- Всі
- Гірськолижні тури
- Дитячі Тури, Екскурсії та Табори
- Новорічні тури 2023
- Корпоративні тури
- Тури в Буковель
- Активний відпочинок
- Тури на День Св. Валентина
- Тури на 8 березня
- Тури на канікули для дітей
- Готелі
- Санаторії та курорти України
- Регіон
- Тури по Україні
- Екскурсії по Україні
- Тури ПО КИЄВУ
- Тури в Карпати
- Тури в Закарпаття
- Інфолист
- ОнЛайн
Верховина
А ви дивилися хоч раз на земну красу з висоти пташиного польоту? Відчували відчуття повної задоволеності, польоту і легкості? Ці непередавані відчуття чекають вас в самому дивовижному селищі Верховина.
- опис
- тури
Верховина – подорож в хмари!
Відвідавши селище Верховина перед вами відкриється неймовірна можливість побачити величні гірські ландшафти з висоти, від якої перехоплює подих. Це непередаване відчуття захоплення і закоханості, яке відвідає вас, залишиться назавжди в пам'яті.
Селище розкинулося по обидва боки річки Чорний Черемош на висоті понад 600м над рівнем моря. Ви можете собі тільки уявити, як чисте і прозоре повітря в цьому дивовижному і одному з найкрасивіших місць Карпат.
На сьогоднішній день селище є лікувально-профілактичним і гірськолижним курортом, в якому кожен зможе знайти те, що йому до душі.
Надзвичайно цікаві пам'ятки Верховини
Крім великої кількості легенд і міфів, селище Верховина багате пам'ятками.
Бугельні підйомники і засніжені вершини полюбляться любителям гірськолижного спорту, а ті, хто вважає за краще зелений туризм, по достоїнству оцінять мінеральні води, унікальну флору і фауну, а також пам'ятники природи.
Високогірне озеро Марічейка, водоспади – все це обов'язково варто побачити. На вершині гори Піп Іван у вас буде можливість побачити старовинну обсерваторію. Селище вважається центром гуцульської культури, що яскраво виражено в місцевих жителів, колоритності, традиціях і архітектурі, яскравим зразком якої є Успенська дерев'яна церква 18 століття.
![]() |
А яка величезна кількість музеїв вас тут чекає! Музей гуцульської магії, музичних інструментів, Гуцульщини і навіть кінофільму. Обов'язково варто відвідати і музей-сироварні «Хата-зграя», в якому ви зможете навіть отримати майстер-клас і провести дегустацію.
Історія Верховини
До 1962 року в історії Верховина носила іншу назву – Жаб'є, перші письмові згадки про який датуються 1424 роком. З 1772 року був у складі Австрії, а з 1921 по 1939 року в складі Польщі.
![]() |
Сьогодні це селище є райським куточком України, який просто зобов'язані відвідати любителі активного виду спорту і цінителі мальовничих пейзажів.
Більше акційних турів по Україні та закордоном Ви знайдете в розділі "Гарячі тури" від Анга Тревел. Обирайте тур для себе та не пропустіть можливість отримати кращі емоції та враження за класною ціною!
Друзі, нагадуємо, що є супер зручний спосіб стежити за вигідними пропозиціями та новинками - наш Telegram-канал! Підписуйтесь і отримуйте першими всі кращі пропозиції!
Верховина - примітний населений пункт в Івано-Франківській області. Тутешні жителі – дивовижні люди! Вони чудово освоїлися на гірській місцевості і люб'язно преподадуть вам майстер-клас! Дійсно, побувавши тут один раз - хочеться залишитися жити в цьому місці. Ліс буквально годує населення. Грубо кажучи, білий гриб – цар представників лісових, на думку мешканців села. Ох, які неймовірні соління тут готують! Навіть якщо ви були байдужі до грибів – тут ви буквально закохаєтеся в цей дар природи. А ще, побачивши звисаючі апетитні ягідки, перевіряєш себе на силу волі. Найчастіше перемагають лісові плоди.
Знаєте чим так приваблює селище?
Чорний Черемош, як мовиться, винуватець свята! Велику частину межі села обкреслює річка Чорний Черемош, протікаючи Верховиною лише в найширшому місці. Туристи обожнюють практикувати рафтинг в його водах. Стихія то зривається несамовито, то відносно ніжно поплескує щічки рафта.
У Вас є своя теорія, яким буде прийдешній відпочинок? Верховина, як колодязь, що наповнить чашу знань
Дізнайтеся більше про буття гірських жителів:
- Чому саме такий одяг, знаряддя праці, елементи побуту?
- Музичні інструменти. Навіщо так багато?
- Які гроші ходили раніше?
У музеї гуцулського побуту зберігаються артефакти, ознайомлення з якими і розкриє особливості життя місцевих. Їх нелегка доля особливо позначилася на бутті гуцулів. Розмаїття музичних інструментів, які представить господарка музею, важко запам'ятати і перерахувати. До речі, директор Наталія Гузак грає на багатьох інструментах і кожен звучить так привабливо. Вона захопливо ділиться відомими фактами і очевидно, що музейна справа, що дісталася їй від батька, продовжується успішно.
Ви вже зрозуміли, що вийде у Вас освітній відпочинок? Верховина багата на місця зберігання цінних речей. Усе недомовлене в попередньому музеї розкриють в наступному, а саме – в «Гуцульщині». Унікально, що за За «Самчик» (селфі) з килимом не буде соромно удома. Не вірите? Перші кроки по виготовленню килимів Ви зробите саме тут. Вперед на майстер-клас!
Щоб не здогадуватися, як виглядали житлові будівлі, потрібно махнути в сусідське село Криворівня. Музей «Гуцулська гражда» – це зразок, як розташовували господарські приміщення і сам будинок, де жила родина.
На Гуцульщині прийнято дружні тури. Верховина – негласна столиця Карпат, а навкруги гідні сусіди. Ласкаво просимо!
Оскільки селищу Верховина відведено місце уздовж головної дороги регіонального значення, яка сполучає Татарів і Кам’янець Подільський, то візит в найближчі населені пункти невідворотний. Ворохта, Микуличин, Яремче, Косів, Коломия – ці краї включені в карпатські тури. Верховина – самодостатня, як курорт, і тільки переконавшись, Ви підтвердите статус красуні. У будь-який час року тут є туристи. Здавалося б, що тут робити? Але, кожна пора року приготувало для мандрівників якісь свої сюрпризи. Насолоджуватися атмосферою Верховини хочеться нескінченно довго і як сумно усвідомлювати той факт, що навіть найдовший відпустку тут пролітає немов одна мить.
Немає нічого кращого, ніж єднання з природою. Тут у вас буде можливість повністю віддатися в її велич і насолоджуватися усіма тими надбаннями, що підготували не тільки околиці, а й місцеві жителі.
