Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Курорт Дудінце. Програма Medical SILVER

Фішки туру:
 • Проживання на термальному курорті
 • Безкоштовне відвідання басейнів
 • 2 лікувальні процедури за добу
Ціна туру:
від 0 грн.
Початок туру Тур в аріхві
Завершення туру
Кількість днів 5 днів
Кількість ночей 4 ночей
Нічні переїзди 0
Активні дні 5
Тип транспорту
Проживання
, ,
Місце зустрічі м.Дудінце
Дод. послуги
Тип харчування Сніданок (4), Вечеря (4)
Примітки
Очікуйте інфолист
тур по волынской области Украины  

Курорт Дудінце - це не тільки місце ефективного лікування і профілактики різних захворювань, а  також, і місце прекрасного відпочинку.

На цьому курорті ви знайдете фундаментальний медичний підхід до процедур і якісне обслуговування. Кожного гостя з України зустрічає російськомовний менеджер, який допоможе Вам адаптуватися і допоможе з будь-яких питань, що виникають.

Дудінце -
перший з курортів Словаччини, який отримав 4 сертифікати міжнародного стандарту ISO: по екології, за якість лікувальних послуг, за гігієну продуктів і за безпеку.
Курорт Дудинце щорічно користується популярністю у тисяч вітчизняних і зарубіжних відвідувачів. Приводом для відвідувань є приємна атмосфера, чисте повітря, відмінний сервіс за прийнятними цінами, але головним чином унікальна вода, яка лікує!
Ця вода - одна з найунікальніших вод в світі.

Унікальність мінеральної води полягає в тому, що тільки вона, єдина в Словаччині і в усій Центральній Європі за своїм складом багата на вміст вуглекислого газу і сірководню. 

Сірководень, що знаходиться в мінеральній воді, проникає в організм через шкіру і затримується в хрящовій і сполучній тканинах, розширює судини, підвищує рівень вазоактивних речовин, впливає на периферичні симпатичні нервові закінчення, що призводить до зниження больових відчуттів в суглобах, м'язах, поліпшенню трофіки суглобів, сприятливо впливає на шкіру.

Вуглекислий газ також проникає через шкіру, синергически взаємодіючи з сірководнем підвищує його активність, впливає на гемодинаміку, поліпшує кровообіг, знижує периферичний опір судин, що сприятливо впливає на серцево-судинну систему, знижує кров'яний тиск, покращує трофіку серцевого м'яза.

Саме така взаємодія вуглекислого газу і сірководню, в поєднанні з температурою мінеральної води, дають можливість ефективно і одночасно лікувати:

 • захворювання серцево-судинної системи (інфаркт міокарда, ішемічна хвороба, гіпертонічні хвороби, стан після операцій на серце і судини);
 • захворювання опорно-рухового апарату (захворювання хребта, суглобів, м'язів і м'яких тканин, стан після травм, операцій на хребет і суглоби, ревматоїдний артрит, хвороба Бехтєрєва і т.п.);
 • захворювання нервової системи.
  Вода схожого складу є тільки в Японії і на французькому курорті Віші.

Зазвичай лікувальні процедури на курорті суворо призначає лікар, а оздоровлюючі, омолоджуючі і косметичні ви вибираєте самі із запропонованого списку.

 

Тур може починатися в будь-який зручний для Вас день тижня і складати необхідне для Вас кількість днів. (але не менше 4 - х ночей)
В такому випадку, вартість туру визначається виходячи із загальної кількості ночей.
Вартість за 1 людину за ніч за умови проживання в 2-місному номері:

   За 1 люд./ніч в € за проживання в 2-місному номері

01.01.2019 – 31.12.2019

 

При умові 4-12 ночей

При умові 13 і більше ночей

   Міжсезоння (січень - квітень, листопад - грудень)

66

56

   Головний сезон (травень - жовтень)

71

61

*Доплата за проживання в 1-місному номері 10Є (люд/ніч)

Забронюйте проживання на 13 і більше ночей та зекономте 9є за ніч!

Лікувальна база:
 
Лікувальний курорт Дудинце пропонує понад 70 видів процедур - як лікувальних, так і релаксаційних, які в комбінації з мінеральною водою сприятливо впливають на організм.

Лікування починається з первинного огляду лікаря. Залежно від стану здоров'я пацієнта, лікар призначає найбільш підходящі лікувальні процедури з наступним складанням індивідуальної лікувальної програми для кожного пацієнта.

Лікувальні процедури проводяться з понеділка по суботу з 7:00 до 15:00

Рекомендована кількість днів для лікування  від 14 до 21 дня.

Лікування  проводиться тільки з 18 років.

Спеціалісти: 

   ✔  Кваліфікований медичний персонал, шість досвічених лікарів (три російськомовних лікаря).

   ✔  Цілодобова невідкладна медична допомога.

   ✔  Російськомовний персонал.

Всі санаторні готелі курорту Дудінце носять назви дорогоцінних каменів - «Рубін», «Смарагд» і «Мінерал», і кожен з них є дорогоцінним джерелом здоров'я і гарного відпочинку. Санаторний готель Рубін *** і санаторний готель Смарагд *** з'єднані між собою загальним критим переходом, готель Мінерал *** знаходиться в 390 м від основного санаторного готелю Рубін ***. Кожен готель обладнаний власною їдальнею. Основні лікувальні процедури і додаткові послуги, включаючи басейни (відкритий і закритий), надаються в санаторному готелі Рубін ***. З вересня 2015 року деякі процедури проводять і в готелі Мінерал ***.

 

ПРОВЕДЕННЯ ВІЛЬНОГО ЧАСУ І ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ НА КУРОРТІ Дудінце: 

Санаторне проживання в сучасному розумінні, означає не тільки лікування, але і комплексну пропозицію послуг, що гарантує, що гості курорту будуть добре себе почувати не тільки тілом, а й душею. До успішному відпочинку безсумнівно відноситься зміна навколишнього середовища, а також широкий вибір можливостей проведення вільного часу. Попри те, що Дудінце все ж є невелике містечко, гостям курорту не доведеться тут нудьгувати. У Дудинце до послуг гостей: інформаційне туристичне бюро, сувенірні магазини, промтовари, ларьок «Сирний будиночок», продуктовий риночек, ресторани, кафе, піцерії.

   ✔  Экскурсійні програми (на русійській мові)

   ✔  Прокат велосипедів (безкоштовно)

  ✔ Літній аквапарк «Дудінка» (мінеральний басейн, релаксаційний басейн, басейн з водними атракціонами, дитячий басейн, дитячий майданчик, спортивний майданчик, міні-бар з охолоджувальними напоями, і можливість перекусити протягом дня).

тури з києва в Кам'янець Подільський
Екскурсійна програма:

допитливим гостям пропонуються виїзні екскурсії:
 • Банська Бистриця - одне з найбільших міст Словаччини, яке є її культурним та історичним центром.
 • Банська Штявніца - це добре збережений історичний центр середньовічного міста, що знаходиться під охороною ЮНЕСКО.
 • Святий Антон - відомий мисливський замок з добре збереженим інтер'єром.
 • Зволен - колишній королівський місто з відновленим Зволенскім замком XIV століття.
 • Братислава - столиця Словаччини (170 км від курорту Дудінце).
 • Відень - столиця Австрії (220 км від курорту Дудінце).
 • Будапешт - столиця Угорщини (100 км від курорту Дудінце).

 

Також, на курорті регулярно влаштовуються танцювальні вечори під живу музику, проводяться концерти і різні виступи. Для бажаючих організують відвідування винних погребів з дегустацією місцевих вин. На території курорту знаходяться залишки природних вапнякових басейнів, відомих як Римські лазні.

Міста що відвідуються
01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали