так».

Історія цього міста - це не тільки скіфські легенди, а й таємниці монастирів, загадки знаменитого Вервольфа, церква-мавзолей хірурга Миколи Пирогова, неординарні долі знаменитих людей і фатальні політичні рішення. Містика, магія, і доля - тут є все!

   

Національний музей-садиба М.І. Пирогова розташована в південно-західній частині міста Вінниці, у живописній садибі Вишня, де впродовж останніх двадцяти років (1861-1881) жив і працював славетний вчений, геніальний хірург, анатом, творець воєнно-польової хірургії. Саме він почав використовувати у своїх операціях наркоз, засновник Товариства Червоного Хреста, прекрасний педагог і громадський діяч Микола Іванович Пирогов.

 19:00 Повернення до Києва.
 22:00 Орієнтовний час прибуття до Києва.

     
                                       
18.02.2019
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали