Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

А ви ніколи не думали зайнятися колекціонуванням? Ні, мова не йде про нудному збиранні марок, фантиків, статуеток та інших дрібниць. Чому б не почати збирати враження? Від відвідування нових міст, наприклад. Це ж яскраві емоції, яскраві фото та божевільна кількість нових знань. Давайте вирушимо в місто Коломию за першим примірником в вашу колекцію.

Коломия – відкрийте для себе новий світ!

Це особливе місто, який поєднав у собі безліч пам'яток минулого і сьогодення, який зберігає традиції предків і пишається унікальною природою. Розташувався в дивовижній долині річки Прут і з незапам'ятних часів є неформальним центром Покуття.

Коломия – це райський куточок України, який варто обов'язково відвідати при першій же можливості.

Цікаві місця Коломиї перевернуть вашу свідомість!

Вас підкорить тут все – музеї, архітектура, історія, природна краса. А особливо те, як все це гармонійно доповнює один одного. Напевно, перше, що варто відвідати в місті – це музей Писанка, 1987 року. Це єдиний у всьому світі музей, в якому представлена, унікальна в своєму роді, колекція української писанки.
Ви тільки уявіть, тут налічується більше 10 тисяч експонатів з усіх регіонів країни, а ще окремо представлені роботи майстрів інших країн. Примітно і сама будівля музею, яке виконано у вигляді величезної писанки. Висота цього «яйця» – велетня сягає 13м.

Ще однією визначною пам'яткою Коломиї є Благовіщенська дерев'яна церква 1587 року. Дане сакральна споруда являє особливу цінність. Це один з найпрекрасніших зразків гуцульської народної архітектури з унікальним іконостасом. Крім того, цей храм – найстаріший на території Гуцульщини. І це не єдина культова споруда в місті, яке приверне вашу увагу. Хочете ще? Тоді обов'язково загляньте в музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття, а також в «Весела оселя».

 

Ах, так, і найголовніше! Після того, як ви відвідаєте всі найцікавіші місця, обов'язково навідатися на сувенірний ринок. Саме тут ви зможете купити частинку Гуцульщини і привезти додому атмосферу цього колоритного краю.

Прогулянка по віх історії міста Коломия

Погодьтеся, що перейнятися самобутністю і атмосферою міста просто неможливо, не заглянувши в його минуле. Тому, варто відкрити завісу і заглянути в історію Коломиї. Датою заснування міста є 1240 рік. Є багато припущень про походження назви. Одним з них є географічне розташування – «коло Мия», тобто близько Прута.

Чітко помітно в місті вплив австрійських часів. Це простежується в архітектурному стилі того періоду. У далекому минулому, ці землі не одноразово піддавалися атакам. Однак на сьогоднішній день – це унікальний, мальовничий і дуже привабливий куточок України, який сподобається кожному!

17.05.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали