Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Фішки туру:
  • Дивовижний колорит Карпат
  • Насичена програма
Ціна туру:
від 0 грн.
Початок туру Тур в аріхві
Завершення туру
Кількість днів 6 днів
Кількість ночей 4 ночей
Нічні переїзди 2
Активні дні 5
Тип транспорту Залізниця + автобус
Проживання
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Місце зустрічі
Дод. послуги
Тип харчування Сніданок (5)
Примітки
Очікуйте інфолист
горнолыжные туры  

Карпати – це свіже гірське повітря. Білосніжні гірські вершини і рипучий сніг під ногами, дивовижний колорит карпатських сіл, гостинність і щирість місцевих жителів

 

День 1

19:30 збір групи в м. Києві, на центральному залізничному вокзалі.

*Квитки на потяг можна придбати у нас (Київ – Івано-Франківськ – Київ).

Всі подробиці можна буде дізнатися за два дні до початку туру в рубриці ІНФОЛИСТИ.

 

День 2

Приїзд в м. Івано-Франківськ. Туристи, які подорожують самостійно, – приєднуються до групи до 10 год.

Трансфер у м. Косів.

Поселення у вибраному готелі. Сніданок.

Виїзд на екскурсію «Зимові перлинки Прикарпаття».

Шешори – мальовниче гуцульське село, яке розтягнулося на декілька кілометрів вздовж гірської річки Пістиньки. Вона відома своїми Срібними водоспадами, а Шешорський Гук – один з найгарніших у Карпатах.

Пістинь -  невелике туристичне селище в Івано-франківській області. Тут, на території національного природного парку «Гуцульщина», в затишному куточку Карпатських гір, знаходиться резиденція Святого Миколая.

Косів – справжня Мекка унікального декоративно-прикладного мистецтва. Саме тут широко розвинуті народні промисли: різьба по дереву, виготовлення та розпис кераміки, ткацтво, художня вишивка, обробка шкіри та металів.

Купання в чанах з джерельною водою. На вас чекає неймовірно цілюща і захоплююча процедура - «варитися» в величезному металевому чані (температура води досягає + 40-45 ° С) прямо на повільному вогні просто неба (додаткове замовлення можливе в будь-який день туру).

Ніч у готелі.

 

День 3

Сніданок.

Вільний час для відпочинку та розваг. До ваших послуг - басейн і сауна готелю.

Охочим пропонується виїзд на факультативну екскурсію "Прикарпатське кільце: Верховина — Ворохта — Буковель — Яремче".

Верховину називають центром гуцульської культури. Це край, багатий на легенди, природні та архітектурні пам’ятки.

Далі ми йдемо "У гості до трембітаря". На висоті 700 м. над р.м. біля ошатної дерев’яної хати, екскурсантів зустрічає в гуцульській одежі грою на трембіті – заслужений працівник культури М. Ілюк. А найбільше наш трембітар заворожує всіх грою на багатьох гуцульських інструментах, які є в його колекції: трембіті, дудці, цимбалах, теленках, флоярах, дримбі, скрипці та дає можливість попробувати всім бажаючим зіграти на тому чи іншому інструменті.

Ворохта - високогірний курорт, тут є комплекс з чотирьох трамплінів з витягом, що завдяки штучному покриттю діють протягом всього року, а також канатно-крісельна дорога довжиною 2км.

Буковель - катання на підйомниках, огляд території гірсколижного комплексу.

Яремче - низькогірний курорт, розташований в надзвичайно мальовничій улоговині між горами на березі Пруту. Головні пам'ятки та цікавинки Яремче, які варто побачити - це водоспад Пробій, джерела мінеральних вод, вольєри з козулями, оленями, кабанами, стежка Довбуша.

Повернення у готель, відпочинок.

 

День 4

Сніданок.

Екскурсія на пасіку із дегустацією місцевого меду та медовухи. Для бажаючих дегустація медовухи й карпатських настоянок, а також презентація унікальної медової косметики, при бажанні Ви зможете придбати в якості сувенірів те, що сподобалось вам найбільше.

Факультативна екскурсія на вибір:

1) Поїздка на гірськолижний курорт Мигово.

Катання на лижах, санках, сноубордах, ковзанці. Автобус весь час знаходиться на стоянці (можна скористатися для перевдягань, речі можна залишати в автобусі, перекусів і т.д.).

У Мигово до ваших послуг:

  • Катання на лижах - невід’ємною частиною активного зимового відпочинку є катання на лижах та сноубордах. Для забезпечення відмінного гірськолижного відпочинку на ГТК “Мигово” є все необхідне.
  • Сноутюб – це неконтрольований спуск на надувних “ватрушках” по спеціально підготовленій трасі -“жолобу”. Довжина траси – 250 метрів. Підйом здійснюється за допомогою витягу “бебі-ліфту”. Сноутюб – улюблена забава для дорослих і дітей, сповнена здорового азарту та веселого сміху. Катання на сноутюбі не потребує ніякої спеціальної підготовки. Якщо необхідно відпочити і голові, і ногам після занять гірськими лижами, траса сноутюбу – саме те.
  • Льодовий майданчик - каток розташований біля підніжжя гірськолижних трас, прямо перед рестораном “ГЕТЬМАН” та може вмістити до 150 осіб. Функціональність майданчика підтримується сучасною системою охолодження і може використовуватися навіть при температурі +15. Підсвічування льодового майданчику під час вечірнього часу в поєднанні із позитивною та веселою музикою робить катання приємною активністю.
  • Лижна школа, прокат спорядження та багато іншого.

 

2) Космач — квітка Гуцульщини.

Переїзд в с. Космач – чи не найулюбленіше село, яке оспівують в віршах та піснях, змальовують в картинах художники, описують в легендах, знімають в кіно. Це невичерпна скарбниця гуцульської культури, яку продовжують вивчати науковці, а серед відвідувачів все більше знаменитостей.

Відвідування музею «Олекси Довбуша». Зараз у цій самій хаті розміщується музей, в якому можна побачити все – від предметів побуту та одягу тих часів, до зброї, яку носили опришки. Що в наш час надзвичайно рідкісне явище. Тим не менше, тисячі туристів кожного року відвідують місце смерті легендарного Довбуша не тільки для того, щоб побачити особисті речі опришків, а й вшанувати пам'ять народного героя.

Зупинка на оглядовому майданчику села Космач. Майстер-клас по виготовленню сирних гуцульських коників.

Гостинний обід у гуцульській хаті. Охочі можуть приміряти гуцульське вбрання.

Повернення у готель. Ніч в готелі

 

День 5

Сніданок.

Переїзд в «Українські Афіни» – с. Криворівня.

По дорозі зупинка на Буковецькому перевалі ( 835 м), де є неймовірні краєвиди й місця.

Криворівня – селище, що розташоване у мальовничому куточку Карпат. Краса цих місць надихала відомих письменників, літераторів, митців. Саме тут створювалась повість “Тіні забутих предків”, а Сергій Параджанов зняв видатний фільм за цією повістю. Тут полюбляли відпочивати Іван Франко, Леся Українка, Ольга Кобилянська, Василь Стефаника та Михайло Коцюбинський.

Відвідування церкви Різдва Пресвятої Богородиці - однієї з найстаріших церков на Гуцульщині, яка за всі триста років свого існування ні разу не була зачинена, незважаючи на зміни влади, війни тощо. Офіційною датою заснування церкви є 1719 рік – про це свідчить напис, схований під покрівлею над західним ганком.

Відвідування музею «Гуцульська сироварня». В музеї весь процес можна побачити на власні очі та долучитися до роботи власними руками, щоб наприкінці екскурсії продегустувати сир власного виробництва та інші страви гуцульської кухні.

Вечеря у колибі (оплачується окремо). Ви зможете скуштувати національну та гуцульську кухню, в центрі колиби знаходиться вогнище - ватра, тут завжди тепло, по-домашньому смачно затишно, завжди лунає українська і автентична гуцульська музика.

Повернення в готель. Ніч у готелі.

 

День 6

Сніданок. Виселення із номерів.

Переїзд на екскурсію в м. Коломия.

Коломия – старовинне місто з австро-угорськими мотивами забудови. Це містечко славиться своїми древніми кам’яницями XIX– XXстоліть, яких тут безліч. Прогулюючись вуличками цього містечка і роздивляючись старовинні будиночки, ви  зможете відчути справжній колорит цього місця.

Екскурсія в “Музей писанки”. Архітектурна споруда у формі найбільшого у світі писанкового яйця висотою 14 м та діаметром у 10 м стала візитівкою Коломиї. Це єдиний у світі музей писанкового розпису, що приваблює відвідувачів з усіх країн.

Переїзд до Івано-Франківська. Екскурсія старим містом: Кафедральний собор Воскресіння Христа в стилі бароко, Міська Ратуша 1695 року, вірменська церква 1762 року, пам'ятник Адаму Міцкевичу, діюча синагога Темпль.

Вільний час в Івано-Франківську на вечерю та сувеніри.

Трансфер на залізничний вокзал. Виїзд до Києва.

Прощаємося, та ненадовго. До наступних подорожей!

 

Інші наші Тури в БуковельТури на Драгобрат, Всі Гірськолижні тури разом.

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали