Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Тури в Румунію

Румунія - країна, в якій реальність і містика йдуть поруч. Повна сказань і легенд, з цікавим і надзвичайно багатим минулим, Румунія завжди знайде чим здивувати і порадувати туристів. Ви зможете відвідати історичні музеї, пам'ятки архітектури, таємничі замки і привезти додому безліч яскравих, незабутніх вражень.

Тури в Румунію з Анга Тревел - це дивовижна можливість з головою зануритися в світ містики і історії, які в цій країні нерозривно переплетені між собою, спробувати традиційні румунські страви і привезти додому безліч оригінальних сувенірів.

 

Тури в Румунію - на що подивитися?

У Румунії безліч красивих місць і пам'яток, але одна з них цікавить туристів найбільше, адже саме вона прославила її на весь світ. Розташована вона в невеликому, тихому містечку Синай, в Південних Карпатах Румунії, який знаходиться на перевалі, на висоті більше кілометра.

Звичайно ж, це один з найбільш таємничих і знаменитих світових замків - Замок Бран, більш відомий як Замок Дракули. Про жорстокого графа склали безліч переказів і легенд, а в замку для вас проведуть цікаву екскурсію, під час якої можна буде пройтися по звивистих коридорах замку, подивитися на колекції мисливських трофеїв і зброї, і спуститися в темні, страхітливі замкові підземелля.

Ще одна визначна пам'ятка, на яку обов'язково варто подивитися під час екскурсій в Румунію - місто Бухарест. Не дарма його свого часу називали «Маленький Париж Сходу». Надзвичайно цікаві музеї Історії, Природознавства, Села, стародавні храми, величні будівлі Палацу Кантакузіно та Будинку Офіцерів, Тріумфальна Арка, бульвари Вікторія, Авіаторілор, Кисельова, красиві парки Чишміджіу, Флоряска, Херестеу - місту дійсно є чим порадувати і здивувати гостей країни.

Монастирі Румунії

Як же обійтися без відвідування північного краю країни, знаменитої «Перлини Румунії» - Буковини.

Повна стародавніх звичаїв і традицій, лісів і квітів, Буковина в першу чергу знаменита своїми красивими розписними церквами. Монастирі Буковини є унікальними пам'ятками країни, і їм немає аналогів у всьому світі.

«Сикстинська капела Сходу» - жіночий монастир Воронець, Горний Єрусалим - монастир Путна, всесвітньо відома Тронна фортеця, монастир Іоанна Сучавського - Румунія настільки багата різними пам'ятками архітектури, що розповідати про них можна нескінченно.

Але набагато цікавіше побачити все на власні очі - подорожуйте з Анга Тревел в Румунію, обіцяємо - буде цікаво!