Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Гірськолижні витяги та траси Ясіня

Україна

ціна квитка або екскурсії:

360 грн.

Гірськолижні витяги та траси в с. Ясиня. Це чудова альтернатива, коли кататись дуже не вміємо та їхати на Буковель не хочемо. Хочемо поспати побільше, поїсти, трохи покататись та попаритись в чанах чи саунах!

У центрі Ясіня існує Бугельний витяг розташований неподалік від автостанції (250 метрів) на горі Костирівка. Працює витяг та траса тільки за наявності достатньої кількості снігу та бажаючих покататися. Схил тут однорідний, малогорбистий, пологий і широкий (біля 200 м) така траса підійде для навчання та практикування їзди на лижах чи сноуборді — траси в ГК Ясіня кольорів зеленого (для маленьких лижників) та синього (початкові). Покриття трас натуральне - трав'яне.

Перший бугельний витяг 400 метрів та перепад висоти близько 70 метрів. Дитячий.

Поруч біля 1 витягу є прокат гірськолижного спорядження, та каса. В Ясіня є багато магазинів та закладів харчування, є де зігрітись та поїсти. Можна навіть взяти гірськолижний одяг на прокат. Неподалік верхньої станції бугельного витягу є дерев'яна капличка, рекомендуємо піднятись та насолодитись чудовою панорамою на селище Ясіня. 

Другий витяг розташований далі від центру на схилі гори. Тут вже спуск розрахований на лижників, які мають досвід катання, — траси тут круті, горбисті, у верхній частині більш стрімкі, у нижній — пологіші. Тут також бугельний витяг 400 метрив і перепад висот до 120 метрів. Неподалік 2 витягу є і своя лижна школа - але домовлятись краще заздалегідь. Дзвоніть нам в офіс (ми вам допоможемо з органзацією). На схилі гори розташовано кілька бугельних витягів, однак взимку функціонує лише один (розміщений найвище). 

Тури в Буковель, Тур на Буковель, гірськолижні тури по Україні, тур на Драгобрат, тур в Карпати, катання на лижах в Карпатах. Катання в Ясіня.

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали