Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Мальовниче традиційне містечко Мецово розташоване поруч з горою Піндос, на схилі пагорба Мецовітіко, на висоті 1200 метрів. Оточене високими пагорбами, місто буквально потопає в зелені, і оточене буйними хвойними лісами.

У місті живе близько 4 тисяч осіб, а його архітектура дуже гарна, будинки побудовані в стилі, традиційному для Епіру - стіни будинків з каменю, а дахи - з плитки і дерева.

Мецово завжди було повним життя містом, економіка якого ґрунтувалася на торгівлі, тваринництві та виготовленні різних ручних виробів.

Пам'ятки та цікаві місця Мецово

У Мецово і його окрузі є досить багато цікавих місць. Розглянемо деякі з них.

Центральна площа

Єдина центральна площа Мецово - унікальне місце, оточене величезними деревами. По периметру площі знаходяться ксенонаси (гірські готелі) і готелі, а також безліч магазинів, кафе і ресторанів.

Крім того, на площі є цікава скульптура з двома ведмедями, поруч з якою дуже люблять фотографуватися туристи, а в альтанках завжди можна побачити літніх жителів міста, чинно сидячих, і обговорюючих туристів.

Неподалік від площі можна подивитися на старовинний собор Агіа Параскеві, побудований в 14 столітті, і реконструйований в кінці 18 століття. У храмі можна помилуватися красивим різьбленим іконостасом і чудовою мозаїкою, єдиною подібною в Греції.

Картинна галерея

Поряд з центральною площею розташована картинна галерея Аверова, в якій зібрано понад двісті робіт відомих грецьких художників 19 і 20 століття.

Фасіанос, Мораліс, Царухіс, і багато інших великих митців творили, а сьогодні, подорожуючи по Епір, туристи можу подивитися на їхні картини в Мецово.

Озеро

На великій висоті можна подивитися на ще одне місцеве диво - напрочуд гарне штучне озеро, яке утворено завдяки водам з витоків річки Аоос.

У літню пору озеро оточене густою зеленню лісів, а взимку його води потопають в сніжному пейзажі. Вся ця краса чимось схожа на альпійські пейзажі, і потрапляючи сюди, мимоволі поринаєш в безтурботність і спокій, які панують навколо.

Гірськолижний центр

У місці Політцес розташований невеликий, але добре обладнаний гірськолижний центр Мецово.

Розташований на висоті майже півтори тисячі метрів, він обладнаний двома підйомниками і має п'ять трас різної складності, і привертає безліч любителів активного відпочинку.

Секвойя Ай-Ніколаса

Розташована поруч з монастирем величезна секвойя, джерело, виноградник, річка і невелика дзвіниця з дерева - це дивовижне поєднання, яке стає справжнім притулком для втомлених душ.

Тут можна спокійно посидіти в тиші і затишку, подумати про вічне і насолодитися дивовижними краєвидами.

Сири Мецово

Ну і, звичайно ж, як можна не розповісти про головну місцеву визначну пам'ятку - сири. Містечко Мецово є справжньою сирної столицею Греції, і вироблені місцевими майстрами сири відомі навіть далеко за межами країни.

Всіх місцевих сортів просто не перепробуєш, настільки їх багато, але найсмачніші необхідно продегустувати обов'язково: ніжний Грав'єра і сухий Мізітра, легкий Анфотіро і традиційний Кассері, солоний і твердий Кефалотірі і виготовлений з коров'ячого та овечого молока Влахотірі. Перераховувати можна дуже довго, і все одно щось пропустиш.

 

Крім того, в місті роблять дві місцевих «знаменитості» - дивовижно смачні сорти сиру Мецовелла і Мецовоне, які, повертаючись додому, необхідно обов'язково взяти з собою.

Мецово - дивовижне містечко, і воно з перших хвилин буквально оселиться у вашому серці, і ви захочете знову повернутися сюди.

22.08.2019
Готелі в цьому місті
Всі готелі
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали