Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Бургас - самий східний і найбільше місто яке рассположене в Бургаській затоці на Чорному морі. На сьогоднішній день це великий промисловий і туристичний центр. Завдяки його розташуванню поблизу моря, наявність озер і історичних центрів, Бургас притягує безліч туристів. 

клімат

Помірно-континентальний клімат в Бургасі, на який сильно впливає море, з середніми температурами повітря влітку 26,4°С, а морської води - 24,7°С.

ПАМ'ЯТКИ

Якщо ви вже вирішили спробувати на смак Бургас, то зобов'язані відвідати Кафедральний собор Святих Кирила і Мефодія теж один з об'єктів, що привертають велику кількість відвідувачів. Також в будинку-музеї Петі Дубаровой розповідається про життя і творчість молодої талановитої поетеси Болгарії.

У Бургасі зосереджене культурне життя всього краю, про що свідчить діяльність Бургаської опери, Драматичного театру ім. Адріани Будевской і Державного театру ляльок. У місті відкрито багато галерей.У відреставрованому Морському казино в Морському саду також часто можна побувати на культурних заходах. Морський сад - одне з улюблених місць для прогулянок та відпочинку. У ньому знаходиться Літній театр, на сцену якого запрошуються найпопулярніші оркестри та ансамблі.

 

  

РОЗВАГИ

У Бургасі неможливо занудьгувати. У берегової лінії розташований Луна-Парк з атракціонами, здатними привести в захват як дорослих, так і дітей. А в BedroomBeachClub дітей краще не брати. Це місце жартома називають тут «філією Ібіци». Парки відпочинку, клуби, аквапарки створюють в Бургасі серйозну конкуренцію традиційному пляжного відпочинку. А пляжі тут воістину чудові! Навіть якщо ви невпевнений плавець, ви оціните спокійне і прозоре море біля узбережжя.

Для романтичних пар радимо відправиться в містечко Созополь, помилуватися замком Равадиново з казковим розкішним садом. А якщо ви любите кіно або подорожуєте з дитиною, Музей кіно - то, що вам потрібно. Тут вас зустрінуть афіші улюблених фільмів, фігури героїв популярних блокбастерів і ще багато цікавих речей!

   

 

 

30.01.2019
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали