Отправить другу
написать нам / Write to us
Забронировать
Подписка на рассылку

Вы можете оформить подписку и получать уведомления на указанный электронный адрес о наших новостях и горячих предложениях

Фитнес тур на Боржавские поляны

Фишки тура:
Цена тура:
от 0 грн.
Начало тура Тур в архиве
Завершения тура
Количество дней
Количество ночей
Ночные переезды
Активные дни
Тип транспорта
Проживание
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Место встречи
Доп. услуги
Тип питания
Примечание

 

1 День. 

Хочеш провести свої вихідні з користю для організму? Пропонуємо тобі нашу новинку - фітнес-тур на Боржавські полонини! Боржава - це мальовничий регіон Український Карпат. Професійний інструктор, який проведе безпечно та корисно всі ці 3 дні з Вами, а правильне харчування доповнить місію фітнес-туру: зробити Вас здоровішими і щасливішими!

рафтинг південний буг
Програма дня:

8:30 -  Зустріч з інструктором на станції м. Пилипець. Фасування речей, залишаємо речі в приватній садибі (йдемо пішки до приватної садиби), початок маршруту. 

Сьогодні нас чекає відвідування вершини гори Великий Верх (1598 м.)! Рекомендуємо взяти напрокат трекінгові палиці та маленькі рюкзаки для води та харчування. Обід - це перекус із цільнозерновим хлібом, сиром, зеленню та овочами. Під час фітнес-туру ми притримуємся домашнього харчування. Спуск з вершини. Поверення на місце проживання, смачна вечеря. За бажанням можна відвідати сауну або чан за додаткову плату.

Хочеться ще додати, що похід із нами - це повністю безпечно, т.я. в нас працюють досвідчені інструктора, все спорядження повністю в справному стані та відповідає техніці безпеки! Також, ми співпрацюємо зі страховою компанією, і всі учасники групи застраховані від нещасного випадку!

2 День.

У програмі дня:
мигея рафтинг тур 8:00 - смачний корисний сніданок та вихід на гору Гимба (1491 м.). 
Активна програма:

10:00 Наша дорога пролягає від підніжжя Гимби. Воно усе вкрите смарагдовими лісами. Поступово, долаючи метр за метром, виходиш на карпатські полонини. Тут душа відпочиває, а за спиною виростають крила… Саме тут розумієш чому карпатське повітря вирішили продавати як сувенір. На маківці гори воно настільки чисте, що цю первозданність важко описати словами.Ця вершина вражає мандрівників своїми велетенськими розмірами, привабливими панорами та красою від споглядання якої забуваєш про усе на світі.

А потім повертаємось на зворотній бік і йдемо через водоспад Шипіт. 

 

   

 

20:00 орієнтовний час повернення до місця проживання, смачна вечеря, баня.

За сьогодні ми наберемо і скинемо 900 метрів висоти і пройдемо близько 28 кілометрів.

     3 день.

7:00 - сьогодні збираємо речі і вирушаємо вже з речами на маршрут. Маршрут в нас прямує до Воловця.

В нашому списку буде ще кілька нових пройдених вершинок - г. Ряпецька, г. Ріг, г. Краковець. Залежно від загального стану групи підберемо стежку по духу. Також пройдемо кілька населених пунктів, де подивимося побут місцевого населення. Стежка закінчується красивою річковою долиною біля села Воловець. Відзначимо закінчення походу і відпочинемо в місцевій кав'ярні в Воловці.

 

 

 

 

Рекомендуємо брати зворотні квитки від станції Воловець після 20:00.

 активний сплав на рафті Важливо! Інструктор залишає за собою право не допускати до походу осіб в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння. У таких випадках гроші за тур не повертаються !!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

01.09.2017
Мы сохранили ваши шаги, что б вы не заблудились