Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

ціна квитка або екскурсії:

0 грн.

Ще в середині XVII століття відомий французький інженер-картограф Гійом де Боплан сказав про нашу країну так: «Україна - терра козакум», що в перекладі означає «Україна - земля козаків». І справді, всю нашу історію червоною ниткою пронизує козацтво, з його хоробрістю, власними звичаями і культурою.

Переконатися в цьому вам допоможуть екскурсії по Києву з ANGA Travel. Разом з нами ви побуваєте в семи кілометрах від Хрещатика, де навколо історичного урочища розташований знаменитий тематичний дендропарк «Мамаєва Слобода», що займає територію понад дев'ять гектарів.

Це унікальне козацьке поселення в точності відтворює козацький побут 17-18 століть, і все це ви зможете побачити на власні очі. Відтворений істориками в найдрібніших деталях, комплекс на сьогоднішній день не має аналогів, і дійсно гідний відвідування, адже подивитися тут є на що.

Розташований між Національним авіаційним університетом та міським парком, комплекс радує відвідувачів наявністю цілих 98 різних історичних об'єктів. Базарна площа і майстерні, справжній шинок, хати, козацькі садиби, водяні млини, пасіки і вітряки. У центрі селища знаходиться дерев'яна козацька церква Покрови Святої Богородиці.

Унікальна церква побудована без єдиного цвяшка, і є виключно точною копією церков часів Богдана Хмельницького, в яких наші славні предки молилися перед жаркими битвами і походами. Храм працює, в ньому щонеділі проходять богослужіння, а закохані пари навіть можуть тут обвінчатися, і відгуляти справжнє козацьке весілля, з усіма його старовинними обрядами.

Все що ви побачите в селищі, повністю реальне. Служби проводить справжній батюшка, в гончарній і кузні працюють справжні майстри, колодязь порадує смачною, холодною водою, а в будь-яку з садиб або хат можна заселятися і жити.

Етнічні ресторани комплексу порадують відвідувачів справжніми українськими стравами. Міщанська, благородна, козацька та селянська кухня, напої, приготовлені за старими рецептурами, і все це подається в виготовленому за реальними історичними зразками посуді.

 

Якщо відвідувачам настільки сподобалося в «Мамаєвій Слободі», що їхати звідси не хочеться, то немає нічого простішого - на території комплексу є етно-хостел, який допоможе ще більше зануритися в козацький колорит козацького побуту.

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали