Отправить другу
написать нам / Write to us
Забронировать
Подписка на рассылку

Вы можете оформить подписку и получать уведомления на указанный электронный адрес о наших новостях и горячих предложениях

В Украине много интересных городов и сел, о которых знают практически все. Но есть и такие, которые для многих остаются чем-то вроде терра инкогнито. Сегодня у вас есть возможность приподнять завесу тайн и отправиться в Седнев. Хотя, чего это мы? Такая возможность у вас есть всегда! Но раз уж вы попали на эту страницу и читаете этот текст – самое время узнать о существовании удивительного населенного пункта, который точно придется вам по душе.

Седнів вас підкорить!

Приїхавши в маловідомий Седнів ви здивуєтеся, що про нього знає така невелика кількість людей.

Адже тут прекрасно все – мальовничий пейзажі, затишні сквери, багаті зеленню парки і рідкісні архітектурні пам'ятники.

Щоразу приїжджаючи сюди знову, це містечко буде відкриватися вам з нового боку і знову приємно дивувати.

Рідкісні пам'ятки Седніва

Старовинне селище зберігає на своїй території прекрасний архітектурний ансамбль, який несе в собі величезну частку історії. Цікавою пам'яткою Седніва є дерев'яна Георгіївська церква 1745 року, що виконана без єдиного цвяха. Від цієї споруди так і віє величчю і історією. Оформлена церква витонченою різьбою і вважається одним з кращих творів української архітектури.

Усипальниця роду Лизогубів – Воскресенський храм 1690 року. Недалеко знаходиться могила Грица Золотюсенького, яка овіяна легендами про чудотворну силу. Садиба знаменитого роду Лизогубів також збереглася на території селища. Палац оточений прекрасним парком, в якому збереглася 600-річна липа Шевченка.Відомий і улюблений багатьма поет любив сидіти під нею, коли гостював у резиденції. У вас є чудова можливість приїхати в це невелике містечко і насолодитися унікальними пам'ятками культури та архітектури.

 

Історія селища Седнів

Датою заснування селища вважається 1068 рік. Історія Седніва починається як місто-фортеця. Данило Галицький взяв контроль над територією в 1234 році. У наступні роки селище входило до складу Великого князівства Литовського.

З 1648 року селище знаходився у володінні роду Лизогубів, які залишили після себе прекрасні пам'ятники архітектури. До 1959 року територія носила статус села. Відкрийте для себе дивовижний світ, який раніше був вам невідомим!

28.07.2017
Мы сохранили ваши шаги, что б вы не заблудились