Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Біловезька казка

Фішки туру:
  • Краса первісної природи Біловезької пущі
  • Вечірня екскурсія до Резиденції білоруського Діда Мороза
  • Продегустуємо чарочку знаменитої «пущанки».
Ціна туру:
від 2780 грн.
Початок туру Тур в аріхві
Завершення туру
Кількість днів 2 дні
Кількість ночей 1 ніч
Нічні переїзди 0
Активні дні 2
Тип транспорту Залізниця + автобус
Проживання
Місце зустрічі м.Ковель
Дод. послуги
Тип харчування Сніданок (1)
Примітки
Очікуйте інфолист
  Наша мандрівка буде цікавою і сім*ям з дітьми. А також, не залишить байдужими і дорослих, які мріяли побувати в Біловезькій пущі, і  не проти поринути у чарівний світ дитячих мрій.

1 День.

 

07:35 Прибуття на з/д вокзал м. Ковель. Зустріч з екскурсоводом. Посадка у автобус. Виїзд на кордон з Білорусією.  Перетин кордону. Під час переїздів екскурсовод розповідатиме багато цікавого про Волинь, про Білорусію, Біловезьку пущу. Подорорж буде пізнавальна та інформаційно насичена.

Прибуття до Біловезької пущі. Поселення у готелі.

   

Екскурсійна програма дня:

Екскурсія в Музей природи. Експозиція музею розповідає про історичне минуле заповідника та надзвичайно багатий тваринний і рослинний світ Біловезької пущі. Поринути в красу первісної природи допоможуть звуки природи, які Вас супроводжуватимуть в залах музею: шум лісу, звуки дощу, спів птахів, ричання лісових звірів. В Музеї природи буде цікаво і дітям, і дорослим.

   

Відвідання вольєрів з тваринами. Це невеликий лісовий зоопарк. Олені, зубри, кабани та ведмеді не залишать Вас байдужими.

   

І найголовніша частина програми! Екскурсія до резиденції Діда Мороза. Це казкова садиба з численними будівлями і сюрпризами, де Ви відчуєте себе у справжній казці. Ще ми побуваємо в теремі справжньої помічниці Дідуся –Снігуроньки, побачимо Чарівну криницю, побуваємо в «Скарбниці», де зберігаються «дитячі бажання»  і листи до Діда Мороза, і звичайно ж у кожного буде унікальна можливість замовити собі подарунок, написати листа, загадати бажання, сфотографуватися на пам’ять. Атмосфера казки і свята назавжди залишиться у Ваших спогадах.

Біля входу в Маєток можна покататися на Новорічному поїзді, а в торгових рядах біля стоянки автобусів купити сувеніри, зайти в затишно обладнану «Хату Діда Мароза», щоб поїсти млинців і покуштувати різноманітні страви білоруської кухні. Також, поруч, обладнані годівниці для зубрів, куди вони взимку приходять підкрипитися, і будемо сподіватися, нам пощастить їх побачити.

   

2 День.

 

Сніданок у готелі. Після сніданку рекомендуємо Вам відвідати факультативну  екскурсію.
Що нас чекає в програмі  дня:

Захоплююча автобусна оглядова екскурсія по Національному парку  Біловезька пуща, який внесений ЮНЕСКО до списку Всесвітньої спадщини людства.

   

Це  найбільший в Центральній Європі лісовий масив, який зберігся майже недоторканим з XIII століття.  Під час екскурсії відвідаємо «Музей народного побуту та старовинних технологій», розташованому в Біловезькій пущі в с. Переров. Все глибше йдуть в минуле обряди, звичаї, вірування, ремесла, пов'язані з не настільки вже й давнім  життям наших предків. З деякими з них і повсякденним побутом корінного населення пущанскіх сіл ми і  познайомимося в музеї. Екскурсія не буде нудною! Ні! Колоритний екскурсовод проведе екскурсію цікаво, весело і невимушено.  Окремо проводиться знайомство з традиціями самогоноваріння, яким раніше славилася Біловезька пуща. І, звичайно, дорогим гостям в міні-кафе «Хуторок» піднесуть чарочку знаменитої «пущанки», виготовленої за стародавніми технологіями.

   

Купуємо сувеніри та вирушаємо в напрямку міста Брест. Зробимо зупинку в місцевому супермаркеті, аби ви мали змогу придбати продукцію білоруських  виробників та привезти додому гостинців))

Переїзд  на кордон. Проходження кордону.

Закінчення програми з/д вокзал м. Ковель.

19:58 Відправлення потягом №98 Ковель - Київ.  Прибуття до столиці на центральний з/д вокзал м. Києва на наступний день о 05:58.
 

Примітка! Програма туру і вказаний час є орієнтовним; можливі зміни та/або доповнення програми в залежності від часу прибуття групи, організованості екскурсантів на маршруті і т.д..

 

25.06.2018
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали