Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

В Біловезьку пущу

Фішки туру:
  • Краса первісної природи Біловежської пущі
  • Вечірня екскурсія до Резиденції білоруського Діда Мороза
  • Продегустуємо чарочку знаменитої «пущанки».
Ціна туру:
від 3000 грн.
Початок туру Тур в аріхві
Завершення туру
Кількість днів 2 дні
Кількість ночей 1 ніч
Нічні переїзди 2
Активні дні 2
Тип транспорту Автобус
Проживання
Місце зустрічі зал. ст.Ковель
Дод. послуги
Жд квиток Київ-Ковель
Тип харчування Сніданок (1)
Примітки
Більш детальна інформація в інфолисті
Резиденція білоруського Діда Мороза запрошує у одне з найкращих місць "проживання" дитячого улюбленця, яких зараз у світі вже чимало.
Наша мандрівка буде цікавою сім'ям з дітьми. А також не залишить байдужими і дорослих, які мріяли побувати в Біловежській пущі і  не проти поринути у чарівний світ дитячих мрій.
день виїзду з києва. п'ятниця.
     21:23 Виїзд з Києва потягом № 97 (Київ - Ковель).
 

 

 

1 день. СУБОТА.

7:32 Прибуття на залізничний вокзал м. Ковель.
7:45 Зустріч з екскурсоводом. Посадка у автобус. Виїзд на кордон з Білорусю.  Перетин кордону.
Під час переїздів екскурсовод розповідатиме багато цікавого про Волинь, про Білорусь, Біловезьку пущу. Подорож буде пізнавальна та інформаційно насичена.
Прибуття до Біловезької пущі. Поселення у готелі.

 

ЕКСКУРСІЙНА ПРОГРАМА ДНЯ:

Екскурсія в Музей природи. Експозиція музею розповідає про історичне минуле заповідника та надзвичайно багатий тваринний і рослинний світ Біловезької пущі. Поринути в красу первісної природи допоможуть звуки природи, які Вас супроводжуватимуть в залах музею: шум лісу, звуки дощу, спів птахів, ричання лісових звірів. В Музеї природи буде цікаво і дітям, і дорослим.
Відвідання вольєрів з тваринами. Це невеликий лісовий зоопарк. Олені, зубри, кабани та ведмеді не залишать Вас байдужими.

   
  І найголовніша частина програми! Екскурсія до резиденції Діда Мороза. Це казкова садиба з численними будівлями і сюрпризами, де Ви відчуєте себе у справжній казці. Ще ми побуваємо в теремі справжньої помічниці Дідуся – Снігуроньки, побачимо Чарівну криницю, побуваємо в «Скарбниці», де зберігаються «дитячі бажання»  і листи до Діда Мороза, і звичайно ж у кожного буде унікальна можливість замовити собі подарунок, написати листа, загадати бажання, сфотографуватися на пам’ять. Атмосфера казки і свята назавжди залишиться у Ваших спогадах.
Біля входу в Маєток можна покататися на Новорічному поїзді, а в торгових рядах біля стоянки автобусів купити сувеніри, зайти в затишно обладнану «Хату Діда Мароза», щоб поїсти млинців і покуштувати різноманітні страви білоруської кухні. Також, поруч, обладнані годівниці для зубрів, куди вони взимку приходять підкрипитися, і будемо сподіватися, нам пощастить їх побачити.
2 день. НЕДІЛЯ.

Сніданок у готелі.
Після сніданку рекомендуємо вам відвідати факультативну  екскурсію.

   
 

ПРОГРАМА ДНЯ:

Захоплююча автобусна екскурсія по Національному парку  Біловежська пуща, який внесений ЮНЕСКО до списку Всесвітньої спадщини людства.
Це  найбільший в Центральній Європі лісовий масив, який зберігся майже недоторканим з XIII століття.  Під час екскурсії відвідаємо «Музей народного побуту та старовинних технологій», що розташований в Біловезькій пущі в с. Переров.

   
  Все глибше йдуть в минуле обряди, звичаї, вірування, ремесла, пов'язані з не настільки вже й давнім  життям наших предків. З деякими з них і повсякденним побутом корінного населення пущанскіх сіл ми і  познайомимося в музеї. Екскурсія не буде нудною! Ні! Колоритний екскурсовод проведе екскурсію цікаво, весело і невимушено.  Окремо проводиться знайомство з традиціями самогоноваріння, яким раніше славилася Біловезька пуща. І, звичайно, дорогим гостям в міні-кафе «Хуторок» піднесуть чарочку знаменитої «пущанки», виготовленої за стародавніми технологіями.

Купуємо сувеніри та вирушаємо на оглядову екскурсію до міста Брест. Переїзд  на кордон. Проходження кордону.

Кінцева зупинка -  з/д вокзал м. Ковель.

19:58 Відправлення потягом №98 (Ковель - Київ)
   
день прибуття у київ. понеділок.

6:00 Прибуття зранку до столиці на центральний залізничний вокзал м. Києва.

 
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ:

ДОКУМЕНТИ:

  • Дорослі - діючий закордонний паспорт, термін дії якого повинен бути не менше 6 місяців або український паспорт (старого зразка, id-картка для виїзду в Білорусь НЕ підходить);
  • Діти (до 16 років) їдуть з батьками - діючий дитячий проїзний документ (новий український паспорт у вигляді id-картки для виїзду в Білорусь НЕ підходить) або закордонний паспорт одного з батьків (вписаний + вклеєне фото дитини). Одного свідоцтва про народження дитини не досить для проїзду на територію Білорусі!
  • Якщо дитина їде з одним з батьків - обов'язково необхідно мати нотаріально завірений дозвіл від батька/матері, який не їде з дитиною, з зазначенням країни прямування та тимчасових рамок перебування в цій країні! Усі інші індивідуальні ситуації уточнюйте в посольстві або зробіть уточнення при бронюванні. Можливо знадобляться інші документи, що посвідчують статус батьківства.
  • Для школярів - необхідний нотаріально завірений дозвіл від обох батьків на ім'я керівника! Або третьої особи, наприклад, бабусі/дідуся.
  • Для громадян України віза в Республіку Білорусь НЕ ПОТРІБНА!!!
  • Для громадян з інших країн - уточнюйте в посольстві або зателефонуйте нам.
                                       

 

Міста що відвідуються
04.04.2018
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали