Отправить другу
написать нам / Write to us
Забронировать
Подписка на рассылку

Вы можете оформить подписку и получать уведомления на указанный электронный адрес о наших новостях и горячих предложениях

Золото Карпат

Фишки тура:
Цена тура:
от 0 грн.
Начало тура Тур в архиве
Завершения тура
Количество дней 5 дней
Количество ночей 3 ночей
Ночные переезды 0
Активные дни 4
Тип транспорта Ж/д + автобус
Проживание
, , , , , , , , , , , , , , ,
Место встречи
Доп. услуги
Тип питания Завтрак
Примечание
Ожидайте инфолист
тур в карпати

Навіть звичайна прогулянка по Карпатському лісу восени подарує вам багато приємних хвилин. Ви зможете надихатися киснем, чистим прозорим повітрям, забути про все негативне і по-новому побачити світ. Різноманіття барв, шарм та чарівність гір в цю пору року неможливо порівняти ні з чим.

Лише в горах ви зможете вдихнути на повні груди і забути про осінню депресію, адже тут осінь – це суцільне натхнення і насолода.
Це найкращий час для відпочинку в Карпатах, в тиші й спокої, наодинці з природою. Осінь розбудить ваші почуття і приголомшить розмаїттям барв.

 

 

День 1

Збір групи в Києві о 19:00 на Центральному залізничному вокзалі із представником компанії.

*Квитки на потяг Київ-ІФ-Київ можна придбати у нас (купе в обидві сторони).

Більш детальну інформацію можна буде отримати за два дні до початку туру в рубриці ІНФОЛИСТИ.

 

День 2

Приїзд в м. Івано-Франківськ. З інших міст можна приєднатись до групи до 9 год., на залізничному вокзалі в місті Івано-Франківськ.

Зустріч із гідом на пероні вокзалу. Трансфер в готель.

Сніданок. Поселення в готель "Байка".
На території готелю є дерев'яні альтанки, лікувально-оздоровчий комплекс з сауною і басейном, тенісний корт, більярд, а також великий відкритий басейн із видом на гори.

Для бажаючих виїзд на екскурсію «Сонячна Снідавка + сироварня».

Снідавка — високогірне село, яке розкинулося по гірських хребтах Покутсько-Буковинських Карпат. Неперевершена й недоторкана природа, гори та скелі.

Огляд памятки природи - «Верхні Терношори» - каміння, краєвиди та енергія цих місць неймовірна.

Зупинка на горі Терношора (989 м). Різноманіття барв, навколишніх краєвидів, лісів подарує вам незабутні враження.

Відвідування сироварні «Далекі гори».

Сироварня «Далекі гори» - розташована на висоті 940 м, в гірському селі Снідавка.

Пропонує лише натуральні, якісні сири з високогірного коров’ячого молока, згідно європейських стандартів якості, виготовлені за голландськими та швейцарськими технологіями. Єдина сироварня в Україні, яка виробляє сир так високо!

Обід у колибі «Хата у рибака», для вас приготують рибку зловлену у вашій присутності, хто бажає, може і сам зловити форель на вудочку. Також можна замовити й інші страви української кухні.

Повернення в готель. Вільний час. Ночівля.

 

ДЕНЬ 3

Сніданок. Вільний день для відпочинку.

Запрошуємо усіх охочих на пішохідну екскурсію на хребет "Острий".

З Острого, як на долоні, – видно весь Косів та сусідні села. Також добре проглядаються і всі "горби", що оточують місто, немов підковою.

Виїзд на екскурсію «Сріблясті водоспади».

Шешори – мальовниче гуцульське село, яке розтягнулося на декілька кілометрів вздовж гірської річки Пістиньки. Вона відома своїми Срібними водоспадами, а Шешорський Гук – один з найгарніших у Карпатах.

Обід в ресторані Аркан – смачні страви та неперевершений сервіс. Природа і тиша на березі річки. Також вам запропонують карпатський банош, сир бужений на дровах, бринза, узвар, грибні страви. Відпочинок доповнюють свіже гірське повітря, прохолода лісу та гірської річки.

