| Начало тура | Тур в архиве |
| Завершения тура | |
| Количество дней | 2 дня |
| Количество ночей | 1 ночь |
| Ночные переезды | 0 |
| Активные дни | 2 |
| Тип транспорта |
Автобус |
| Проживание | |
| Место встречи | |
| Доп. услуги |
|
| Тип питания | |
| Примечание |
Ожидайте инфолист
|
1 День
8:00 виїзд зі Львова. Більш точну інформацію про місце збору можна буде дізнатися на сайті ANGA Travel, в рубриці «Інфолисти», за 2 дня до початку туру.
Екскурсія замком Сент-Міклош - посеред старовинного містечка Чинадієво розташований похмурий середньовічний замок "Сент-Міклош" барона Перені (XIV ст.), з цікавим інтер’єром, потаємним ходом та спальнею мужньої Ілони Зріні, в якій вона зустрічалася з графом Імре Текелі, через це його ще називають «Замок кохання». Врятував споруду художник Йосиф Бартош, який взяв її концесію.
Обід
.jpg)
Термальні води Косино - супер сучасний відпочинковий комплекс розташований у дубовому гаю, має 5 басейнів, 7 саун, середня температура в термальних басейнах + 41 °C. Гордістю комплексу є найбільші в України фонтани-джакузі з “кавою”, “вином”, “пивом”, “паленкою” та фонтан-ілюзія “Золотий кран здоров’я” висотою 15,5 метра. Відпочинок тут подобається дорослим і дітям, а також приносить користь здоров’ю. Купання в термальному басейні.
Берегівське вулканічне низькогір’я - околиці Берегова здавна на весь світ славляться своїми винами, які мають чудовий аромат і велике багатство смакових властивостей. Це завдяки вулканічним породам, на яких росте виноград та енергії сонця, адже саме тут найбільше сонячних днів у Закарпатті. Дегустація вин.
21:00 поселення в садибах
Вечеря.
2 День
7:45 Сніданок та виїзд
Ужгород - перша згадка про це вічно прикордонне місто на річці Уж датується 872 роком, воно зачарує своїм шармом і колоритом навіть найвибагливішого туриста. Прогуляйтеся історичною вулицею міста - Корзо, обовязково огляньте найвідоміший храм міста Катедральний Хрестовоздвиженський собор (1841р.), римо-католицький костел св. Георгія (1775р.), огляньте один з найстаріших в Україні замок (ХIV ст.), Закарпатський музей народної архітектури та побуту (скансен) та обовязково завітайте в культову корчму Деца у нотаря. Екскурсія містом та замком.

Обід.
Лумшори - в підніжжі найбільшої полонини українських Карпат полонини Руна знаходиться бальнеологічний курорт Лумшори, який відомий ще з XVII ст. В ньому тісно переплелися райської краси природа і елементи пекла величезні металеві чани, в яких Вас варитимуть на повільному вогні в мінеральній сірководневій воді. Для більшої насолоди можна чергувати варіння в чані і купання в холодній воді. Такий відпочинок окрім незабутніх вражень, приводить до оздоровлення опорно-рухового апарату і омолоджує організм на десять років. Купання в чанах.
22:30 повернення до Львову.
Харчування
1-й день
Сніданок - можна поснідати вдома, взяти з собою перекус або поснідати під час стоянки автобуса в закладах громадського харчування на власний смак і вибір.
Обід - у Чинадієві, кафе “Вулик”, та складається з страв лемківсько-мукачівської кухні: салат “Овочеве асорті”, “Підбивані лопатки” (зупа із шпарагівки підбита сметаною), картопляне пюре з шишками в грибному соусі, компот, хліб. Вартість 150 грн./особа.
Вечеря - складається зі страв угорської національної кухні: бограч-гуляш, торгоня (домашні макарони особливого приготування) з м'ясною поливкою, солодощі, вино/палинка, компот. Вартість 150 грн./особа.
2-й день
Сніданок - в садибах, звичайний європейський. Вартість 100 грн./особа.
Обід - суп- левеш, рис з овочами, лоці печене, салат "Полонинський" (помідор, огірок, капуста), компот, хліб. Вартість 150 грн./особа.



Автобус











