Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Sindris Island Villa

від 0 грн.
За місце в день
Забронювати

Максимальна кількість людей: 8 чоловік

Ціна: € 3300

Розмір об'єкта: 286 m²

Спальні: 4

Санвузли: 4

Відстань до пляжу: 10 метрів

Ласкаво просимо на острів Сіндріс Айленд в Діароре. Дозвольте собі зустрітися з його вражаючими пейзажами вперше тут, і побачити Грецію у всій своїй красі. Ця резиденція є винятковою пам'яткою, щоб спостерігати приголомшливий схід і захід сонця і випробувати незабутні враження.

Будинок відповідає блідому кольору скель на прилеглих берегах, і змішується з оточенням, немов у камуфляжі. Це чотиримісна резиденція на замовлення з літніми та зимовими вітальнями, одна з яких дивиться на природний гольф в Крифтосе, а інша - на гору Афон. Вілла оточена піщаними пляжами з бірюзовою, кристально чистою водою.

Житлова частина охоплює в цілому 286 м2, включаючи головну віллу, зовнішню студію і незалежний будинок для персоналу (зі складськими приміщеннями). Резиденція має можливість розмістити 6 чоловік на головній віллі і 2 у зовнішній приватній студії. Резиденція забезпечена енергією сонячних батарей.

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали