Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Бойніце відомий як один з найстаріших міст Словаччини, який з ХVI століття прийнято вважати світовим бальнеологічним курортом, його засновником був Алекс Турз. Гордістю і головною визначною пам'яткою міста є замок, про який перші спогади в літописах спливають ще в 1113 році. Багата історія Бойніцького замку пов'язана з його високопоставленими господарями починаючи з ХІІ століття, королем Коломаном Бели IV, Яном Корвином, графом Яном Пальфі.

Це курортне місто розташувалося в самому серці Словаччини, оточене лісистими горами на висоті 290 м над рівнем моря, поблизу східного підніжжя Мала-Магура. Бойніце знаходиться всього в 180 км то Братислави, а саме в долині річки Нітра. Незрівнянний термальний курорт приваблює туристів з усіх куточків світу, адже його сучасний розвиток почався в 30-х роках ХХ століття. Горде звання курортного міста Бойніце отримав 17 червня 1959 року.

Курорт в Бойніце відкриває найширші можливості для проведення оздоровчих СПА-процедур. П'ять термальних басейнів з яких три з термальною водою температурою до 65°С. Також тут можна насолодитися трав'яними і соляними банями, які Вам люб'язно представить центр «Світ сауни». Термальна вода Бойніце видобувається з дев'яти джерел на глибині 1200-1500 метрів. Тут можна пройти цілий курс лікування: приймати ванни, плавати в басейні з термальною водою і просто пройти питний курс. Цілюща термальна вода допоможе Вам зміцнити нервову систему, поліпшити обмін речовин і багато іншого.

Показання до лікування на курорті:

Хвороби нервової системивегето-судинна дистонія, розсіяний склероз, відновний період внаслідок перенесених інфарктів головного мозку (інсультів), запальні процеси поза загостренням центральної і периферичної системи.

Хвороби опорно-рухового апаратухвороби кісток і суглобів дегенеративного та ревматичного характерів, стану після запальних процесів суглобів і кісток, больові синдроми при сколіозі, спондильозі хребта, остеоартрозі, остеохорозі, захворюванні м'язів і зв'язкового апарату суглобів.

Гінекологічні захворювання: безпліддя, порушення функції яєчників, ускладнення внаслідок позаматкової вагітності або викидня, післяопераційний стан яєчників, органів матки.

Професійні захворювання: нервів, судин, захворювання м'язів, зв'язок, кісток, які виникли під час роботи в середовищі підвищених шумів, вібраційними інструментами, одностороння перевантаженість, робота з токсичними речовинами, а також робота зі стисненим повітрям.

Цей унікальний курорт має ще й соляну печеру, де можна чудово зміцнити здоров'яЇї особливий мікроклімат насичений парами солі, буде сприятливо супроводжувати зміцненню імунної системи.

Головні напрямки в лікуванні на курорті Бойніце - хвороби нервової системи та захворювання опорно-рухового апарату. Висококваліфіковані лікарі-спеціалісти: неврологи, хірурги, терапевти, фахівці з мануальної терапії і найголовніше бальнеологи, будуть ретельно супроводжувати Ваше лікування на курорті. Сучасний фітнес-центр за підтримки тренерів- професіоналів це прекрасний фінал оздоровчого лікування .

Процедури

Водолікувальні:

 • 7 гіпертермальні і ізотермальних басейнів;
 • Ванни: ароматична мінеральна, вихрова, перлова, вуглекисла;
 • Реабілітаційний басейн;
 • Підводний масаж;
 • Душ Шарко;
 • Ванночки для топтання.

Масажі:

 • Класичний;
 • Рефлексний;
 • Підводний;
 • Масаж лавовими камінням;
 • Лімфодренаж ручний;
 • Антицелюлітний;
 • Вібраційний;
 • Вакуумний масаж (банки);
 • Таїландський;
 • Спортивний;
 • Протівомігреневий.

Реабілітація:

 • Механотерапія;
 • Індивідуальна, групова реабілітація в басейні з термальною водою.

Фізіотерапія:

 • Світло: інфрачервоний, поляризаційний, солярій;
 • Всі види електролікування.

Термотерапія

 • Парафінові обгортання.

Оздоровлення відбувається в головних лікувально-оздоровчих будинках: Banik***, Mier***, Lysec ****. Так само в Бойніце є різноманітні бальнеологічні центри, термальні басейни відкритого та закритого типу, ресторани, кафетерії та ін.Крім того на території курорту розташувалися комфортабельні готелі, які люб'язно запропонують Вам проживання але без спеціальних лікувальних процедур.

Визначні місця

Бойніцкий замок або замок «привидів». Замок об'єднав в собі унікальне поєднання ренесансу і готики. Інтер'єри замку наповнені надзвичайно барвистими стилями різних епох. Існує історія, що граф Пальфі закохався в дівчину-француженку королівського роду. Попросив її руки, на що вона відповіла, що погодиться тільки в тому випадку, якщо граф перебудує свій замок в стилі замків Луари. Пальфі скликавши кращих австрійських архітекторів, приступив до будівельних робіт... Замок вийшов надзвичайної краси! Інтер'єр переробили в тірольському готичному стилі, звели величну вежу на західному дворі. Граф приїхав за своєю дамою серця... але з тих пір як він запропонував дівчині вийти за нього заміж, пройшло вже двадцять років, улюблена давно забула про нього і вийшла заміж... Він повернувшись в свій прекрасний замок склав заповіт, за яким замок повинен стати музеєм для всіх бажаючих. У підвалі Бойніцького замку стоїть саркофаг, в якому похований граф Пальфі, з цього саркофага, якщо вірити легенді, виділяється отрута, походження і склад якоїне вдається встановити. Але саркофаг відкрити не можливо. Кажуть, там іноді з'являються привиди!

Замок володіє найбагатшою колекцією творів мистецтва. У східному залі замку зібрана чудова колекція настінного живопису XVII століття, привезена з Сербії. У замку розташована церква, її італійський готичний вівтар XIV століття заслуговує не малої уваги.

У перший тиждень травня в замку проходить міжнародний фестиваль привидів і духів. Під покровом ночі, при світлі смолоскипів проводять феєричне, яскраве костюмоване дійство. Щоб максимально розвеселити і зацікавити гостей курорту Бойніце, біля стін замку влаштовують Лицарські дні, які супроводжуються середньовічною ярмаркою, яка повниться достатком місцевого вина, смажених поросят. Бажаючі можуть покататися на конях, побачити змагання справжніх фехтувальників, подивитися надзвичайні виступи бродячих артистів і звичайно ж придбати сувеніри - вироби з глини, заліза, шкіри.

Поблизу замку знаходиться самий найстаріший в Словаччині, а так само один з кращих у Європі зоопарк. Відвідати зоопарк цікаво і дітям,і дорослим, аджетам часто влаштовують Соколинеполювання - шоу ловчих птахів.

Переваги та особливості термального курорту в м. Бойніце

У Бойніце можна поєднувати як лікування, так і розваги. Багата екскурсійна програма по основних визначних місцях цього міста не дозволить нудьгувати навіть дуже вимогливим туристам та відпочиваючим. Тут Ви можете відвідати найстаріший і відомий на всю Словаччину зоопарк, прогулятися по красивому ботанічному саду, побувати на лицарському турнірі, відвідати колоритну ярмарку, здійснити політ на невеликому літаку і поспостерігати за незрівнянним парадом повітряних куль.

20.04.2019
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали