Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Іноді так хочеться втекти від щоденної метушні, рутини і побуту. Поринути зовсім в інший світ, де навіть дихається інакше, а небо здається таким блакитним і повітря неймовірно чистий. У такому місці як Велика Бийгань, складається враження, що ти готовий до підкорення нових вершин. Шукаєте творчого натхнення? Скажімо по секрету: воно живе саме тут! Хочете відпочити душею? Ооо! Тут це реально як ніде! Цікаві історичні пам'ятки? Велика Бийгань рідкісні експонати.

Велика Бийгань – ви повернетеся сюди знову!

Це село розташувалося в мальовничій Закарпатській області. Більшу частину населення складають угорці. Затишні чисті подвір'я, красиві і охайні будинки зі справжньої черепиці, привітні люди, місцеві традиції, кухня і побут – все це чекає вас в селі Велика Бийгань.

Тут ви можете зупинитися в затишному містечку і відпочити, а після – відвідати  термальні води Косино, які знаходяться всього в 6,5 километрах від цього селища. В кінці лютого ви можете насолодитися традиційним святом «Проводи зими», який вам обов'язково запам'ятається.

Архітектурні пам’ятки села Велика Бийгань 

Хоч село і маленьке, але ви знайдете, чим тут помилуватися. Основними архітектурними пам'ятками Великої Бийгані є старовинні церкви, які збереглися до сьогоднішнього дня.

Пізньоготичний костел був побудований ще в 1418 році католиками, але на жаль, був практично повністю спалений. Відбудували його в 1743 році і додали добудову. Дана церква освячена титулом Всіх Святих.

Неподалік розташувалася реформаторська церква, біля якої знаходиться дерев'яна дзвіниця. Так само тут можна побачити сховище для зерна 1908 року, яке використовується і нині. Ну і звичайно ж термальні джерела, які знаходяться недалеко від села, зацікавлять вас.

 

Історія затишного села Велика Бийгань

Ще за часів короля Арпада існувало дане селище і називалося Ов-Бийгань, яке пішло від прізвища власника даної території. Перші письмові докази, а відповідно і початок історії села Велика Бийгань, датуються 1333 роком. Переходило право власності на дані землі від одного господаря до іншого. Так відомо, що в 1794 році право власності отримав Янош Дерчені-Вийг. Так само згадуються і інші господарі: Йожеф Томп, Йожеф Широ і сім'я Немеш. Ви обов'язково закохаєтесь в це невелике, але затишне село!

16.11.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали