Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Кам`яні легенди: Дениші, Буша

Фішки туру:
 • Заповідник "Буша"
 • Гайдамацький Яр
 • Фонтани у Вінниці
 • Спасо-Преображенський Тригірський монастир
Ціна туру:
від 0 грн.
Початок туру Тур в аріхві
Завершення туру
Кількість днів 2 дні
Кількість ночей 1 ніч
Нічні переїзди 0
Активні дні 2
Тип транспорту Автобус
Проживання
, , , , , ,
Місце зустрічі метро Академмістечко
Дод. послуги
Тип харчування Сніданок (1), Обід (1)
Примітки
Очікуйте інфолист

1 День - Дениші, Тригір`я, ВІнницькі фонтани

6:40 Всі учасники поїздки збираються в заздалегідь домовленому місці - на станції метро «Академмістечко». Більш точну інформацію про місце збору можна буде дізнатися на сайті ANGA Travel, в рубриці «Інфолисти», за 2-3 дня до початку туру. 
7:00 Вирушаємо в подорож!

В програмі дня сьогодні:

 • Садиба українського цукрозаводчика Терещенка. Романтичний палац на березі р. Тетерів слугував місцем для зустрічей великої родини Терещенко. На жаль, сьогодні від шикарного маєтку лишились лише загальні риси: напівзруйнована вежа, залишки стін і сходів. І хоч палац зруйновано, та все ж існує легенда, що там є тайник з золотими монетами. Та знайти його ніхто поки не зміг, може нам вдасться?

 

екскурсія на житомирщину

 • скельний масив Дениші, який відомий серед фанатів екстриму.  Гранітні круті береги ріки Тетерів дуже мальовничі!
 • 500-літні дуби-патріархи – справжній ліс, що розвинувся на березі водосховища за дамбою. Це – пам”ятка природи місцевого значення. 
 • Спасо-Преображенський храм Тригірського монастиря має давню історію. Головна святиня обителі – Тригірська ікона Божої Матері, яка вважається чудотворною. Вона, за легендою, явилася монахам на джерелі поблизу святого місця. У монастирі також є частки мощів преподобних мучеників Печерських.

 

екскурсія на житомирщину

Від Спасо-Преображенського храму відкривається неймовірний краєвид, який  в народі назвали «поліською Швейцарією»: мальовничий вид на Тетерів та на скелясті його береги.

Минулого року  на околицях сіл Дениші та Тригір’я проходили зйомки українсько-словацького серіалу «Слов’яни». За сценарієм поряд повинні бути річка, ліс, болото, скелі. Усе це кіношники знайшли  саме тут.

14:30 Обід. Виїзд у Вінницю.

Орієнтовно о 17:45 приїздимо у Вінницю, заселяємось в готель. Вільний час.

З 19:00 до 21:30 Ви зможете насолодитися унікальним водно-світловим лазерним шоу. Вінницький фонтан найбільший у всій Європі, і повірте, це феєричне видовище ви не забудете. Багато світових експертів стверджують, що фонтан є одним з найкрасивіших і видовищних у всьому світі. Ширина фонтану становить 45 метрів, розмір водяного проекційного екрану близько 16 метрів у висоту, а висота центральної частини вкупі з основним водяним струменем досягає 70 метрів!

Лазерне шоу на фонтані у Вінниці - це дуже потужні світлодіодні ліхтарі, які дозволяють глядачам побачити дивовижні і яскраві світлові ефекти, завдяки яким вдається досягти дійсно колосального видовища, яке запам’ятовується.

екскурсія у вінницю

2 День - Буша, ГАйдамацький Яр, Лядівський скельний монастир

Виселення з номерів. 7.00 Сніданок в готелі.
7:45 Виїзд в Бушу. Сьогодні ми будемо заряджатися енергією! Все більшої популярності набувають місця сили – місцини з сильною енергетикою. Дехто, щоб потрапити до них, їде до далекого Стоунхенджа, на Тибет, до пірамід в Гізі, на острів Пасхи, Алтай і Байкал. Ми ж прямуємо в саму душу Вінничини – Бушу! 

тури в бушу

На території заповідника, що займає близько 7 га збереглись історичні об’єкти IV століття до нашої ери — VII століття нашої ери:

 • Замкова вежа XVII ст., яка єдина збереглася після запеклої оборони від польських військ у часи Визвольної війни
 • Музей археології (трипільської культури) - унікальний музей, в якому зберігаються речі побуту від людей, яких ми звикли називати,  трипільцями. Тут можна побачити предмети побуту,  залишки посуду , яким тисячі років.
 • Скельний храм з викарбуваним на його стіні унікальним рельєфом. Зображення на скелі привертає увагу істориків, археологів, релігієзнавців, езотериків. Його датують II-IX століттям н. е.
 • Парк історичної скульптури, де щорічно відбуваються міжнародні пленери скульпторів-каменотесів «Подільський оберіг» який регулярно поповнюється новими витворами з каменю. 
 • Старовинне козацьке кладовище

тур вихідного дня в карпати

На околицях Буші розташоване ще одне природне диво — Гайдамацький Яр. Неймовірні тамтешні краєвиди серед лісу,  річка Бушанка, потужна енергетика і безліч нерозгаданих загадок – все це -  Гайдамацький Яр. Величезні камені – дольмени, які височіють на рівні дерев, складаються у певні фігури,  мають цікаву форму та в деяких місцях натякають на своє рукотворне походження. Є легенди, які кажуть, що цим дольменам біля 20 тис. років, і кажуть саме в цій місцевості ховали своє золото козаки.

тур вихідного дня в карпати

16:00 Зарядившись енергією та відновивши сили ми вирушаємо в Київ.

17.15 ми зробимо зупинку в одному з найдавніших православних скельних монастирів України, що височіє на скельній терасі 90-метрової гори над Дністром. Це Лядівський Усікновенський скельний чоловічий монастир. Він вважається одним із семи чудес Вінниччини.

тур вихідного дня в карпати

18.15 виїзд в Київ.

23.45-00:00 Орієнтовний час повернення в Київ

 

тур в Карпати

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали