Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Дивовижна Каппадокія щочетверга 4 дні /3 ночі

Фішки туру:
 • Долина Пашабаг та Долина Деврент
 • Вулканічне озеро Нар
 • Каньйон Іхлара
Ціна туру:
від 0 грн.
Початок туру Тур в аріхві
Завершення туру
Кількість днів 4 дні
Кількість ночей 3 ночей
Нічні переїзди 0
Активні дні 4
Тип транспорту Авіапереліт
Проживання
, , , , , ,
Місце зустрічі Бориспіль
Дод. послуги
Тип харчування
Примітки
Очікуйте інфолист
 

Запрошуємо вас в захоплюючий тур до Туреччини в регіон Каппадокія, під час якого ви побачите одну з найкрасивіших і чаруючих областей цієї країни - Каппадокію! Величні повітряні кулі, що літають в ранковому небі, різноманітні туристичні об'єкти, смачне частування і незабутній відпочинок - все це і навіть більше підготувала для вас ANGA Travel!

 

Перший день

Самостійно приїжджаємо в аеропорт «Бориспіль», де збираємося біля терміналу D. Зверніть увагу, що збір групи - не пізніше, ніж за дві години до відльоту літака.

Реєструємося на рейс, сідаємо в літак і вилітаємо в місто Невшехір.

По прильоту на виході з аеропорту нас зустрінуть представники приймаючої сторони, після чого всіх учасників туру в Туреччину з Києва чекає трансфер в Каппадокію, що за часом займе близько 40 хвилин.

По приїзду заселяємося в комфортабельний готель. Зверніть увагу, що згідно з міжнародними правилами заселення проводиться після 14:00, але адміністрація готелю йде назустріч гостям, і робить все можливе, щоб поселити туристів раніше, по мірі звільнення і прибирання номерів.

Після вільного часу для відпочинку (близько 1,5 годин), збираємося, і вирушаємо на захоплюючу екскурсію. У програмі сьогоднішнього дня вас будуть чекати:

 • Знаменитий музей під відкритим небом Гереме, внесений до списку світової спадщини організації ЮНЕСКО. Ви побачите дивовижні печерні церкви, на стінах яких намальовані картини, зображуючі важливі події з Нового Завіту, і красиві фрески з іконами.
 • Грецьке село Сінассос, або, згідно із сучасним назвою, Мустафапаші. Поїздка особливо сильно сподобається туристам, небайдужим до старовинної архітектури.

Перерва на смачний обід, що пройде в колоритному місцевому ресторані традиційної кухні «Руки жінки».

 

Після перекусу вирушимо в чарівну долину Деврент, одну з найкрасивіших у всій Каппадокії. Тут ви побачите безліч скельних утворень, дивовижно схожих на різноманітні фігури тварин, людей і міфічних істот.

Сама природа, тисячоліттями обточуючи і вивітрюючи камінь, змогла створити красу, що вражає з перших митей.

Задоволені поїздкою, повертаємося назад в готель, і всіх чекає вільний час на розваги і відпочинок.

Другий день

Після смачного сніданку в готелі о 10:00 збираємось і виїжджаємо. Нас чекає новий день, повний вражень і цікавих місць.

Під час другого дня нашого туру до Туреччини з Києва ви побачите:

 • Красиве кратерне озеро Нар, що розкинулося в колишньому вулканічному кратері.
 • Іхлара - довгий каньйон глибиною близько 150 метрів, на дні якого протікають бурхливі води гірської річки. Тут же пообідаємо в оригінальному традиційному ресторані, розташованому поруч з річкою Мелендіс.
 • Оглядовий майданчик, з якого відкриваються чудові види на монастир Селіме.
 • Підземне місто Каймакли, розташоване на глибині майже 60 метрів! Загальна площа міста більше 1000 квадратних метрів, в ньому вісім поверхів і більше 100 тунелів, в яких розташовані винні погреби, житлові приміщення, комори та багато іншого.
 • Відвідування фабрики шкіряних виробів і магазину з смачними турецькими солодощами.

Повертаємося в готель, вільний час для відпочинку, прогулянок і розваг.

Третій день

Після сніданку збираємося, і о 10:00 виїжджаємо в нову подорож.

Сьогоднішня екскурсійна програма не менш насичена, ніж у попередні дні. Ми побачимо:

 • Велична скеля з розташованою в ній фортецею - замок Учхісар. Також ми побуваємо в прекрасній долині голубів - оглядовому майданчику з чудовими видами на замок. Крім того, тут ви зможете погодувати місцевих птахів.
 • Долина Ченців, або долина Пашабаг. Крім того, що тут розташований відомий скельний монастир, долина знаменита оригінальними кам'яними стовпами - «димарями фей».

Обід в одному з колоритних місцевих ресторанів.

 

Наступний пункт нашої подорожі - стародавнє місто Аванос, розташоване уздовж найдовшої річки у всій Туреччині.

З давніх часів, а місту вже більше чотирьох тисячоліть, воно був центром хетських майстрів гончарної справи, що створювали тут свої шедеври з місцевої червоно-білої глини. Тут і сьогодні працюють майстерні, і в одній з них для всіх бажаючих проведуть майстер-клас з ліплення з глини.

І останнє місце сьогоднішнього екскурсійного дня - оглядовий майданчик в Долині Любові, з її знаменитими скелями «Три красуні». Тут ви зможете зробити відмінні пам'ятні фото!

Повертаємося назад в готель, вільний час на відпочинок і розваги.

 

Увечері, о 20:00 для всіх бажаючих за додаткову плату в красивому печерному ресторані «Яшар Баба» буде організована незабутня «Турецька ніч» з безлімітними напоями та безліччю розваг!

Четвертий день

Після сніданку збираємося, і всіх учасників туру чекає трансфер в аеропорт Невшехір. Пора повертатися назад до Києва. Спасибі, що подорожували з нами! У нас в запасі ще багато цікавих турів за кордон і турів по Україні, тому чекаємо вас знову!

Зверніть увагу: маршрут екскурсійної програми може незначно змінюватися, але усі відвідувані об'єкти будуть в нього входити.

Міста що відвідуються
01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали