Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Тури в Андорру

 

Андорра - що це, де це, як це?

Запрошуємо вас в захоплюючі тури в Андорру – маленьку державу, розташовану поруч з Францією та Іспанією.

Андорра за останні роки стає все популярнішою серед туристів зі всієї Європи, і особливо затребувані лижні тури в Андорру, так як для любителів гірськолижних видів спорту тут є безліч цікавих місць.

Але і простим туристам тут буде не менш цікаво! Наприклад, тут можна побувати в найбільшому в усій Європі комплексі термальних джерел, і просто побачити безліч історичних пам'яток і цікавих місць. А місцеві жителі просто обожнюють різноманітні фестивалі, і саме заради них туристи часто купують гарячі тури в Андорру.

Населення Андорри - всього-то близько 80 тисяч чоловік, але при цьому цю державу щорічно відвідують понад 10 мільйонів туристів! Тури в Андорру влітку і взимку дозволять вам по-справжньому класно відпочити, незалежно від пори року!

З інших цікавих міст, заради поїздки в які варто вибирати тури вихідного дня в Андорру, можна відзначити наступні:

  • Ескальдес. Тут розташоване найгарячіше джерело в усіх Піренеях, і температура води в ньому досягає 70 градусів.
  • Енкамп. Невелике містечко неподалік від столиці, сподобається любителям динамічного відпочинку після катань на лижах.
  • Канільо. Маленьке селище, який ніби зливається з розташованими поруч Сольдеу і Пас-де-ла-Каса, які разом є єдиною гірськолижної зоною - Грандваліра.

 

Андорра - один з найпопулярніших гірськолижних курортів

Завдяки тому, що в цій країні майже цілий рік відмінна сонячна погода, і, що примітно, на рівнини припадає лише 2% її території, Андорра стала просто ідеальним гірськолижним курортом.

Гірськолижні тури в Андорру найчастіше включають в себе Валнорд і Грандваліра - дві найбільші гірськолижні зони країни, дуже привабливі для любителів активного відпочинку.

Гірськолижні тури в Андорру з Києва в Грандваліра - це можливість відвідати один з шести відмінних гірськолижних курортів, які в неї входять: Ель-Тартер, Енкамп, Сольдеу, Грау-Роч, Канільо або Пас-де-ла-Каса.

Але не менш цікава і зона катання Вальнорд, і дешеві тури в Андорру сюди не менш популярні.

Вальнорд включає в себе курорти Ордіно-Аркаліс і Пал-Арінсаль, а для досвідчених екстремалів є 6 відмінних слаломів.

Крім того, Вальнорд сподобається і тим, хто вважає за краще просто туристичні тури в Андорру. Тут безліч архітектурних пам'яток, музеїв і просто цікавих місць, тому відпочинок тут буде зовсім не нудним.

Вирушаємо в Андорру з Anga Travel

Тури в Андорру від туроператора Anga Travel - це можливість з комфортом подорожувати по всьому світу!

Наші менеджери допоможуть вам підібрати тури в Андорру за найвигіднішою вартістю, а ваші враження від подорожі будуть насиченими та цікавими!