Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Ось вона ваша довгоочікувана відпустка, яку ви так довго чекали! Або, можливо, у вас намічаються вихідні, які ви вирішили провести незабутньо? Тоді ви обов'язково повинні відправитися в чудове і мальовниче село Мигове, в якому ваш відпочинок буде особливим.

Мигово – відпочивай з інтересом!

Всі чули про те, як приємно проводити час в Карпатах! Найчистіше повітря, чудова екологія, запаморочливі пейзажі і сучасні гірськолижні курорти – все це тут!

Для любителів зеленого туризму тут теж є чим насолодитися, адже достаток ягід і грибів в густих лісах просто вражає. Затишно розташувавшись на самому початку Прикарпаття, з величезним задоволенням приймає туристів і гостей село Мигове.

Саме тут починає відкриватися вид на величні і ваблячі Карпати!

Запам'ятовуються пам'ятки села Мигово

Унікальна екосистема, кришталево чисте повітря, пейзажі, гідні художників – це головні визначні пам'ятки і багатство Мигово.

Приїхавши сюди, у вас буде можливість вдихнути на повні груди морозне свіже повітря, отримати непередаваний драйв спускаючись по засніженій трасі на гірських лижах, а в теплий період отримати задоволення від смарагдових лісів з величезною кількістю ягід і грибів.

Протікає через село однойменна річка настільки чиста, що в ній водиться форель. Ви тільки уявіть, як добре сидіти на березі і насолоджуватися неймовірним заходом! Недалеко від села знаходиться урочище, яке славиться своїми мінеральними водами.Приїхавши в це чудове місце, ви поринете в справжню казку, в якій кожен з нас хотів хоч раз в житті побувати!

Історія села Мигово

Як і вся територія Буковини, Мигово має свою цікаву і повну подіями історію. Перші письмові згадки про село датуються 1775 роком, коли дана територія входила до складу Молдавського князівства.

 

Розвиток почався в селі після переходу у володіння Габсбургів. У 1835 році був побудований залізо-переробний завод, який повністю припинив свою роботу в 1860 році. Останки залізоплавильної печі в селі нагадують нам про завод, який донині і є історичним пам'ятником. У 1918 році територія була окупована з румунськими військами.Зараз це затишне село є ще одним яскравим куточком нашої країни і зустрічає туристів, які люблять проводити відпочинок із задоволенням і користю!

19.05.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали