Отправить другу
написать нам / Write to us
Забронировать
Подписка на рассылку

Вы можете оформить подписку и получать уведомления на указанный электронный адрес о наших новостях и горячих предложениях

Тур "Дорога Любви": Корец, Олыка, Колодяжное

Фишки тура:
  • Невероятніе истории любви
  • Малоизвестные замки Волыни
  • Угощения в волинскому селе
Цена тура:
от 3280 грн.
Начало тура Тур в архиве
Завершения тура
Количество дней 3 дня
Количество ночей 2 ночей
Ночные переезды 0
Активные дни 3
Тип транспорта Автобус
Проживание
Место встречи
Доп. услуги
Тип питания Завтрак (2), Обед (1)
Примечание
Ожидайте инфолист
 

Міста, які ми відвідаємо, накопичили в собі багатющі історії, оповиті легендами, реальними фактами та драматичними поворотами людських доль.

 

Творчість будь якого письменника чи  поета – це передусім історія його кохання, зрад, пристрастей та інтриг. Такі історії не схожі між собою, кожна має своє особливе значення, і в тому, напевно, головна принада любові. Під час туру  ви дізнаєтеся про драматичні історії кохання Лесі Українки, Олександра Пушкіна та інших видатних постатей. А  в Ковелі на ваших очах оживе історія кохання місцевих Ромео і Джульєти.1 День. Новоград - волинський  - Корець - олика

07:00 Виїзд з Києва. Увага! Точна інформація щодо місця збору групи і часу виїзду подається за два дні до туру в рубриці ІНФОЛИСТИ

Екскурсійна програма дня:

Першим пунктом нашої подорожі  стане місто Новоград - Волинський (стародавній Звягель). Саме тут народилася відома поетесса Леся Українка. Ми відвідаємо музей, який відкритий у будинку, де народилася та жила письменниця.   

Наступний пункт нашої подорожі -містечко Корець - одне з найдревніших на Волині. Тут побачимо мальовничі руїни Корецького замку та відвідаємо Корецький Свято-Троїцький жіночий монастир. По-перше, тут потужна енергетика, а по-друге, тут ще цікава історія кохання, про яку дізнаємось під час туру (поки що тримаємо інтиру)). Більше про Корець можна почитати в нашому блозі в статті "Корець: Минуле і сьогодення".

Переїзд в Олику – Волинський Версаль. Величний Олицький замок  - резиденція наймогутнішого литовського роду Радзивіллів.

тури на новий рік

тури на новий рік  

Майже чотириста років Олика була у власності Радзивіллів. «Тиха гавань» Так називав Олику Альбрехт Радзивілл. А неподалік – костел Святої Трійці. Його стіни і зараз бережуть спокій родини Радзивіллів – саме під ним знаходяться поховання славного роду. ​

Їдемо заселятися в готель. Відпочиваємо з дороги. Вечерю можна замовити в ресторані готелю.
 

2 День. Ковель - музей під відкритим небом (щедрий волинський обід) - луцьк. 

08:00 Сніданок в готелі 

Виїзд на екскурсійну програму дня. 

На Волині розташоване цікаве та старовинне місто Ковель. Воно  знаходиться в центрі Волинської області. Ця земля надихала на написання творів не лише Лесю Українку, а й інших іменитих письменників. Наприклад, Тарас Шевченко, в період своєї подорожі Волинню зробив багато замальовок цікавих будинків, зібрав безліч народних казок та оповідань. Про те, де надихалися в Ковелі ми і дізнаємося під час нашої екскурсії. А ще, на ваших очах оживе історія кохання місцевих Ромео і Джульєтти.

Далі по програмі переїзд в село Рокині. У мальовничій місцевості волинського краю знаходиться музей під відкритим небом. Тут ми з вами поринемо у минуле, спробуємо себе відчути у зовсім новій ролі. За бажанням, можна покататися на конях (верхом чи на возі).
А ще, на Вас тут чекає РОДЗИНКА туру! - щедрий волинський домашній обід, під час якогоскуштуємо страви, приготовані за місцевими рецептами.  

 

 

В цій неймовірній атмосфері волиняни  пригостять вас від душі не тільки гарячими стравами, приготованими на багатті, але і продемонструють Вам свою гостинність!

Відпочивши і смачно пообідавши, їдемо в Луцьк. Відвідування міста Луцьк – особливо приємна подія. І не тільки тому, що тут якось по-особливому затишно і смачно. Тут ще знаходяться унікальні музеї. І один з них -  Музей волинської ікони - єдиний у своєму роді музей у всій Україні. 

 

Найвідомішим експонатом Музею  є чудотворний образ Холмської Божої Матері. Це одна з найдавніших у всьому світі ікон. Історики припускають, що її автором був святий апостол і євангеліст Лука. Згідно з древнім сказанням, цю ікону привезли до Київської Русі в якості приданого для нареченої князя Володимира Великого візантійської царівни Анни.

Ну, а після музею, прогуляємося з вами затишними вуличками Луцька. І обовязково вип'ємо філіжаночку кави в одній з найкращих кав`ярень міста. 

гарячі тури новий рік


3 День. садиба - музей лесі українки в колодяжному - тунель кохання - монастир на острові 

08:00 Сніданок у готелі.

ЕКСКУРСІЙНА ПРОГРАМА ДНЯ:

 Перший пункт цього дня - Садиба - музей Лесі Українки в Колодяжному. Саме тут вона почала свій творчий шлях. "Найрідніший рідний край" - так Леся Українка називала Волинь. Тут провела вона частину свого дитинства, юність, а згодом не раз відвідувала волинську оселю. Саме тут, захоплена і зачарована природою краю, народом, його фольклором і міфологією, черпала поетеса творчу наснагу, шукала образи і героїв для своїх творів. Під час екскурсії ознайомимося з експозицією, і звичайно, поринемо в історію її драматичного  кохання.

Далв по програмі - перїзд у с.Городок. Це село  відоме своїм Свято – Миколаївським жіночим монастирем, що мальовничо розкинувся на острові серед спокійної течії річки Усті. Історія монастиря багаао на події та химерні подарунки примхливої панянки історії.

І, на завершення туру - заїзд в найромантичніше місце в Україні "Тунель Кохання". Про "Тунель Кохання" можна почитати в статті "Портал в параллельный сказочный мир".

тури на новий рік

 

 

 

01.09.2017
Мы сохранили ваши шаги, что б вы не заблудились