Отправить другу
написать нам / Write to us
Забронировать
Подписка на рассылку

Вы можете оформить подписку и получать уведомления на указанный электронный адрес о наших новостях и горячих предложениях

Тур Подольская Швейцария

Фишки тура:
 • Живописные водопады и каньоны
 • Уникальные дворцы
 • Локальная кухня
Цена тура:
от 2380 грн.
Начало тура Тур в архиве
Завершения тура
Количество дней 2 дня
Количество ночей 1 ночь
Ночные переезды 0
Активные дни 2
Тип транспорта Автобус
Проживание
, , , , , , , , , , ,
Место встречи
Доп. услуги
Тип питания Завтрак (1)
Примечание
Ожидайте инфолист
 

В цьому турі Вас очікують: Отроків, Маліївці, Підлісний Мукарів, водоспад Бурбун… чи доводилося Вам чути ці назви? Ці місця, поки що, маловідомі загальному колу туристів. Проте, їх можна сміливо назвати наймальовничішими  куточками Поділля.

1 день. МАЛІЇВЦІ: ПАЛАЦ ОРЛОВСЬКИХ. ПАРК. ВОДОСПАД. ПІДЛІСНИЙ МУКАРІВ

Протягом двох днів ми будемо милуватися водоспадами і  приголомшливими панорами каньонів та шедеврами архітектури. Спілкуватися з мешканцями унікальних сіл, аби с перших уст дізнаватися про їх минуле і сьогодення, та які будуть нас дивувати  своїми локальними стравами, рецепти яких передаються з покоління в покоління.

06:50 Збір групи
07:00 Виїзд з Києва

 • Маліївці. Парк. Водоспад.
  Наш тур на Хмельниччину розпочнемо з невеличкого села Маліївці. Саме тут до наших днів чудово зберігся палац польських магнатів Орловських, який поціновувачі архітектурної екзотики вже встигли відмітити як такий, з яким по красі та витонченості не може конкурувати жодна подільська резиденція.

 

 • 13:00 – 13:30 Обід.  Борщ, мамалига, бринза, сало копчене, домашня ковбаса, овочі нарізка, млинчики або випічка, варення, чай / кава. 
  Підкріпивши сили, вирушаємо на екскурсію. 
  Маєток у Маліївцях славився не лише своєю розкішшю, красою і неймовірним парком. Головною родзинкою парку і усіх Маліївців є самотня скеля висотою у 18 метрів з водоспадом і печерним гротом.

   

   

  Палац Орловських, побудований у XVIII столітті в стилі Людовика XVI. Вважається, що резиденція польських магнатів могла змагатися розкішшю з палацами Франції. Він привабливий не тільки своєю історією, а й тим, що навколо резиденції майже на 20 гектарах розташований парк з озером, фонтаном і штучним водоспадом. 

  Це місце  справді зачаровує: висока скеля поросла мохом, з якої спадає вода над гротом, що нагадує роззявлену пащу, - таке не скрізь побачиш. Цей водоспад не схожий на жоден з інших, які є на Хмельниччині.

  Те, що водоспад у Маліївцях – місце унікальне, годі й сперечатися. В самій скелі є двоповерхова печера. Її прийнято пов’язувати із давнім монастирем. Вважається, що за слов’янських часів на цій кручі було велике язичницьке капище. А з приходом християнства  тут оселилися мандрівні монахи.
   
 • Підлісний Мукарів.
  Тут оглянемо костел св. Юзефа Обручника, який будувався протягом 1859-1872 років. Цей костел можна сміливо назвати неперевершеним неоготичним шедевром Поділля.

   

  17:30 Поселення в готель. Відпочинок. 
2 день. КАНЬОН РІЧКИ УШИЦЯ. ВОДОСПАД БУРБУН. ОТРОКІВ

07:30 - 08:00 Сніданок у готелі. Виселення.
Вирушаємо за новими враженнями. Сьогодні будемо релаксувати, і насолоджуватись неймовірними краєвидами, відчувати подих тиші та чистого повітря, а також смакувати чистою джерельною водою. В програмі дня:

 • Мальовничий каньон річки Ушиця. Це історичне і одночасно містичне місце. Сюди навідуються справжні любителі природи, щоб помилуватися мальовничою красою річки Ушиця, побачити таке визначне місце, як криниця Томаша, залишки печерного монастиря та інші природні дива. Біля Томашевої криниці розташована відпочинкова зона та місце для купелю.
 • Водоспад Бурбун та Малий водоспад. 
  Біля села Лисець розташований водоспад Бурбун, який схований в гущавині каньйону річки Бобрівка  і впадає в мальовниче озерце з блакитною водою
   Райський куточок, незіпсована дика природа, каміння вкрите мохом, кущі папороті… Ми тут не лише відпочинемо, а і зробимо  ефекті фотографії на фоні блакитного озера з водоспадом посеред скель. 

 

А ще село Лисець приймало участь в проекті «Неймовірні села України». І не водоспадом єдиним.) Майже по всій Україні знають лисецькі квашені яблука, чорнослив та узвар із сухофруктів. Тут можна стати свідком цікавого технологічного процесу, традиційного саме для цього села. Місцеві «сушені сливки» (чорнослив) цілком можуть перетворитися  на туристичний бренд села.


Наступний пункт нашої подорожі - Отроків, який привертає увагу садибою Ігнація Сцибор-Мархоцького, що нагадує середньовічний замок. 

 • Обід.  В Отрокові ми спочатку підкріпимо свої сили, смачно пообідавши. Родзинкою обіду буде традиційна місцева страва «Засипана капуста». Колись, без неї жодне застілля не обходилося. Це традиційна страва подільської кухні, яка прийшла до нас з прадавніх часів.
 • Отроків.  Тут  свого часу  знаходилася резиденція знаменитого авантюриста – дивака XVIII - XIX ст. подільського шляхтича Ігнація Сцібор-Мархоцького. 
Наприкінці XVIII - початку XIX століття на тогочасних землях Ушицького повіту Подільської губернії існувала окрема Миньковецька держава.

 

Миньковецька держава - це самопроголошене державне утворення, яке заснував Ігнацій Мархоцький  - один з найвідоміших диваків того часу. Одним з перших його рішень було було звільнення своїх селян від кріпосної залежності.

 В державі працювала повноцінна судова система, успішно розвивалася економіка (у т.ч. і промисловість, і сільське господарство). На межі держави стояли прикордонні знаки: "Кордон Миньковецької держави та Російської імперії".

В Отрокові досить добре зберіглися замок, форум, тріумфальна арка і штучні гроти. Все це ми і оглянемо під час екскурсіє маєтком.

16:30 Виїзд на Київ
23:00  – орієнтований час повернення.

 

Достопримечательности в туре
01.09.2017
Мы сохранили ваши шаги, что б вы не заблудились