Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Тури на Масляну

тури на масляну

Вам набридла холодна зима, і ви з нетерпінням чекаєте весну? Тоді ANGA Travel запрошує вас в захоплюючі тури на Масляну. Народні гуляння, старовинні обряди, пісні, танці і звичайно ж - дуже смачні млинці на Масляну!

Не знаєте, якого числа Масляна? Так це свято триває не один день, а цілий тиждень - з 8 по 14 березня. Тому не варто шукати рецепти млинців на Масляну, і їсти їх вдома - поїхали святкувати з нами, весело і цікаво!

Ми підготували для вас цікаві тури вихідного дня на Масляну, під час яких ви з головою поринете в нові яскраві враження!

 

Тури на Масляну - смачно і весело!

(НАТИСНІТЬ ЩОБ ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ)

тур на масляну

Саме святкування Масляної йде корінням в глибоку старовину. Цей тиждень перед початком Великого посту був веселими проводами зими, і зустріччю весняного сонця і тепла.

Головні традиційні атрибути Масляної - опудало, яке спалюють в кінці святкування, гуляння, катання на санях і символ сонця - смачні млинці.

І все це пропонують вам наші тури на Масляну з Києва:

  • Екскурсія в Переяслав Хмельницький на Масляну. Веселі танці і пісні, конкурси, смаколики - в турі «Масляна в Переяславі 2021» буде все!
  • Тур «Масляна 2021! Буде смачно». Святкування проходитиме у цікавому етно-комплексі «Українське село». Ви зможете не тільки посвяткувати, а й подивитися, як жили наші предки.
 

 

Масленица – это не только блины, но и еще...

(НАТИСНІТЬ ЩОБ ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ)

Масляна - це не лише смачні частування, а й захоплюючі народні забави. Спалювання опудала і танці, веселі бої мішками, перетягування каната, та багато, багато іншого.

Крім того, можна організувати і шкільні екскурсії на Масляну - для дітей таке свято стане яскравою подією, і запам'ятається надовго!

 

 

 

Екскурсії

Достопримечательности

Музей народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини

Справжньою перлиною Преяслава є музейний комплекс народної архітектури та побуту Середньої...

Детальніше

Музей Заповіту Т.Г.Шевченка

Ім’я Тараса Шевченка тісно пов’язане з Переяславщиною. Поет бував тут неодноразово, довго мешкав...

Детальніше

Меморіальний музей Г.С.Сковороди

Експозиція літературно-меморіального музею Г. С. Сковороди розміщена в будинку поміщиків...

Детальніше
Показати ще