Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Дитячий табір в Словаччині "Союз 2018"

Дитячий табір в Словаччині "Союз 2018" – фото 1
Вік:7-20 років
Проживання: Рубін
Обраний заїзд:
загальне

«Корпус» - 3-5-ти місні номери в капітальних корпусах зі зручностями, з частковими зручностями (душ-умивальник, туалет-умивальник) і зі зручностями на поверсі. Більша кількість номерів (понад 80%) зі зручностями. ТУРИСТИЧНИЙ ОПЕРАТОР» не підтверджує конкретний корпус.

«Бунгало» - 4-х місні дерев'яні будиночки (зручності в корпусах).

Міжнародний дитячий табір Союз почав свою роботу в 1998 році. Влітку 2018 роки нам виповниться 21 рік - ціле життя. За цей час деякі перші "союзівці" самі стали дорослими і відправили до нас вже своїх дітей. Змінюється клімат, навколишнє політична і економічна ситуація, але незмінною залишається атмосфера дружби і психологічного комфорту табору. Унікальна команда педагогів не тільки робить життя в таборі насиченою, цікавою, пізнавальною, а й створює позитивний настрій, що дозволяє хлопцям повніше розкрити свій творчий потенціал.

Головний принцип табору - цікаво має бути всім. Чим би дитина не захоплювався він знайде у нас всебічну підтримку і для цього в таборі є все необхідне.

  Детский лагерь в Словакии

 

Наші пріорітети: 

 • постійний рух, ні секунди без діла;
 • толерантність і інтернаціоналізм;
 • ненав'язливе пізнавання навколишнього світу;
 • фізичне загартування, гігієна, гарне харчування;
 • доброзичливість, взаємоповага, психологічний комфорт, вміння жити в колективі;
 • режим і дисципліна, як основа безпеки.

Життя в таборі будується відповідно до теми сезону і наповнена низкою подій: культурно-пізнавальними і спортивними заходами, творчими вечорами, конкурсами, кружками. Саме розташування табору дає можливості для занять різними видами спорту. На озері - плавання, катамарани, віндсерфінг, в навколишніх лісах - піші походи та велосипедні тури, в горах - альпінізм і скелелазіння. Турніри з волейболу, пионерболу, футболу, флорболу проводяться прямо в таборі на добре оснащених майданчиках. Пропонується велика екскурсійна програма - знайомство з культурно-історичними і природними пам'ятками не тільки Словаччини, але також Угорщини та Австрії.

  

Активно проявляючи себе в житті табору, беручи участь в спортивних заходах, конкурсах і вікторинах, хлопці в кінці зміни отримують пам'ятні подарунки, а особливо видатні можуть виграти головний приз - безкоштовну путівку на наступний рік.

  

МІСЦЕ РОЗТАШУВАННЯ ТАБОРУ СОЮЗ

Табір знаходиться в центральній Словаччині в 30 км від географічного центру Європи, на озері Почувадло, поблизу самого історичного міста в Словаччині - Банська Щтявніца.

Околиці табору представляють невисокі гори, вкриті буковими, дубовими і сосновими лісами. В радіусі 10 км від табору знаходяться 20 невеликих гірських озер з найчистішою водою. Вся область охороняється державою в режимі природно-ландшафтного заповідника. В околицях знаходяться кілька теплих мінеральних джерел. Табір розташований на висоті 700 метрів над рівнем моря в неширокої долині з унікальним мікрокліматом. Навколо табору можна спостерігати неляканих оленів, косуль, зайців, фазанів, збирати малину, суницю, черешню, аличу.

У 10 км від табору знаходиться місто Банська Щтявніца, заснований в XII столітті. Розвиток міста пов'язаний з видобутком золота і срібла, на яких будувалися Відень і Будапешт. Околиці міста служили місцем полювання угорських і австро-угорських монархів. Для цього в XVI столітті в 4 км від Банській Щтявніци був побудований мисливський замок Антол, що чудово зберігся до наших днів. Два інших Щтявніцкіх замку служили для оборони «золотого» міста під час турецьких навал. Місто повністю зберіг середньовічної вигляд - вузькі, криві вулиці, що збігають з гір, бруківка на площах, середньовічні будівлі, костьоли, замки. У місті близько 50 історичних і культурних об'єктів. Це єдиний словацьке місто, цілком занесений в книгу світової культурної спадщини ЮНЕСКО.

Детский лагерь союз бунгало  Детский лагерь союз в Словакии основной корпус

ІНФРАСТРУКТУРА

У табір приїжджають діти від 7 до 17 років. Але в цьому році табір приймає своїх колишніх "союзівців" і їх друзів до 20 років! По приїзду в табір вони діляться по загонах за віковим принципом. У кожному загоні 15-20 чоловік і один вожатий. Крім вожатих у таборі працюють начальник табору, режисери, фізкультурні працівники, музиканти, лікар, екскурсоводи, кінооператор, нічний сторож. Середньостатистичний на 8 дітей припадає 1 педагог.

Табір здатний прийняти одночасно 200-250 чоловік. У таборі 3 основних корпусу і, розташовані в 40м від корпусу, чотиримісні будиночки-бунгало. У корпусах 3-5местние номери з вигодами в номері (або в блоці) і номери з вигодами на поверсі. Хлопці, які проживають в бунгало, користуються зручностями в корпусах. У корпусах є все необхідне для життя табору: їдальня, мінікафе, ігрові кімнати, дискозал, медпункт, офіс табору з інтернетом і міжнародним телефоном.
На території табору знаходиться велике і мале футбольні поля, волейбольний майданчик, майданчик для стріт-болу, дитячий майданчик, вогнищеве місце, відкритий театральний амфітеатр, майданчик для катання на роликових ковзанах і скейтах, прокат гірських велосипедів, склад спортивного інвентарю. В 200м від табору - найчистіше озеро, пляж, кафе-морозиво, прокат водних велосипедів і човнів. У горах в 1,5 км від табору знаходиться природний скеледром з маршрутами від 4 до 11 категорії складності. Табір оснащений всім необхідним, щоб зробити життя хлопців по-справжньому цікавим. У таборі є туристичне обладнання для багатоденних походів, гірські велосипеди, театральні атрибути і костюми, різноманітні настільні ігри, всілякий спортивний інвентар, столи для настільного тенісу, три віндсерфінгу, музичні інструменти, відео та аудіо техніка для проведення вечорів і дискотек.

ЗМІСТ ТАБОРУ

Зміст будується відповідно до режиму і планом табору, підкоряючись загальній тематиці сезону. В ході підготовки сезону в зимово-весняний період режисерами на кожен день складається план заходів, який коригується вже в таборі в залежності від погодних умов.

Тема сезону 2018 року - SOYUZ GAME. «Що наше життя? - Гра! ». Не секрет, що у будь-якої гри є свій автор. Але хто зараз може згадати ім'я людини, що придумав хованки або хрестики-нулики? Імена цих невідомих геніїв загубилися в часі. Тим часом кожен день народжує нову ідею, і всесвітня скарбничка ігор поповнюється з неймовірною швидкістю. Якісь із них захоплюють уми і серця мільйонів мешканців планети, якісь залишаються надбанням невеликого кола обраних. Ми запрошуємо хлопців стати автором нових ігор разом з дружною компанією однодумців і професіоналів, які розуміють толк в тому, як перетворити вільний час в незабутню пригоду, яке в цьому році буде називатися SOYUZ GAME. Вступити в нашу гру можна з будь-якого рівня. А чого вдасться досягти - побачимо в кінці. Отже, 18-ий сезон. Кожен тиждень - новий рівень! Час грати по-дорослому!

У новому 18 сезоні табір чекає 6 цікавих епізодів по 7 серій в кожному. Кожен може вибрати свій епізод, створити свою історію разом з геніальними друзями команди міжнародного табору «СОЮЗ».

Основна частина табірного часу присвячена культурно-пізнавальної роботі: екскурсіям, гурткам, тематичним заходам і творчим вечорам.

Значна частина часу віддається спортивній роботі. Для спорту в таборі створені ідеальні умови. Наявність в достатній кількості спортивних майданчиків і різноманітного спортивного інвентарю задовольнить навіть найвибагливішого спортивного гурмана. Спортом хлопці можуть займатися як самостійно, так і на гуртках, під час табірних заходів - олімпіад і турнірів по: волейболу, футболу, пионерболу, флорболу, бадмінтону, настільного тенісу, шахів, триатлону. Також проводяться одно-дводенні походи, заняття зі скелелазіння, віндсерфінгу, гірських велосипедів, плавання.

Союз кружки  

ЕКСКУРСІЇ

 • Сусідній від табору історичне містечко Банська Штявніца привертає туристів зі всієї Європи. Саме в ньому проходять безкоштовні зкскурсіі включені в програму табору.
 • відвідування справжньою золоторудної шахти-музею 16-17 століття, в шахтарській уніформі;
 • відвідування мисливського замку угорських і австро-угорських королів Антол;
 • відвідування Старого і Нового Замку з музеєм побуту і оборони міста;
 • оглядова екскурсія по Банській Щтявніце.

Для дітей, що приїжджають другий рік, додатково до програми включено відвідування Кальварії - прототипу єрусалимської Голгофи, відвідування Кремницьку монетного двору. Для дітей, що приїжджають третій і четвертий рік, додатково включено відвідування історичних міст Зволен, Банська Бистриця, Кремніца, військово-повітряна база НАТО «Сліяч».

Банська Штявніца недарма називають серцем Європи - звідси приблизно однакову відстань до Польщі, Австрії, Угорщини, Чехії. Ближче дізнатися Словаччину і познайомитися з історією і культурою навколишніх країн хлопці можуть на організованих табором додаткових екскурсіях.

