Отправить другу
написать нам / Write to us
Забронировать
Подписка на рассылку

Вы можете оформить подписку и получать уведомления на указанный электронный адрес о наших новостях и горячих предложениях

Тур в Румынию на выходные

Фишки тура:
Цена тура:
от 0 грн.
Начало тура Тур в архиве
Завершения тура
Количество дней
Количество ночей
Ночные переезды
Активные дни
Тип транспорта
Проживание
Место встречи
Доп. услуги
Тип питания
Примечание

         1 день

       

03:40 Збір групи в м. Чернівці. Забираємо туристів з м. Чернівці. За годину супроводжуючий групи скоординує по точному часу і місцю зустрічі. 

09:00 Орієнтовний час прибуття до ущелини Біказ. Одне з найбільш вражаючих природніх місць в Румунії, яке варто відвідати.

     
Це одне з найгарніших і вражаючих природних місць в Румунії. Тут знаходиться найглибша та найдовша ущелина та прокладена найбільш екстремальна і захоплююча дорога в країні, котра виглядає як зміїний клубок. Уздовж ущелини простягнувся серпантин зі скелями з одного боку і стрімким урвищем з іншого.
тури в камянець подільський з києва 13:00  Вільний час на обід.
тури з києва в Кам'янець Подільський
Екскурсійна програма:

Далі в нас по програмі: вище по серпантину - зупинка на Червоне озеро (Lacu Rosu). Але насправді воно не червоного кольору, а свою назву отримало завдяки легендам.

Існує цікава легенда про утворення цього озера:

Неподалік у селі жила гарна дівчина Естер. Одного разу на ярмарку вона зустріла юнака, який не побоявся один вийти проти ведмедя. Вони вмить закохалися один в одного. Проте одружитися закохані не встигли - юнака забрали до війська. Естер дуже сумувала та іноді ходила до гірської річки. Одного разу там її помітив розбійник, зачарований її красою. Він пропонував їй усі багатства світу, але Естер відмовлялася. Коли ж розбійник силою хотів схопити її і взяти на сідло, дівчина почала благати, щоб гори допомогли їй. Несподівано почалася гроза і раптовий каменепад поглинув дівчину, її викрадача і пастухів, які пасли овець неподалік.

15:00 Далі ми вирушаємо до  Сігішоари. 

Тут середньовічний дух зберігся найкраще серед усіх європейських міст. Середньовіччя в Сігішоарі справжнє, яскраве і не намальоване. Місто відоме, передусім, як батьківщина Влада Цепеша – графа Дракули. З часів його народження в Сігішоарі майже нічого не змінилося.

     

Екскурсія по місту. По завершенню екскурсії - переїзд до Сінаї. Поселення в готель. 

2 День

08:00 - 08:30 Сніданок в готелі. Виселення з готелю. Сьогодні нас чекатиме не менш насичений день.

Ескурсійна програма:

09:00 У Синаї знаходиться великий туристичний комплекс, до якого разом з замком Пелеш (вхідні квитки сплачуються окремо) входить і замок Пелішор, розташований поблизу. 

   
Тур вихідного дня в Кам'янець Подільський

У замку Пелеш налічується більше 160 кімнат. Всі вони вишукано декоровані і розкішно обставлені. Тут зберігаються багаті колекції творів мистецтва, які включають вироби зі срібла і золота, фарфор, меблі, обладунки та зброя, килими та гобелени, європейський живопис і скульптури.

13:00 вільний час на обід. Національна кухня Румунії є дуже різноманітною. Радимо Вам скуштувати щось з цього прикладу:
  • Чорбі - це перша страва, готується на м`ясному або овочевому бульйоні. Їх унікальна особливість полягає в наступному: заправка готується з пшеничних висівок методом настоювання і виходить особлива суміш - борш. 
  • Мамалига з бринзою - це спеціальним методом приготовлена кукурудзяна крупа, яка запечена і фарширована бринзою. Румуни їдять її замість хліба.
  • Починати трапезу потрібно з національного напою "цуйки" - безсумнівно, найкраща румунська горілка з чорних слив, яка витримується в спеціальних бочках понад 3 років.
     
     

Цікавий факт, те що замок, який з віком навіював страх на людей, зовсім нещодавно був переданий нащадку  королеви Марії, який в свою чергу розпочав розкручувати бренд «Граф Дракула».  Біля замку, Ви зможете придбати авторські сувеніри місцевих майстрів. 

На завершення, екскурсія по Брашову. Під час екскурсії ви побачите замки, готичні церкви, вузькі вулички з сувенірними лавками. Місто вузько «зажате» горами, що колись зберігло «Старе місто від руйнувань.

     

20:00 Переїзд в Чернівці. Перетин кордону. 

                                         

 

Посещаемые города
21.01.2019
Мы сохранили ваши шаги, что б вы не заблудились