Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Дитячі табори в Греції

Чим приваблива Греція? Відповідь на це питання не може мати на увазі лише один варіант. Це – неповторна країна, яка дивує і підкорює туристів з кожним роком все більше. Відправитися в цю оселю, де все просякнуте духом старовини варто хоча б заради того, щоб познайомитися з визначними пам'ятками, які пройшли крізь століття. Втім, ви можете просто провести всю відпустку, пролежавши на пляжі, але це буде дуже великою помилкою з вашого боку. В цій державі кожен зобов'язаний насолодитися всіма перевагами відпочинку, а їх неймовірно багато. Сімейний відпочинок тут на вищому рівні. У країні створено всі умови для комфортної і продуктивної відпустки. Але окремої уваги заслуговують дитячі табори в Греції. Якщо ви хочете відправити свою дитину на відпочинок і прагнете до того, щоб він був якісним, цікавим, комфортним, безпечним і пізнавальним – швидше телефонуйте в Anga Travel, адже ми знаємо кращі табори для дітей в Греції.

 

Греція - ідеальне місце, для дитячого відпочинку (дитячий табір або разом з батьками)

З кожним новим роком, в цю теплу країну відправляють на канікули все більше діток з України. Це місце дозволяє, шикарно поєднати не тільки релакс і активне дозвілля на морських блакитних берегах, а й включає захоплюючі екскурсійні програми, культурно-історичне збагачення. Знайомство з теплими казковими землями, які подарували нашому безмежного світу Олімпійських богів, не залишить байдужим нікого. Дитячі тури в цю країну наповнені цікавими і захопливими програмами абсолютно різноманітної тематики. Відправити діточок в Грецію – це гарне і правильне рішення. На сьогоднішній день, переваг у дитячих таборів Греції дуже багато.

  • Навчальна програма. Від думки, що на канікулах змусять щось вчити і займатися, діти вже налаштовані дещо негативно. Заняття в дитячий таборах в Греції розроблені зі знанням психології сучасних дітей, а також актуальних навчальних методик. Таким чином, щоб залучити і зацікавити дітей із різними захопленнями до вивчення, наприклад, іноземної мови або будь-яких інших предметних областей, тут уроки завжди будуються в ігровому, захопливому форматі. Значить, дитині весело і, головне, цікаво вчитися.
  • Спілкування з однолітками. Знайомство з різними особами – це безцінний досвід, і дітям в таборі в Греції можна завести нових, цікавих друзів звідусіль. Ну, а переоцінити користь взаємодії однолітків неможливо, адже це, як мінімум, розвиває комунікаційні навички.
  • Безпека. Всіх батьків постійно хвилює питання про те, наскільки дітки будуть захищені, чи будуть вони перебувати в безпечних умовах. На територіях дитячих таборів завжди працюють досвідчені педагоги, які будуть поруч всі 24 години на добу.
  • Вивчення історії. Крім того, що цікавої інформації з приводу давньої історії Греції буде більш ніж достатньо, ще є можливість побачити їх наживо, а також побувати у відомих місцях, почути легенди і, можливо, розгадати якісь таємниці місцевості.
  • Правильне і корисне харчування. Греція – та країна, в якій кухня, крім того, що дуже смачна, відрізняється наявністю в своєму меню безлічі свіжих овочів і фруктів. Кожен табір в Греції ставиться до харчування дужу уважно та розробляє спеціальне корисне меню для дітей різного віку!

Якщо ви зважилися відправити свою дитину в табір до Греції, ми прекрасно розуміємо, що ви покладаєте відповідальність на нас. Тому, звернувшись в Anga Travel можете бути впевненими в тому, що ми подбаємо про все на найвищому рівні. Безпека для ваших діточок буде забезпечена якнайкраще. І це не тільки наявність охорони в таборі, яка працює цілодобово, а й медичний нагляд і супровід, а також цілодобовий моніторинг місцезнаходження дитини.

 

Греція – прекрасне місце для дитячих розваг та занять спортом

Крім пізнавальних екскурсій, цікавих занять з різних предметів (в тому числі і творчих), оздоровчих процедур та інших цікавинок, Греція сповнена і інших сюрпризів. Щодня тут впроваджуються нові програми з різними тематиками, які не повторюються за зміну. Це дозволяє дитині не тільки з цікавістю проводити своє дозвілля, а й розкриє його приховані таланти. Ще одна приємна особливість – кількість аквапарків в Греції порадує кожну дитину. Також, майже в кожному туристичному місті є океанаріум, красивий ботанічний сад, екзотичні фруктові дерева і незвичайні квіти. Багато досвідчених мандрівників з упевненістю говорять про те, що дитячі табори в Греції – найкомфортніші, безпечні, відрізняються бездоганним сервісом. Сперечатися з такою сміливою заявою не доведеться. І ви переконаєтеся в цьому особисто, якщо відправите свою дитину на канікули саме в цю країну. Поїздка дитини в таку державу як Греція, стане для нього не тільки яскравим враженням життя, а й пізнавальним, а також повчальним життєвим досвідом.

Останнім часом стали дуже популярними спортивні дитячі табори в Греції. Влада цієї країни виділяє кошти на будівництво великих спортивний дитячих таборів та комплексів. В таких таборах проводяться міжнародні збори та змагання + безцінній досвід спілкування з однолітками з різних країн світу!