Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Центр реабілітації бурих ведмедів

Україна, Закарпаття, Закарпатська

ціна квитка або екскурсії:

0 грн.

Є мало людей, які не люблять тварин. Але, на жаль, перебуваючи в приватних володіннях, домашніх зоопарках, цирках, багато хто з них страждають від поганого ставлення. Особливо схильні до такого бурі ведмеді, яких залишилося не так вже й багато в Україні. Можливо через свої розміри, або через природу хижака, клишоногі викликають страх і захват, і, бажаючи їх приручити, людина завдає їм непоправної шкоди. Саме, для тварин, які перебували в неволі, і були звільнені захисниками, відкрили центр реабілітації бурих ведмедів.

Зовсім ще молоде, це місце вже досить популярно. Адже воно розташувалося в неймовірно гарному місці – на території Національного природного парку Синевир. І кожен бажаючий, подорожуючи до озера, може помилуватися на ігри клишоногих ласунів.

Центр був відкритий в 2011 році, але вже має не менше 6 постійних жителів. Всіх цих тварин мучили і катували попередні власники. Тому, їх забрали, і поселили сюди.

Розташування центру не випадково. Воно підбиралось максимально наближено до природного середовища проживання ведмедів. Так і тут, територія в 12 га – це місцевість зі змішаними лісами, горами, гірськими річками і водоспадами. Вона як не можна краще підходить для повернення ведмедиків до нормального життя.

Тут вони можуть самі добувати собі в їжу гриби і ягоди, споруджувати собі місце проживання, і жити природним для них життям. Співробітники центру подбали і про тих, хто з тієї чи іншої причини не захоче споруджувати самостійно будинок.

Для них вирили барлогу, які замаскували суками. А дно застелили соломою і сухим листям.
Єдина відмінність від вільного життя – це паркан, що знаходиться по периметру всього звіриного царства. Він знаходиться під напругою. Це зроблено, як для безпеки туристів, так і для безпеки самих тварин. Адже вони вже досить настраждалися від рук людини.

 

Приїжджаючи на екскурсію в центр реабілітації, ви дізнаєтеся про історію життя кожного місцевого жителя. Всі вони, на жаль сумні, а іноді навіть страшні. Але, професійні працівники, і їх дбайливе ставлення до клишавих, подарували їм нове життя. Тепер, вони із задоволенням грають і веселяться, набрали вагу і одужали. Спеціально для своїх гостей вони влаштовують справжні вистави, тим самим привертаючи до себе вашу увагу.
Відвідайте це дивовижне місце. Ви отримаєте масу вражень від навколишніх видів, природи, і звичайно непосид-ведмедів. І ці милі ведмеді назавжди оселяться у ваших серцях.

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали