Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Область Арта - одна з найбільших в усьому регіоні Епір, і може порадувати туристів не тільки чудовою природою, але і безліччю цікавих природних, культурних та історичних пам'яток.

Столиця області - розташоване на березі Амбракійскогї затоки місто Арта. У стародавні часи тут знаходилось місто Амбраіия - столиця Епіру, і сучасне місто було побудоване на його руїнах. Власне, архітектурна спадщина Амбракії є однією з основних визначних пам'яток Арти.

Сучасна Арта відрізняється жвавістю і відмінною туристичною інфраструктурою, безліччю готелів, таверн і магазинів. Більшість таверн і кафе розташовані в Платія Скуфа - центральній частині міста, де і збираються більшість туристів і міської молоді.

Пам'ятки та цікаві місця області

В Арте дуже багато цікавих і гідних відвідування місць, і про окремі з них варто розповісти більш докладно.

Міст Арти

Розташований поруч з містом Арта міст є, мабуть, однією з найвідоміших визначних пам'яток у всій області. Це справжній архітектурний шедевр, виконаний з надзвичайною майстерністю.

Цей міст з чотирьох арок перекинутий через річку Архос, і має довжину 145 метрів. У стародавній легенді говориться, що на будівництві мосту було задіяно більше сотні людей, але, незважаючи на всі зусилля, міст постійно падав.

Майстер, який будував цей міст, почув голос птиці, яка сказала, що міст буде стояти тільки тоді, коли він замурує всередину нього власну дружину, що він і зробив. На основі цієї легенди написано безліч різноманітних творів.

Амвракійска затока

Подорож по Амвракійскої затоки дозволить гостям подивитися на дивовижні пейзажі, які природа створювала багато тисячоліть. Тут ви зможете залишитися наодинці з природою, і вдосталь помилуватися на густі ліси, лагуни і солончаки.

Тут мешкає майже триста видів птахів, і понад 70 з них знаходяться на межі зникнення, і знаходяться під захистом. При особливому везінні можна побачити веселі зграйки дельфінів, які граються в водах затоки.

Місто Арта

Саме міста Арта є, по суті, суцільною пам'яткою. Побудоване на пагорбі Перантіс, воно дивним чином поєднує в собі сучасність і стародавні епохи.

Тут можна подивитися на старовинний візантійський замок, побудований ще в 13 столітті, і частини збереженої древньої стіни.

У театрі під відкритим небом, який знаходиться поруч з годинниковою вежею, постійно проходить безліч культурних заходів.

Стіни АмвракіЇ

Одна з найбільш вражаючих визначних пам'яток. Побудована ще для оборони стародавнього міста Амвракія, стіна була надзвичайно величним спорудженням, і навіть те, що від неї дійшло до наших днів, вселяє мимовільний трепет.

Село Феодоріана

Розташоване в східній частині гірського масиву Дзумерк, село Феодоріана - це справжня магія води, оточена густими сосновими лісами. Вода тут просто всюди - село з обох боків оточено двома річками - Білою Гурою і Гурою.

Обтікаючи село з двох сторін, річки потім зливаються воєдино в ущелині Агіа Тріада, після чого впадають в річку Ахеолос.

Біла Гура відрізняється ще й тим, що тут можна помилуватися на два водоспади, розташовані на висоті майже 1300 метрів - видовище просто приголомшливе.

Водосховище Арахтос

Неподалік від столиці розташоване селі Пурнарі. Тут знаходиться величезна, друга за розмірами у всій країні, земляна гребля, яка перегороджує течію річки, завдяки чому утворилося озеро Арахтос, або Пурнарі.

Творча діяльність людей і велич природи - ось що гармонійно злилося в цьому дивовижному витворі. Види природи тут просто дух захоплюють, і це місце однозначно гідне відвідування.

Платан Арти

Недалеко від місця, де розташована перша арка знаменитого моста в Арті, на лівому березі річки Арахнос стоїть величний і нестаріючий платан, який ще називають Платан Алі Паші.

Він є одним з найстаріших і найкрасивіших у всій країні, і в кінці 20 століття був оголошений природним пам'ятником, що охороняються законом. Немає нічого кращого, ніж випити чашечку кави в його тіні, одночасно насолоджуючись чудовими видами на річку і міст.

Пляжний відпочинок в Арті

Область Арта не може похвалитися дуже вже великою кількістю пляжів - тут більше розвинений туризм альтернативного типу - велопрогулянки, відвідування природних пам'яток тощо. Однак любителі поніжитися на сонечку все ж зможуть побалувати себе відпочинком на декількох пляжах біля моря і затишних берегах.

Якщо ви хочете поєднати подорож в область з відпочинком на пляжах, то маршрут варто планувати поряд з Амвракійською затокою - саме там можна знайти кращі умови для пляжного відпочинку.

Море в затоці неглибоке і безпечне, тому пляжі області стануть відмінним варіантом для сімейного відпочинку з дітьми. Розглянемо пляжі, доступні в Арті:

  1. Коронісья. Розташований поруч з однойменною рибальським селищем, цей пляж досить небагатолюдний, а вода тут спокійна і чиста. Також з селища можна відправитися до красивих озер Тсукаліо, Логару і Родья.
  2. Вонітса - розташований поруч з однойменним містом, цей пляж користується великою популярністю, і досить багатолюдний.
  3. Медіні. Дуже романтичне місце, яке відмінно підійде як для купання, так і для затишного відпочинку і зустрічі світанків і заходів.
  4. Псафакі. Невеликий пляж поруч із селищем з такою ж назвою. Море тут мілке і тепле, а сам пляж оточений мальовничим гаєм олив. В основному пляж порожній, так як неорганізований.
  5. Селище П’ямбелла. Тут гостей області чекають три відмінних пляжу: Руга - неподалік від археологічного парку, Варко (один з найбільших у всьому затоці) і Порто Матзавіно.
  6. Агіос Фомас. Також дикий пляж поруч з однойменним рибальським селом. З берегів пляжу можна помилуватися на чудові краєвиди міста Превеза.
  7. Салаора - невелике прибережне селище, де є також досить непогано обладнана піщана набережна, хоч і без особливої ??вишуканості. Пляж добре підійде для не самих вибагливих гостей країни, які просто хочуть зануритися в воду і позасмагати на березі.
05.07.2019
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали