Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

А ви мали можливість ознайомиться з прекрасною і екзотичною природою Карпат? Хотіли б провести приголомшливий відпочинок в засніжених горах або зануритися в багатий світ флори і фауни в теплу пору року? Тоді вирушайте в Яремче, там вас чекають позитивні емоції і незабутні враження!

Яремче – курорт для цінителів прекрасного!

Місто Яремче славиться на весь світ своєю унікальною природою!

Як прекрасно відчути себе на хвилі життя,спускаючись гірським схилом, мчати на зустріч емоціям і драйву.
А яке непередаване відчуття викликають густі ліси з достатком ягід, ранкова роса на смарагдових пагорбах, покритих пухнастим килимом різнотрав'я.

Аромати і кришталеве повітря дурманить! А місцеві жителі з величезним задоволенням познайомлять вас з традиційною кухнею та культурою.

Дивовижні пам'ятки міста Яремче

Однією з найпрекрасніших пам'яток Яремче є природа! Водоспад Пробій, що на річці Прут, один з найдивовижніших в Прикарпатті.

Величезний інтерес викликає і гора Слон, а пам'ятник природи Скелі Довбуша приваблюють туристів все більше, адже за легендою саме тут заховані скарби.

Неймовірної історичною цінністю володіють старовинні культові спорудження в місті. Церква Св. Іоанна Милостивого 1663 року є представником гуцульської архітектури. Дерев'яна Успенська церква 1884 року і церква Св. Пророка Іллі 1937 року підкреслюють місцевий колорит.

 

А яке величезне кількість музеїв вас тут чекає: етнографії, української старовини і, звичайно ж, парк-музей «Карпати в мініатюрі» 2015 року, в якому можна познайомитися з величезною кількістю пам'ятників архітектури і сакральними спорудами карпатського краю. Ну і не забудьте відвідати Гуцульський базар, на якому ви зможете придбати найрізноманітніші сувеніри на згадку про незабутній відпочинок! 

Історія прекрасного Яремче

На даній території перші поселення були дуже давно, але Яремче в історії вперше згадується в 1787 році. За легендою, назва пов'язана з першим поселенцем Яремою, який облюбував ці місця. У 1894 році почався неймовірний світанок курорту. Але в цей час територія так і залишалася присілком, і лише в 1909 році стала окремим населеним пунктом. Статус міста був отриманий в 1963 році. Якщо ви хочете провести незабутній відпочинок, не втрачайте часу, приїжджайте сюди і насолоджуйтеся!

 

 

16.04.2018
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали