Отправить другу
написать нам / Write to us
Забронировать
Подписка на рассылку

Вы можете оформить подписку и получать уведомления на указанный электронный адрес о наших новостях и горячих предложениях

Різдво на хуторі біля Диканьки

Фишки тура:
 • Новогодняя ночь в Кракове
 • Польские вкусности
Цена тура:
от 0 грн.
Начало тура Тур в архиве
Завершения тура
Количество дней 2 дня
Количество ночей 1 ночь
Ночные переезды 0
Активные дни 2
Тип транспорта Автобус
Проживание
, , , , , , ,
Место встречи
Доп. услуги
Тип питания Завтрак (1), Обед (1)
Примечание
Ожидайте инфолист

1 День 

07:15 Виїзд з Київ, ст.м. Чернігівська (біля магазину NOVUS)

Для підняття настрою – починаємо знайомство із полтавським краєм з Відвідування музею пива та самогону (з дегустацією !!!) З-за кордону ми веземо, в якості сувеніру, місцевий самогон – грапу, сливовицю, ракію… Там це стало брендом. Наші традиції виготовлення міцних напоїв не менш давні, а асортимент готової продукції був більшим ніж у західних колег. Музей дуже оригінальний і цікавий і росташований на тириторії колишнього маєтку поміщика Михайла Абази. Експозиція присвячена історії промислів та культурі споживання міцних напоїв. Зібрані унікальні експонати з усієї України. Захоплююча розповідь гіда не залишить Вас байдужими.

Обід

Поселення в готель

Пізнавальна прогулянка святковою Полтавою з місцевим краєзнавцем. Під вражаючі розповіді досвідченого гіда довідаємося про такі важливі пам’ятки:

 • Іванову гору, де знаходяться основні визначні пам’ятки Полтави.
 • Успенський собор, який лише у 2000-х роках був заново відбудований після руйнування 1934 року.
 • Хрестовоздвиженський монастир. Ця сповнена історією мальовнича місцина домінує над Полтавою та її околицями;
 • Ансамбль полтавскої Круглої площі приголомшить Вас не тільки своєю красою, а й масштабами.
 • Обов’язково зробіть фото біля основного символа міста – пам’ятника Полтавській галушці!

 

Наша подорож почнеться з Іванової гори, де знаходяться основні визначні пам’ятки Полтави. Спочатку ви побачите Успенський собор, який тільки в 2000-х роках був заново відбудований після руйнування в 1934 році. Далі знаходиться садиба Івана Котляревського, де можна подивитися, як жив знаменитий український письменник. Неподалік від садиби Котляревського розташований чудовий пам’ятник Полтавській галушці – обов’язково зробіть там фото. А відразу за пам’ятником знаходиться сторожова вежа Полтавської фортеці. Звідти відкривається прекрасний вид на місто. Також варто відвідати найвідоміший і найцікавіший Краєзнавчий музей в Полтаві і Полтавський Хрестовоздвиженський жіночий монастир (1650 г)

Також пропонуємо зайти у фірмовий магазин солодощів “Домінік” Полтавської кондитерської фабрики, яка є одна з найвідоміших компаній мальовничої Полтавщини. Асортиментний ряд продукції ТМ “Домінік” нараховує понад 300 найменувань кондитерських виробів. Це буде хороше завершення святкових вихідних! Смачного!

Зустріч біля автобуса. Виїзд на святкову вечерю 

Театралізована вистава зі смачною вечерею “Ніч перед Різдвом” Ви смакуватимете традиційну полтавську кухню, яку ви, безперечно, оціните ! А приємного апетиту Вам побажають сам Гоголь і його герої: Солоха, Вакула і навіть симпатичний чорт! По завершені програми на вас чекає Дискотека. Барвистий вихор пісень, танців витягнуть вас із-за столів! Нудьгувати не доведеться нікому, буде дуже цікаво та весело !!!

22:30 Стомлені, але щасливі повертаємось в готель

 

2 День

08:30 Прокидаємось із думкою: “як ми класно погуляли…” ідемо снідати

09:00 Прощаємось з Полтавою. Від’їжджаємо знайомитись з легендарною Диканькою в компанії місцевого краєзнавця

Диканька – це місто з чарівною природою і славнозвісним минулим, з чистою криницею неперевершених народних обрядів і традицій, оспівана сузір’ям славетних світових класиків.

Ознайомитесь зі спадщиною родини Кочубеїв. Легендами і містикою цього місця. Ви побачите:

 • Миколаївську церкву (1794 р. Під церквою знаходиться родовий склеп Кочубеїв, де в саркофагах з італійського мармуру поховані п`ять князів і три княгині);
 • Дзвіницю з 8 – пудовим дзвоном (1810 р.);
 • Тріумфальну арку що нагадує знамениту Паризьку арку (1820 р.);
 • Мальовничі краєвиди;

 

Тепер можна і заміж… Стаємо учасниками театралізованої церемонії у музеї весілля Весілля це не лише особлива подія в житті жінки та чоловіка, а йще й величезний скарб народних традицій, коріння яких сягає ще в дохристиянські часи. Це не класичний музей, тут навпаки потрібно бути активним учасником програми. Можна все торкати, використовувати за призначенням. Ви станете не лише свідками старовинного обряду, а й учасниками цього дивовижного дійства, яке відтворене у найменших дрібницях. Бажаючі можуть підняти келих за молодих та закусити бутербродом із салом ! або духмяна весільна шишка та смачний узвар – подарунок від молодих всім учасникам групи І для закоханих – тут можна взяти реальний шлюб !!!

Екскурсія в музей гончарства. Гончарство, одне з найдавніших ремесел на землі, яке саме на Полтавщині набуло своїх автентичних і неповторних рис. Під час екскурсії Ви довідаєтесь про історію музею та гончарного ремесла в Опішні. Чому саме тут воно процвітає і по сьогодні? Чому Опішню називають гончарною столицею України?

Також побачите:

 • Сад монументальної скульптури;
 • Етнографічну експозицію, де Ви довідаєтесь як використовували в давнину той чи інший посуд. Для чого він призначався.
 • Колекцію дитячої іграшки;
 • Вироби знаних майстрів.

 

Експрес майстер-клас з гончарства. Процес надзвичайно захоплюючий – коли шматок тіста (глини) у Ваших руках буквально зростає – перетворюючись на витвір мистецтва. За допомогою професійного майстра Ви спробуєте себе у гончарній справі та виготовити простенький виріб, який можна забрати з собою (10 грн.). Глиняний посуд не лише практичний а й окраса оселі!

Пізній обід (самостійно).

Збір туристів біля автобуса та виїзд до Києва.

22:30 Приїзд до Києва (час орієнтовний).

 

 

01.09.2017
Мы сохранили ваши шаги, что б вы не заблудились