 

ГУРТКИ

Основний принцип табору - ні секунди без діла. Коли в звичайних таборах починається «тиха година», в Союзі настає час кружков.Каждий педагог табору володіє, принаймні одним, унікальним даром, яким він із задоволенням ділиться з хлопцями. Завдання дитини - вибрати, чому б він хотів навчитися. Багато спортивних гуртків - скелелазіння, віндсерфінг, кікбоксинг, флорбол, футбол, волейбол, туристичний. Для любителів інтелектуального дозвілля - шахи, об'ємні головоломки, психологія і журналістика. Для вмілих ручок - бісер і фенечкоплетеніе, кулько і спічкоконструірованіе, малювання, декупаж, самолетостороеніе. Бувають і зовсім екзотичні гуртки - східні танці, гітара, стритрейсинг і найсмачніший - кулінарний.

  

ГРА «СКАРБ СТАРОГО ЗАМКУ»

Тільки в Союзі проходить пригодницька гра за мотивами французької гри Форт-Баярд в справжньому замку XIII століття. Гра, що є кульмінацією зміни, називається - «Скарб Старого замку». Театралізована вистава, учасниками якого є самі хлопці, вводить змагаються в курс відбуваються в Замку подій, створює інтригу гри, піднімає бойовий дух. В ході гри хлопці піднімаються по галереях старовинних веж, штурмують стіни по мотузковим сходам, перелітають над прірвою по тросу, б'ються з захисниками замку, стріляють по мішенях, вирішують складні головоломки, демонструють знання лицарських законів, танцюють старовинний менует у внутрішньому дворі замку. Хоча тема гри щороку нова, результат не змінюється - зло повинно бути переможено, перемагає - дружба. Для цього заходу буде незайвим мати середньовічний маскарадний костюм.

 

фотогалерея
Дитячий табір в Словаччині "Союз 2018" – фото 2 Дитячий табір в Словаччині "Союз 2018" – фото 3 Дитячий табір в Словаччині "Союз 2018" – фото 4 Дитячий табір в Словаччині "Союз 2018" – фото 5 Дитячий табір в Словаччині "Союз 2018" – фото 6 Дитячий табір в Словаччині "Союз 2018" – фото 7 Дитячий табір в Словаччині "Союз 2018" – фото 8 Дитячий табір в Словаччині "Союз 2018" – фото 9 Дитячий табір в Словаччині "Союз 2018" – фото 10 Дитячий табір в Словаччині "Союз 2018" – фото 11 Дитячий табір в Словаччині "Союз 2018" – фото 12 Дитячий табір в Словаччині "Союз 2018" – фото 13 Дитячий табір в Словаччині "Союз 2018" – фото 14 Дитячий табір в Словаччині "Союз 2018" – фото 15 Дитячий табір в Словаччині "Союз 2018" – фото 16 Дитячий табір в Словаччині "Союз 2018" – фото 17 Дитячий табір в Словаччині "Союз 2018" – фото 18 Дитячий табір в Словаччині "Союз 2018" – фото 19 Дитячий табір в Словаччині "Союз 2018" – фото 20 Дитячий табір в Словаччині "Союз 2018" – фото 21 Дитячий табір в Словаччині "Союз 2018" – фото 22 Дитячий табір в Словаччині "Союз 2018" – фото 23 Дитячий табір в Словаччині "Союз 2018" – фото 24
Вартість і Календар заїздів
вартість путівки до табору
Включено у вартість
Сплачується окремо
 • ж / д проїзд
 • груповий трансфер Ужгород - табір «Союз» - Ужгород;
 • проживання 7 ночей / 8 днів;
 • * В туревключено 2 ночі проїзду (9 ночей в турі = 7 ночей відпочинку + 2 ночі проїзд)
 • 4-х разове харчування (типове меню табору «СОЮЗ»);
 • медична страховка;
 • відвідування справжньою золоторудної шахти-музею 17 століття, в шахтарській уніформі;
 • відвідування мисливського замку угорських і австро-угорських королів Антол;
 • відвідування Старого і Нового Замку з музеєм побуту і оборони міста;
 • оглядова екскурсія по Банська Штявніца;
 • керівник групи 1 на 15 осіб
 • - платні екскурсії
 • Бойніцкий замок «привидів» - 35 €
 • Банська Бистриця (шопінг) - 15 €
 • Оравський замок + аквапарк Татраландія - 40 €
 • Демановська печера + аквапарк Татраландія - 40 €
 • Аквапарк Татраландія - 40 €
 • База НАТО «Сліяч» - 10 €
 • Відень - 45 €
 • Будапешт - 45 €
 • Братислава - 40 €
Увага! Ви можете оформляти зазначені додаткові послуги окремо переходячи по посиланнях, або прикріпити їх до замовлення даного табору на наступному етапі оформлення, після натискання вгорі кнопки «Забронювати»
Програма

Київ - Ужгород - Банська Штявниця

документи
Важливе
 •  

21.06.2018
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали