Отправить другу
написать нам
Забронировать
Подписка на рассылку

Вы можете оформить подписку и получать уведомления на указанный электронный адрес о наших новостях и горячих предложениях

В Украине много интересных городов и сел, о которых знают практически все. Но есть и такие, которые для многих остаются чем-то вроде терра инкогнито. Сегодня у вас есть возможность приподнять завесу тайн и отправиться в Седнев. Хотя, чего это мы? Такая возможность у вас есть всегда! Но раз уж вы попали на эту страницу и читаете этот текст – самое время узнать о существовании удивительного населенного пункта, который точно придется вам по душе.

Седнів вас підкорить!

Приїхавши в маловідомий Седнів ви здивуєтеся, що про нього знає така невелика кількість людей.

Адже тут прекрасно все – мальовничий пейзажі, затишні сквери, багаті зеленню парки і рідкісні архітектурні пам'ятники.

Щоразу приїжджаючи сюди знову, це містечко буде відкриватися вам з нового боку і знову приємно дивувати.

Рідкісні пам'ятки Седніва

Старовинне селище зберігає на своїй території прекрасний архітектурний ансамбль, який несе в собі величезну частку історії. Цікавою пам'яткою Седніва є дерев'яна Георгіївська церква 1745 року, що виконана без єдиного цвяха. Від цієї споруди так і віє величчю і історією. Оформлена церква витонченою різьбою і вважається одним з кращих творів української архітектури.

Усипальниця роду Лизогубів – Воскресенський храм 1690 року. Недалеко знаходиться могила Грица Золотюсенького, яка овіяна легендами про чудотворну силу. Садиба знаменитого роду Лизогубів також збереглася на території селища. Палац оточений прекрасним парком, в якому збереглася 600-річна липа Шевченка.Відомий і улюблений багатьма поет любив сидіти під нею, коли гостював у резиденції. У вас є чудова можливість приїхати в це невелике містечко і насолодитися унікальними пам'ятками культури та архітектури.

 

Історія селища Седнів

Датою заснування селища вважається 1068 рік. Історія Седніва починається як місто-фортеця. Данило Галицький взяв контроль над територією в 1234 році. У наступні роки селище входило до складу Великого князівства Литовського.

З 1648 року селище знаходився у володінні роду Лизогубів, які залишили після себе прекрасні пам'ятники архітектури. До 1959 року територія носила статус села. Відкрийте для себе дивовижний світ, який раніше був вам невідомим!

28.07.2017
Детские лагеря в этом регионе
Все лагеря
Однодневные экскурсии в этом городе
Все экскурсии
Мы сохранили ваши шаги, что б вы не заблудились