Отправить другу
написать нам
Забронировать
Подписка на рассылку

Вы можете оформить подписку и получать уведомления на указанный электронный адрес о наших новостях и горячих предложениях

Тур на "Шацькі озера"

Фишки тура:
  • Красота первозданной природы Беловежской пущи
  • Вечерняя экскурсия по резиденции Белорусского Деда Мороза
  • Продегустирем рюмочку знаменитой "пущанки"
Цена тура:
от 3000 грн.
Начало тура Тур в архиве
Завершения тура
Количество дней 2 дня
Количество ночей 1 ночь
Ночные переезды 2
Активные дни 2
Тип транспорта Автобус
Проживание
Место встречи ж/д.ст.Ковель
Доп. услуги
Жд квиток Київ-Ковель
Тип питания Завтрак (1)
Примечание
Более детальная информация в инфолисте

ЧОМУ ВАРТО ВІДВІДАТИ Шацькі озера?

Однією з головних туристичних перлин України є «Шацькі озера», які входять до складу Шацького національного природного парку. Краса лісових пейзажів та озер очікує кожного. Це один комплекс озер. Насправді, немає чітких меж між ними, а сусідні з'єднані між собою каналами. Ці блакитні очі волинської землі, як їх називають, запам'ятаються вам надовго. Захоплюючий тур на Шацькі озера - ідеальний відпочинок. Вас чекає 220 великих і маленьких озер, які заполонять вас своєю чистою водою і неймовірно красивими пейзажами.

        

ЛЕГЕНДА ШАЦЬКИХ ОЗЕР

Місцеві розповідають легенду, що в давнину все Полісся було морем. Тут жили кити. Але потім воно висохло і створилися казкові озера. У найбільшому з озер залишився єдиний кит і став островом. Це легенда, але частка правди в ній є. Самі озера утворилися після льодовика. Розтонувши, по собі він залишив багато талої води. І острів на озері Світязь теж є.

Це дивовижний край, сповнений історичних загадок і красивих пейзажів. Недорогі тури на Шацькі озера познайомлять вас з дивовижними місцями:

Шацький національний заповідник - дивовижний ліс і гроно розкинувшихся озер;

        

Приємний клімат, чисте повітря, ліси, піщані пляжі, чиста вода озер - це все є основою відпочинку в Шацькому національному парку. Тут можна поїсти чорниці, зібрати гриби та скупатися в озерах. Тут знаходиться місце зупинки птахів під час далеких перельотів. Під час міграцій птахів на озерах зустрічаються черні білоокі, скопи, орлан-білохвіст, лелеки чорні, луні польові та інші цікаві птахи. Територією Шацького парку протікають дві річки: Прип'ять і Західний Буг. Шацький національний природний парк має всі можливості стати найпопулярнішим в Європі місцем туризму та сімейного відпочинку. Це унікальний куточок на території України, який об'єднує цілюще повітря, величні ліси, піщані пляжі і срібну воду озер. Шацький природний парк - це гарне місце для спокійного і тихого відпочинку на природі.

        

Тут знаходиться Світязь - найбільше озеро України.

        

Це найглибше в Україні озеро. Воно було визнано одним з семи природних чудес України. Великі невикористані рекреаційні ресурси регіону, мальовнича природа, різноманітний рослинний і тваринний світ, м'який цілющий клімат, з кожним роком все більше приваблює любителів чудового відпочинку. За глибиною озеро Світязь не має собі рівних в Україні - більше, ніж 58 метрів. Це в чотири рази глибше, ніж Азовське море. Тому і називають його "Українським Байкалом". На озері Світязь, як і на Байкалі, навесні і восени вибухають дійсно морські шторми. А вода в ньому така ж чиста, як в Байкалі - на глибині 8 метрів видно піщане дно.

Зараз тут є:

  • 4 зони відпочинку
  • пансіонат, санаторій
  • дитячі та спортивні табори
  • туристичні бази та наметові містечка

У Шацькому національному природному парку функціонують чотири зони відпочинку - "Гряда", "Світязь", Урочища «Гушово» і "Пісочне". На берегах озера розміщені велика кількість баз відпочинку, приватних котеджів і будинків, а також пансіонат "Шацькі озера" (600 місць), санаторій "Лісова пісня" (420 місць), спортивні та дитячі табори, ряд малих наметових містечок. Туристи можуть ознайомитися з природою парку, відвідавши еколого-пізнавальні маршрути. "Лісова пісня", протяжністю 5,6 км, що пролягає сосновими лісами між озерами Пісочне і Перемут і "Світязянка", протяжністю 5,2 км проходячи поблизу о. Світязь.

В останні роки тут проводиться Міжнародний пісенний фестиваль "На хвилях Світязя".

ЕКО-ВІДПОЧИНОК

  • У парку прокладені екологічні стежки: «Світязянка» та «Лісова пісня».
  • Цікава ідея для подорожі - велосипедна подорож. Місцевість тут рівнинна, тому подорож буде приємною.
  • Ще один варіант відпочинку - це знайомство з давніми традиціями жителів Полісся. Ви можете спробувати їх щоденні заняття: доїння корови, приготування дерунів і сиру, пошук чорниці та лікарських трав. Також можна зробити дегустацію і спробувати місцеву юшку Саламур.

    

ВІДПОЧИНОК НА ОЗЕРІ І РИБАЛКА

Шацькі озера - це прекрасне місце для відпочинку з дітьми. А яка тут рибалка! У Шацьких озерах водиться 31 видів риби, серед яких окунь, щука, лин, лящ, плотва, карась, короп, сом, в'юн і місцева визначна пам'ятка - вугор. В окремих озерах водяться раки. Основна «родзинка» - це дзеркальні озера з чистою водою. Рай для рибалок. Тут з'явиться бажання отримати вудку і, не маючи досвіду, зловити сома, щуку, судака, сазана, в`юна, окуня або вугра. Також в озерах водиться чимало раків. Для засмаги і плавання краще вибирати літні місяці. А рибалити можна в будь-який час.

      

Об'єднання численних озер з лісовими масивами, своєрідний поліський колорит, різноманіття рослинного і тваринного світу їх естетична цінність, добре розвинена транспортна мережа сприяють розвитку туризму та рекреації в цьому мальовничому куточку Західного Полісся.

Ласкаво просимо на Шацькі озера!

 

 

 

 

 

 

 

Посещаемые города
25.06.2018
Мы сохранили ваши шаги, что б вы не заблудились