Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Тури на Великдень

Куди поїхати на Великдень в 2023 році?
 

 

Великий день для всіх віруючих та не дуже віруючих – Христове Воскресіння. Щороку в це свято на вулицях панує особлива атмосфера. Всі вітають один одного, розговіваються та "хрестосаються". І саме в цей день особливо відчувається свято та відродження природи. У 2023 році свято Паски або по правильному Великдень припадає на 16 квітня. Отже ми маємо 15-16-17 квітня вихідні дні! 
Отже крім монастирів та церков, яких в Україні не мало - також можна відвідати:

 • Закарпаття та Карпати (ознайомитись з їх великодневими традиціями);
 • Кам'янець - Подільський, Вінніця та Чернівці;
 • Кіїв та Львів особливо прекрасний в цей період;
 • За кордон нічого їхати - бо мало вихідних, але ми можемо запропонувати православну Грузію та Грецію!
 • Це буде одне з найбільш незабутніх свят Великодня у вашому житті.

Тури на Великдень ПО УКРАЇНІ – ЦЕ ПРАВИЛЬНО!

З року в рік ми звикли святкувати це свято в колі сім'ї, з писанками, пасками і кулічами, за великим і щедрим столом. 
Можливо, прийшов час вийти із зони комфорту і спробувати щось новеньке? Коли ви мандруєте з друзями це зближує і розвиває нас.

МИ МАЄМО ВЕЛИКИЙ ПЕРЕЛІК ТУРІВ НА ПАСКУ!

І найголовніше, що практично в кожному регіоні нашої країни є монастир або церква, яка славиться своїми чудотворними іконами, цілющими джерелами. Тому ми приготували для вас паломницькі тури на Великдень по святих місцях України. Неймовірне умиротворення, спокій, зцілення і божа благодать, а ще насичена екскурсійна програма – ось, що чекає вас на Великдень, якщо ви проведете її з Anga Travel!

Що ж ми приготували для вас? Багато всього цікавого. Автобусні тури на Великдень – це:

 • дружна і весела компанія;
 • цікаві маршрути;
 • насичені екскурсії;
 • професійні гіди;
 • знайомство з місцевою культурою і традиціями;
 • незабутній світле свято Великодня.

Ми продумали все до найдрібніших деталей, щоб ви могли насолодитися таким великим святом. І, звичайно ж, вам не доведеться відмовлятися від традиційних частувань, без яких важко уявити собі Великдень: писанки, паски, свіжина, винце.

Найцікавіші тури на Великдень чекають вас!

Багато з нас чули про західний колорит, про те з яким розмахом відзначають там Різдво і Новий рік. Але навіщо обмежувати себе лише чутками, тим більше, що у вас є відмінна можливість переконатися в цьому особисто, адже Anga Travel приготувала для вас тури до Львова на Великдень, щоб ви запам'ятали це свято надовго! У вас буде можливість не тільки познайомитися з традиціями святкування Великого Воскресіння, а й покуштувати смачну кухню, відвідати легендарні львівські кав'ярні, познайомитися з культурою міста, захопитися архітектурою і просто насолодитися пануючою тут атмосферою. Погодьтеся, це буде набагато цікавіше і веселіше, ніж цілий день сидіти за столом, наїдаючись після суворого посту.

Ви вже вирішили, що цей рік має принести вам багато нових позитивних емоцій і яскравих спогадів? Тоді поспішайте! Ми пропонуємо вам найрізноманітніші тури на Великдень з Києва. Вам залишилося тільки вибрати той, який вам до душі. Ну а якщо у вас виникнуть з цим труднощі, то наш оператор допоможе вам визначитися, з огляду на всі ваші побажання і переваги.

І якщо ви поспішите, то встигнете на гарячі тури на Великдень, які розлітаються в мить! Не пропустіть можливість провести це свято не тільки смачно, але й цікаво.

 

Ми рекомендуемо