Косів – прогулянка по місту, панорама міста із Міської гори, відвідування дерев'яної Василівської церкви. Косів – справжня Мекка унікального декоративно-прикладного мистецтва.

Прогулянка водоспадом Косівський Гук – це ряд водоспадів і великих порогів на р. Рибниці на південно-західній околиці Косова, між горами Острий та Стіжки.

Ніч у готелі і Косові.

ДЕНЬ 4

Сніданок.

Виїзд на факультативну екскурсію «Стежками Довбуша».

Космач – чи не найулюбленіше село, яке оспівують в віршах та піснях, змальовують в картинах художники, описують в легендах, знімають в кіно. Це невичерпна скарбниця гуцульської культури, яку продовжують вивчати науковці, а серед відвідувачів все більше знаменитостей.

Відвідування Рушірського водоспаду.

Чотириметровий Рушірський водоспад знаходиться в мальовничому місці неподалік від Івано-Франківська, а саме, в Косівському районі, поблизу села Лючі. Прохолодна гірська вода чудово рятує від спеки, а дивовижні пейзажі, що відкриваються погляду, нікого не залишають байдужими. А ще, поруч з водоспадом є й озера, які теж милують око своєю особливою карпатською красою.

Зупинка на оглядовому майданчику, панорамний огляд навколишніх сіл й краєвидів.

Відвідування мистецького комплексу «Бутинар» й місця, де смертельно був поранений Олекса Довбуш.

Обід по маршруту. Вам запропонують бограч із лавашом, справжній гуцульський банош із кусочками форелі й підливою, карпатський високогірний чай.

Відвідування місця сили «Камінь у Завоєлах» - присілок Завоєли є одним із найвіддаленіших від центральної частини Космача, відомим осередком збереження найдавніших традицій Карпатської землі. З усіх карпатських культових каменів дохристиянської доби камінь у Завоєлах несе на собі найпомітніші сліди цілеспрямованої обробки. Скелю невідомі скульптори минулих епох обробили так, щоби вийшла «драконяча голова», яка дивиться назустріч сонцю.

Повернення у Косів. Ніч у готелі.

ДЕНЬ 5

Сніданок. Виселення із номерів.

Виїзд на дегустацію ексклюзивних карпатських настоянок й вин в музей "Штопор". Приємні на смак, створюють настрій, мають цілющі властивості, підсилюють любов до рідних Карпат. Запрошуємо на 6 видів наливок, 4 з яких міцні. Медівка, калганівка, карпатське віскі, абсент, чача та інші смачні напої. А також послухаємо розповідь про те як створювалася найбільша в Карпатах колекція штопорів

Зупинка на Кривопільському перевалі - це один з найвищих перевалів Карпатських гір. Його висота становить 1013 м над рівнем моря. З цього місця відкривається гарний вид на Говерлу, селище Верховину і Чорногорський масив. 

Ворохта – високогірний курорт, тут є комплекс з чотирьох трамплінів з витягом, що завдяки штучному покриттю діють протягом всього року. Для бажаючих підйом на крісельному підйомнику на оглядовий майданчик.

Обід по маршруту.

Відвідування музею «Альпіншток» - музей створений для ознайомлення відвідувачів із минулим Карпат, розвитком туризму на Яремчанщині за часів Австро-Угорської імперії, Речі Посполитої. Тут експонується багато туристичних палиць для гір (туристи їх називали «альпенштоками»). Кожен мандрівник у горах мав завжди при собі альпеншток для зручності в походах. Справжньою родзинкою є професійні фотосесії в автентичному одязі регіону.

Для бажаючих перехід по залізничному мосту віадуку над річкою Прут.

Переїзд до Івано-Франківська.

Трансфер на залізничний вокзал. Виїзд до Києва. Завершення обслуговування.

 

 

01.09.2017
Мы сохранили ваши шаги, что б вы не заблудились