Отправить другу
написать нам / Write to us
Забронировать
Подписка на рассылку

Вы можете оформить подписку и получать уведомления на указанный электронный адрес о наших новостях и горячих предложениях

Буша - місце сили

Фишки тура:
Цена тура:
от 0 грн.
Начало тура Тур в архиве
Завершения тура
Количество дней 3 дня
Количество ночей 2 ночей
Ночные переезды 0
Активные дни 3
Тип транспорта Автобус
Проживание
, , , , , , , ,
Место встречи
Доп. услуги
Тип питания Завтрак (2), Обед (2), Ужин (1)
Примечание
Ожидайте инфолист

Під час, коли в нашій Україні триває війна, дуже важливо хоч ненадовго знайти місце, де не чути сигналів тривоги – можна зняти стрес, розслабитись та відновити сили.
Запрошуємо вас до триденної подорожі до Буші, унікального місця сили на півдні Вінниччини, під час якого ви отримаєте незвичайні, а часом і містичні відчуття.
Ви можете поїхати в тур вихідного дня в одне з наймістичніших місць Сили України в нашій дружній компанії або купити автобусний тур в Бушанську Долину для своїх близьких, яким потрібні нові враження, відпочинок та перезавантаження.
Буша творить чудеса та розпаковує файли вашої Душі! Всього три дні туру, але за цей час ви отримаєте новий незвичайний досвід, розкриєте нові грані і можливості. У Буші ви можете просто гуляти, насолоджуватися купанням у річці та природою, а можете взяти участь у творчій програмі, яку ми підготували спеціально для вас.

Разом із нами ви будете:
• побуваєте на екскурсіях у Бушанському історико-культурному заповіднику, скельному Храмі та Гайдамацькому яру
• малювати і відкриєте в собі Творця на уроці спонтанного живопису
• спробуєте ліпити з глини двома способами – трипільським методом та на гончарному колі
• дізнаєтеся, як мотати ляльку-мотанку і створіть свій особистий оберіг
• продегустуєте місцеві види крафтових сирів від ексклюзивних бушанських корів з особливою енергетикою
• навчитеся робити сакральні магічні свічки з усілякими травами
• побуваєте на медитації в нічному скельному Храмі та на звуковій практиці з майстром Веданою*
• попаріться у лазні і пройдете лікувальний сеанс масажу у майстра-масажу Івана
• покуштуєте "грошовий куліш", зварений за всіма правилами побутової магії
• здійсніть шопінг унікальних бушанських сувенірів — ляльок-мотанок, оберегів, кераміки та прикрас, дегустацію меду та сирів (до речі всі ці смакоти можна буде забрати з собою).

Історико-культурний заповідник Буша – є державним та розташований у Ямпільському районі Вінницької області у селі з однойменною назвою – Буша. З давніх-давен це місце несло для слов'ян сакральний зміст, яке зберігало в собі родову пам'ять не тільки століть, а й тисячоліть. Тут знаходиться унікальний скельний храм, присвячений Великій Богині-Матері. У ньому збереглися загадкові барельєфи та наскельні написи, точний вік яких вченим поки що не вдалося визначити. На всій території заповідника зустрічаються дивні кам'яні споруди – мегаліти, про походження яких вчений світ сперечається донині. Вчені губляться у здогадах і обчислюють їх вік десятками тисяч років.
Екскурсію Бушанським заповідником та Гайдамацьким яром проведе найцікавіша людина – директор історико-культурного бушанського заповідника Ірина Захарчук.

На сьогоднішній день Бушанський скельний Храм древньої Богині-праматері є унікальним і єдиним у світі, що зберігся з часів дохристиянського періоду.
Ви відвідаєте майстер-клас зі спонтанного живопису від художника Світлани Телець. Вона є керівником студії з творчого розвитку особистості у м. Вінниця та допоможе кожному розкрити свій внутрішній потенціал. Полотна Світлани давно стали експонатами у приватних колекціях Франції, Італії, Німеччини, Польщі та музеях України.
Майстер-клас зі спонтанного живопису – це можливість відкрити себе з нового боку, позбутися внутрішніх страхів та затискачів та навчитися бути із собою відвертими за допомогою пензлів, фарб та полотна.
Ви з радістю переконаєтеся, що малювати може і вміє кожен!
Майстер-класи з гончарства, ляльки-мотанки, сакральних свічок проводять місцеві майстри, якими славиться Буша. Програма розрахована так, щоби вистачило часу на все, в чому ви захочете взяти участь.

 

День 1

09:45 Збір метро Житомирська біля салону Інфініті
Виїжджаємо о 10:00.
Приїзд о 16:00.
Розміщення в еко-будиночках зі всіма зручностями.
Відпочинок.

День 2

9:00 Сніданок
10:00 Оглядова прогулянка Бушанським історико-культурним заповідником з відвідуванням музеїв та унікального скельного Храму.
14:00 Обід
15:00 Відпочинок. Можливість організувати майстер-клас з арт-терапії, гончарства, мотанки за бажанням.
18:00 Вечеря
18:30 Похід на священу гору, проходження сакрального лабиринту. Проводи Сонця. Практика з майстром-провідником Людмилою.
20:00 Нічний Скальний Храм.
21:00 Якщо будуть бажаючі, ми організуємо лазню з цілительськими сеансами та масажем.

День 3

6:00 Піднімаємося на священу гору зустрічати Сонце.
6:30 Зустрічаємо світанок на горі. Практика на сході Сонця.Йдемо на джерело з живою водою - вмиваємося і заряджаємося енергією цілющої води.
8:30 Сніданок
9:00 Подорож до Гайдамацького Яру. Практика роботи зі стихіями.
12:30 -13:30 Факультативна робота з майстром Людмилою.
Факультативно арт-терапія з митцем Світлана Телець.
13:30 Обід
14:30 – виїзд на Київ.
Дорогою заїжджаємо в урочище Мохната та милуємося мальовничою панорамою Подільських Товтр та Дністра.
21:00 – Прибуття до Києва

01.09.2017
Мы сохранили ваши шаги, что б вы не заблудились