Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Нефтехімік України

від 0 грн.
За місце в день
Забронювати
вулиця Макарова, 71, Бердянськ, Запорізька область, 71100
Триразове харчування

Анімація, спортивні майданчики, настільний теніс, більярд, сауна, більярдний зал, кінозал, в санаторії застосовується більш 100 різних лікувальних методик і процедур, пляж в 20 м

дитячий майданчик

WiFi

Парковка
Російська, Українська

Санаторій «Нафтохімік України» розташований в заповідній зоні Бердянської коси на березі відкритого Азовського моря, де створені всі умови для відпочинку і оздоровлення.

Поєднання легкого морського бризу з ароматом степів, природна сульфидно-мулова грязь, повітря, насичене іонами йоду, брому, тепле море, піщані пляжі сприяють профілактиці захворювань опорно-рухового апарату, сечостатевої системи у чоловіків і жінок, шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної і дихальної систем.

Номери

Великий вибір номерів санаторію задовольнить різноманітні смаки. З вікон Вашому погляду відкриються безкраї морські простори з одного боку і тиха затока з іншого боку.

Крім мальовничого пейзажу за вікном Ви можете зробити вибір між поселенням в багатоповерховий корпус або в один з номерів двоповерхових котеджів. До послуг гостей санаторію номера стандарт одномісний, стандарт одномісний покращений, стандарт, стандарт покращений, сімейний, сімейний поліпшений.

Зручності

У номері

Харчування

У санаторії Вас чекає повноцінне різноманітне харчування. Більшість страв готують на пару, щоб зберегти їх користь, зменшити калорійність і навантаження на травну систему.

Спорт і розваги

Територія санаторію - це зелений куточок природи на узбережжі Азовського моря, площа якого більше 3 гектар. Корпуси санаторію оточує красивий парк з листяних і хвойних дерев.

Велика паркова зона, чистий піщаний пляж, дитячий майданчик створюють чудові умови для повноцінного відпочинку дорослих і дітей. Його навколишні краєвиди дарують гостям можливість відпочивати в царстві гармонії і натхнення.

Санаторій «Нафтохімік України» - єдина з оздоровниць бердянської коси має лікувальну базу і грязесховище, розташовані на території санаторію.

У санаторії застосовується більш 100 різних лікувальних методик і процедур.

Реєстрація виїзду

Заселення в готель здійснюється з 14:00 до 14:00. Розрахунковий час - з 12:00 до 12:00

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали