Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Дивовижний півострів Метана, з його парою крутих схилів, насправді є не чим іншим, як справжнім вулканом, який близько мільйона років тому піднявся з морських глибин. Різноманітна фауна і флора, цікаві прибережні села, густа рослинність і дивовижні вулканічні пейзажі - ось що чекає гостей острова.

На сьогоднішній день вулкан Метана є єдиним діючим в усій країні, і являє собою незабутнє видовище.

Лікування на острові

Сучасна Метана - один з найбільш відомих бальнеологічних курортів у всій Європі. Подивитися на місцеві визначні пам'ятки, а заодно і поправити здоров'я приїжджає безліч людей.

Історія цілющих джерел острова йде корінням глибоко в минуле, ними користувалися ще до нашої ери. Вперше використовувати джерела в систематичному порядку почали приблизно в кінці 19 століття, і до середини 20 століття тут були побудовані і обладнані кілька центрів реабілітації.

Вулканічне Спа

Цей центр розташований в місті Метана, навпроти острова Агія Анагірі. Був недавно відреставрований і надає послуги найвищого рівня.

Тут розташовано більше 25 сірчаних джерел, що утворюють велике озеро - Вромолімні. Вода тут має молочний відтінок, і сильно віддає сірководнем, а її температура близько 35 градусів. Курорт відмінно підійде для лікування нервових розладів, артриту і шкірних захворювань.

Ванни Павсанія

Ванни Павсанія, або Джерело Святого Миколая - одні з найвідоміших на Метані хлоридних джерел. Це джерело - найбагатше в світі на кремнієві кислоти.

Вода звідси використовується для постачання невеликого спа-центру з двома десятками ванн. Джерела вважаються ідеальними для лікування шкірних і гінекологічних захворювань.

Пам'ятки та цікаві місця

З історичних пам'яток в першу чергу варто побувати на руїнах античного міста Трезен, який знаходиться неподалік від села Трізіна. Це місто - батьківщина легендарного античного героя Тесея.

У селі можна придбати карту з місцями найцікавіших руїн, а також дізнатися цікаву і трагічну любовну історію, пов'язану з античним героєм.

З цікавих місць можна відзначити вежу Тесея, або Піргос Дьятіхісматос. Її нижня частина зведена ще за часів античності, а ось верх добудували вже за часів Середньовіччя.

Також будуть цікаві руїни кількох церков візантійських часів, побудованих з античних цегли і каменів.

Також по невеликій стежці можна пройти до Дьяволоіефіро - «Чортовому мосту». Це природне утворення, і по ньому можна пройти над прірвою внизу.

Вулкан Метана - теж дуже цікаве місце. Його висота становить 760 метрів, і піднявшись туди, ви зможете насолодитися надзвичайно красивими пейзажами півострова і видами на Сардонічну затоку.

В цілому на Метані досить багато цікавих природних місць і сіл, тому відпочинок тут буде не тільки корисним, а й цікавим.

Пляжний відпочинок

На острові є кілька цікавих пляжів, на яких можна вдосталь насолодитися ласкавим грецьким сонцем і блакитною водою.

Агіос Ніколаос і Агіос Георгіос

Ці два пляжі розташовані неподалік від містечка Лутра Павсаніу, і відрізняються красою і надзвичайно чистою водою. Є й галькові, і піщані ділянки, а на пляжах встановлені парасольки.

Пляж Вафі

Надзвичайно яскраве місце - поєднання морської синяви і червоної вулканічної породи надають йому особливу красу. Незважаючи на те, що пляж не відрізняється високим рівнем благоустрою, сюди із задоволенням приїжджають відпочивати. Крім того, види на затоку Епідавра звідси просто фантастичні.

Лімніонас

Крупний пісок і багато рослинності зробили цей пляж одним з найбільш популярних на Метані. Пляж ще часто називають Ла Плайя, за назвою розташованого тут багатолюдного бару.

Агіос Анаргіон

Невеликий острівець, на якому можна не тільки чудово відпочити, а й подивитися на місцеві археологічні пам'ятки.

На Агіос Анаргіон є невелика церква Святих Безсрібників, а упорядкований пляж порадує гостей наявністю всієї необхідної бази як для занять водними видами спорту, так і для риболовлі.

04.07.2019
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали