Отправить другу
написать нам / Write to us
Забронировать
Подписка на рассылку

Вы можете оформить подписку и получать уведомления на указанный электронный адрес о наших новостях и горячих предложениях

Буша - місце сили

Фишки тура:
  • Озеро Синевир
  • Купание в термальных бассейнах
  • Город Ужгород
  • Лумшоркие чаны
Цена тура:
от 0 грн.
Начало тура Тур в архиве
Завершения тура
Количество дней 3 дня
Количество ночей 2 ночей
Ночные переезды 0
Активные дни 3
Тип транспорта Автобус
Проживание
, , , , , , , ,
Место встречи
Доп. услуги
Тип питания Завтрак (2), Обед (2), Ужин (1)
Примечание
Ожидайте инфолист

Під час, коли в нашій Україні триває війна, дуже важливо хоч ненадовго знайти місце, де не чути сигналів тривоги – можна зняти стрес, розслабитись та відновити сили.
Запрошуємо вас до триденної подорожі до Буші, унікального місця сили на півдні Вінниччини, під час якого ви отримаєте незвичайні, а часом і містичні відчуття.
Ви можете поїхати в тур вихідного дня в одне з наймістичніших місць Сили України в нашій дружній компанії або купити автобусний тур в Бушанську Долину для своїх близьких, яким потрібні нові враження, відпочинок та перезавантаження.
Буша творить чудеса та розпаковує файли вашої Душі! Всього три дні туру, але за цей час ви отримаєте новий незвичайний досвід, розкриєте нові грані і можливості. У Буші ви можете просто гуляти, насолоджуватися купанням у річці та природою, а можете взяти участь у творчій програмі, яку ми підготували спеціально для вас.

Разом із нами ви будете:
• побуваєте на екскурсіях у Бушанському історико-культурному заповіднику, скельному Храмі та Гайдамацькому яру
• малювати і відкриєте в собі Творця на уроці спонтанного живопису
• спробуєте ліпити з глини двома способами – трипільським методом та на гончарному колі
• дізнаєтеся, як мотати ляльку-мотанку і створіть свій особистий оберіг
• продегустуєте місцеві види крафтових сирів від ексклюзивних бушанських корів з особливою енергетикою
• навчитеся робити сакральні магічні свічки з усілякими травами
• побуваєте на медитації в нічному скельному Храмі та на звуковій практиці з майстром Веданою*
• попаріться у лазні і пройдете лікувальний сеанс масажу у майстра-масажу Івана
• покуштуєте "грошовий куліш", зварений за всіма правилами побутової магії
• здійсніть шопінг унікальних бушанських сувенірів — ляльок-мотанок, оберегів, кераміки та прикрас, дегустацію меду та сирів (до речі всі ці смакоти можна буде забрати з собою).

Історико-культурний заповідник Буша – є державним та розташований у Ямпільському районі Вінницької області у селі з однойменною назвою – Буша. З давніх-давен це місце несло для слов'ян сакральний зміст, яке зберігало в собі родову пам'ять не тільки століть, а й тисячоліть. Тут знаходиться унікальний скельний храм, присвячений Великій Богині-Матері. У ньому збереглися загадкові барельєфи та наскельні написи, точний вік яких вченим поки що не вдалося визначити. На всій території заповідника зустрічаються дивні кам'яні споруди – мегаліти, про походження яких вчений світ сперечається донині. Вчені губляться у здогадах і обчислюють їх вік десятками тисяч років.
Екскурсію Бушанським заповідником та Гайдамацьким яром проведе найцікавіша людина – директор історико-культурного бушанського заповідника Ірина Захарчук.
Нашим провідником на вечірню медитацію до Бушанського скельного Храму буде Ведана, яка проводить лікувальні сеанси звукотерапії, ініціації, практики очищення, зцілення у слов'янській традиції.
На сьогоднішній день Бушанський скельний Храм древньої Богині-праматері є унікальним і єдиним у світі, що зберігся з часів дохристиянського періоду.
Ви відвідаєте майстер-клас зі спонтанного живопису від художника Світлани Телець. Вона є керівником студії з творчого розвитку особистості у м. Вінниця та допоможе кожному розкрити свій внутрішній потенціал. Полотна Світлани давно стали експонатами у приватних колекціях Франції, Італії, Німеччини, Польщі та музеях України.
Майстер-клас зі спонтанного живопису – це можливість відкрити себе з нового боку, позбутися внутрішніх страхів та затискачів та навчитися бути із собою відвертими за допомогою пензлів, фарб та полотна.
Ви з радістю переконаєтеся, що малювати може і вміє кожен!
Майстер-класи з гончарства, ляльки-мотанки, сакральних свічок проводять місцеві майстри, якими славиться Буша. Програма розрахована так, щоби вистачило часу на все, в чому ви захочете взяти участь.

Цілющі практики з Веданою - це можливість зняти внутрішні блоки, позбутися стресу, старих родових програм, пройти очищення і наповнитися цілющою силою. У Буші такі процеси проходять легко та спонтанно.


Майстер-клас із виготовлення магічних свічок від Ольги Мединської “Сила живого Вогню”
Воскова свічка служить людині з давніх-давен. Перші згадки про виробництво свічок датуються приблизно 3-м тисячоліттям до н.е. Протягом багатьох століть свічки запалювалися лише у будинках багатих людей – це було досить дороге задоволення. Свічка завжди була живим символом. Навколо свічки люди з давніх-давен збиралися у своїх оселях, сідали за трапезу, молилися, писали вірші та малювали картини.
У символізмі свічка уособлює Сонце, є символом світла, життя, духовності. У домашній побутовій магії з її допомогою роблять змови, знімають псування та формують сильні наміри. У світі люди навчилися робити свічки з безлічі штучних матеріалів. Але тільки натуральні свічки з бджолиного воску можуть бути не просто стильним елементом декору, а живим інструментом для відунь.
Такі свічки, входячи в стан резонансу з енерго-інформаційним полем людини, стають справжньою підмогою у духовній практиці.
І ми з вами вчитимемося робити магічні воскові свічки, заряджаючи їх своїм внутрішнім наміром.
Свічки з натурального бджолиного воску дарують можливість насолоджуватися природною ароматерапією. А вогонь такої свічки здатний спалювати негатив, напруга, що накопичився, і інше «енергетичне сміття».
Під час майстер-класу "Сила живого вогню" ви навчитеся працювати зі свічок, як із інструментом самопізнання та самодопомоги.
Створена вашими руками свічка стане вам інструментом, який допоможе реалізувати свій намір через внутрішній стан і вміння «включити себе», слухаючи свою Душу і тіло.
Нас супроводжуватиме Живий вогонь свічки, який вкаже Шлях для реалізації вашого запиту, наповнить станом легкості, гармонії, балансу та внутрішньою силою.

Під час практики ми з вами:
• дізнаємось, як працює жива воскова свічка та як її застосовувати для особистого повсякденного використання
• відчуємо та навчимося, як за допомогою сили вогню розпізнавати стани в тілі, тим самим розкриваючи та посилюючи свою внутрішню чуттєвість
• навчимося за допомогою свічки діагностувати власні негативні емоції та стани
• виготовимо свічку без ґноту з додаванням ароматних трав, в процесі якого ви зможете насолодитися медовим ароматом і відчути тілесний контакт з теплим воском
.

День 1

7:45 Збір метро Житомирська біля салону Інфініті
Виїжджаємо о 8:00.
Приїзд о 14:30.
15:00 обід
16:00 - 18:00 Майстер-клас зі спонтанного живопису з художником Світланою Телець
19:00 вечеря
19:30 Практики з Веданою для охочих. Медитація "Обійму я тобі рушником"
Посидіти біля багаття. Спілкування. ТанцЖарРух.
Ми позвучимо разом, почуємо етнічні музичні інструменти - бубни, діджеріду, дзвіночки, див'ю, ханг, ячейки.
22:00 Відпочинок.

День 2

8:30 Сніданок
9:30 – Оглядова прогулянка Бушанським історико-культурним заповідником з відвідуванням музеїв та унікального скельного Храму.
13:00 обід
14:00 - 17:00 бажаючі зможуть відвідати майстер-клас із сакральних магічних свічок. Ви навчитеся виготовляти свічки з запашними травами різного призначення на запит. Кожен виготовить 4-5 свічок, у які буде закладено ваш намір. На вас чекає частування сакральним хлібом, випеченим чарівницею-майстриною Ольгою Мединською.
17:30 - 19:00 Майстер-клас з гончарства.
19:00 Вечеря
20:00 Вечірня медитація у Скальному Храмі з Веданою.
21:00 Якщо будуть бажаючі, ми організуємо лазню з цілительськими сеансами та масажем.

День 3

8:30 Сніданок
9:00 Подорож до Гайдамацького Яру з Веданою. Практика Роду.
12:30 -13:30 Майстер-клас з мотанки. Ви змотаєте свій оберіг Ангела-Хранителя.
14:00 Обід
14:30 – виїзд на Київ.
Дорогою заїжджаємо в урочище Мохната та милуємося мальовничою панорамою Подільських Товтр та Дністра.
22:00 – Прибуття до Києва

01.09.2017
Мы сохранили ваши шаги, что б вы не заблудились