Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

На заході одного з найбільших грецьких островів - Евбеї туристів чекає гостинне, старовинне місто Еретрія. Точніше сказати, саме місто цілком сучасне, а ось його історія сягає своїм корінням глибоко в тисячоліття, ще в часи Античній Греції.

Еретрія - справжня перлина Греції

Сучасна Еретрія є дуже популярним острівним курором, де туристів з усього світу чекає безліч розваг, піщані пляжі, і, звичайно ж, тепле блакитне море.

Однак так було не завжди - в стародавні часи Еретрія була справжнім культурним, філософським і релігійним центром всієї Евбеї. Саме тут знаменитий давньогрецький філософ Сократ заснував одну зі своїх перших шкіл.

У старовинній Еретрії був надзвичайно розвинений культ поклоніння богу Аполлону, що підтверджують руїни древніх храмів і будівель, археологічні пам'ятники і знахідки.

Пам'ятки Еретрії - що варто відвідати

Приїхавши в Еретрію, обов'язково побувайте в місцевих Будинку мозаїки і Археологічному музеї. Дізнатися більше про історію Стародавньої Греції допоможуть досвідчені екскурсоводи музею. Вони покажуть туристам експонати, цінність яких не піддається визначенню.

Також в Еретрії можна подивитися на руїни храму Аполлона, Акрополя і стародавнього театру. Є і споруди, що збереглися з часів правління римлян - різні палаци, амфітеатри і терми.

З визначних пам'яток Еретрії окремо варто згадати храм Аполлона, який місцеві жителі називають «Дафніфор». Побудований ще в VIII столітті до нашої ери, храм був величною будівлею у формі прямокутника, оточеною колонами з мармуру.

Храм являє собою зменшену копію свого більш відомого побратима - розташованого в місті Дельфи Храму Аполлона.

Еретрію взагалі називають містом-музеєм, і цілком обґрунтовано - кількість історичних пам'яток тут надзвичайно велика.

Ще одне місце в Еретрії, яке обов'язково необхідно відвідати - фортеця Кастелло-Россо. Це надзвичайно красива будівля XIII століття, побудована в венеціанському стилі. За запевненнями місцевих, тут навіть водяться справжні привиди.

 

Але не заради одних історичних пам'яток з'їжджаються сюди туристи. Еретрія туристична - це безліч галькових і піщаних пляжів і великий вибір вілл, готелів і готелів, в яких вам забезпечать дійсно якісний відпочинок.

А як добре ввечері сходити в одну з численних таверн, випити смачного місцевого вина і покуштувати традиційних грецьких страв. А якщо хочеться більш активного відпочинку - до послуг гостей міста численні нічні клуби.

Історія Еретрії та оточуючих місць

Як ми вже говорили, історія Еритреї надзвичайно широка і цікава, і місць, які тут можна відвідати і дізнатися більше про Стародавню Грецію - безліч.

Крім того, біля підніжжя Еритреї туристи можуть відвідати безліч не менш колоритних сіл і сіл.

Наприклад, в селі Неа Сітра знаходиться оточений масою оповідань і легенд «Будинок дракона», а в Ліміні, згідно з переказами, одружилися верховні боги Гера і Зевс.

Музей Асмер, вулканічне поле Гуфа, заповідник Дахлак, Імператорський палац - в Еретрії стільки цікавих місць, що описати їх в одному тексті просто неможливо - тут треба побувати, і побачити все на власні очі.

А Анга Тревел вам із задоволенням в цьому допоможе.

05.05.2018
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали