Отправить другу
написать нам / Write to us
Забронировать
Подписка на рассылку

Вы можете оформить подписку и получать уведомления на указанный электронный адрес о наших новостях и горячих предложениях

Поход на Черногорский хребет 6 дней

Фишки тура:
Цена тура:
от 0 грн.
Начало тура Тур в архиве
Завершения тура
Количество дней
Количество ночей
Ночные переезды
Активные дни
Тип транспорта
Проживание
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Место встречи
Доп. услуги
Тип питания
Примечание

1 День. 

У програмі першого дня:

7:00 - зустріч з інструктором на залізничному вокзалі м. Івано-Франківськ. Більш детально про місце і час зустрічі буде за 2-3 дня до виїзду в інформаційному листі.

Посадка в комфортабельний автобус і переїзд на місце старту - с. Дземброня. Саме звідси починається наша подорож.

Село Дземброня - це маленьке село в оточенні гір. Час переїзду займає приблизно 3-3,5 години. По приїзду ми перепаковуємо речі, збираємо рюкзаки, ближче знайомимося під час перекусу на обід і вирушаємо в дорогу.

тур рафтинг з києва 9:30 - Сніданок: (смачна гречка з м`ясом, цільнозерновий хліб з ветчиною та маслом, солодкий чай з лимоном або кавою, солодке к чаю). Посуд треба взяти свій.
   

Наш туристичний маршрут поступово набирає висоту, періодично виходячи з лісової зони і відкриваючи види на стару закинуту обсерваторію гори Піп Іван. По приходу у нас запланована стоянка на галявині Смотрич, де проживають влітку місцеві пастухи (в народі вони називаються "коші"). Влітку вони пасуть овець, виготовляють місцевий сир, який при бажанні можна купити і спробувати. Або приготувати какао на овечому молоці.

Хочеться ще додати, що похід із нами - це повністю безпечно, т.я. в нас працюють досвідчені інструктора, все спорядження повністю в справному стані та відповідає техніці безпеки! Також, ми співпрацюємо зі страховою компанією, і всі учасники групи застраховані від нещасного випадку!

По дорозі кожну годину ми робимо зупинки, щоб відпочити по дорозі, зробити пам`ятні фотографії, полежати на травичці! Це багато вартує! 

Розбиваємо табір, готуємо багаття і вечеряємо. Приємних снів! Приблизний час переходу - 3 години.

2 День.

мигея рафтинг тур 6:00 Смачненький сніданок (рис з м`ясом та овочами, хліб з сиром та маслом, солодке печиво з чаєм або кавою).
Активна програма:

7:00 - прокинувшись і поснідав, ми вирушаємо далі по нашому маршруту на найвищу обсерваторію Білий Слон.

Ця станція побудована на висоті 2028 метрів над рівнем моря. Завдяки їй гору Піп-Іван Чорногірський видно з прилеглих карпатських вершин. Свою назву будинок одержав через те, що взимку обсерваторію так замітає снігом, що вона дійсно схожа на велику білу тварину.

14:00 - смачненький обід + перекус (в народі називається "карманка" - це горішки, ізюм, козинаки). На обід в нас: хлібці, рибні шпроти, хліб з маслом, солодке печиво та чай.

Наш шлях пролягає через неймовірної краси каскад Дзембронскіх водоспадів, а далі по шляху вирушаємо до місця Вухатий Камінь.

Назва точно відповідає дійсності, адже весь хребет покритий гігантськими кам'яними брилами, що своїми обрисами дійсно нагадують вуха. З Вухатого Каменя наша стежка веде до вершини гори Піп Іван (Чорна Гора) 2022 м. Побудована поляками ще в минулому столітті обсерваторія, повноцінно вона профункціонувала тільки один рік. Ми дізнаємося цікаві факти з її будівництва і функціонування, а під час привалу на вершині сфотографуємося на тлі незабутньої панорами Чорногірського масиву.

З вершини спускаємося в урочищі Погорілець, де проведемо другу ночівлю.

Приблизний час переходу - 7 годин.

     3 день.

7:00 - підйом, ситно снідаємо і вирушаємо в дорогу. Радіємо, що сьогодні рівно середина нашого походу в Карпати і ще є цілих 3 дні, щоб насолодитися природою гір.

   

Сьогодні ми вирушаємо по хребту на самі високогірні місця України. Нас чекають підкорення таких вершин:

  • Бребенескул 2036 м .;
  • Гутин-Томнатик 2016 м .;
  • Ребра 2001 м .;
  • Високогірне озеро Бребенескул;
  • Скельні монументи Шпіці.

Після такого тривалого переходу і море емоцій від оточуючих видів, ми зупинимося на стоянку біля озера Несамовите.

Приблизний час переходу - 7 годин.

4 день.

У програмі дня:

7:00 - сніданок і підкорення найвищої точки України - гори Говерли! Від нашого місця стоянки (озеро Несамовитого) нам необхідно набрати висоту. Досить різкий набір висоти ми проходимо у вільному темпі і стаємо на привал вже на перемичці біля Говерли. Ця перемичка розділяє територіально Закарпатську та Івано-Франківську область, а раніше це була межа між Польщею і Чехословаччиною.

Залишається за малим - ривок на 2061 м! Різкий і крутий підйом, але кожен піднімається в своєму режимі, не поспішаючи. Після підкорення найвищої точки гори Говерли нас чекає бонус! (Це маленький сюрприз від нашої фірми).

Вільний час на фотосесію, покупку сувенірних медалей, чаю (за бажанням) і ми спускаємося вниз, адже нас чекає ще одна не менш красива вершина - гора Петрос!

Після спуску ми вирушаємо в напрямку наступного місця стоянки - сідловина між Петросом і Говерлою. Ночівля, вечеря.

5 день.

У програмі дня:

7:00 - сніданок на сідловині, пакуємо речі і вирушаємо підкорювати другу за величиною вершину українських Карпат - гору Петрос!

Нелегкий підйом з набором висоти проходить по скелястій і кам'яної місцевості, але воно дійсно того варте!

   

Петрос - це один із знаменитих двотисячників Українських Карпат, що знаходиться в складі Чорногорського хребта, між горами Говерла, Шешул і Менчіль. Гора названа румунами petrós (кам'янистий), тому її ім'я - похідне немає від «Петро», а від романського слова «камінь».

З Петроса відкривається красивий вид на гору Говерлу, весь Чорногірський хребет, а на півдні видно навіть румунські Карпати. Коли-небудь радимо вам їх обов'язково відвідати! Далі за програмою нас чекає приємний і більш спокійний спуск на галявину Менчул, де і буде наступне місце стоянки. Добраніч!

6 день.

У програмі дня:

7:00 - сніданок, збираємо речі і вирушаємо далі по нашому маршруту в Карпатах.

Сьогодні нас чекає приємний і плавний спуск в село Кваси.

Село Кваси розташоване вздовж річки Чорна Тиса і повністю з усіх боків оточене горами. Це місце популярне своїми цілющими властивостями води, адже на спуску в село нас чекає мінеральне джерело багате вітамінами і корисними солями. У цьому селі розташовано безліч санаторіїв, в які приїздять люди зі всієї країни на лікування.

Після спуску у нас вільний час, який можна витратити на покупку знаменитого фірмового гуцульського пива або квасу, а також купити місцеві смачні булочкисобі в дорогу.

16:00 - організований трансфер в м. Івано-Франківськ.

18:30 - орієнтовний час прибуття в Івано-Франківськ. До нових зустрічей в наших походах!

 активний сплав на рафті Важливо! Інструктор залишає за собою право не допускати до походу осіб в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння. У таких випадках гроші за тур не повертаються !!!

 

 

 

 

                                       
01.09.2017
Мы сохранили ваши шаги, что б вы не заблудились