Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Незвідана Вінниччина

Фішки туру:
  • Невідомі пам'ятки Вінницької області
  • Неймовірні бірюзові води Черепашинського кар'єру
  • Підземна екскурсія
  • Неоготичні палаци та костели
  • Найгарніший вокзал-палац в Україні
Ціна туру:
від 0 грн.
Початок туру Тур в аріхві
Завершення туру
Кількість днів 2 дні
Кількість ночей 1 ніч
Нічні переїзди 0
Активні дні 2
Тип транспорту Автобус
Проживання
, , , , , , ,
Місце зустрічі
Дод. послуги
Тип харчування Сніданок (1)
Примітки
Очікуйте інфолист

1 День

8:00 Збір групи в Києві біля Південного залізничного вокзалу. 

Переїзд на туристичному автобусі до Черепашинського кар'єру. Трохи гучно називати цю місцину «Українськими Мальдівами», але тут по-справжньому гарно, а вода й справді чудового бірюзового кольору. Де ж ще зустрічати ранок, як не на природі? Якщо буде бажання - можна покупатись.

тури в кам'янець-подільський

Переїзд до села Стара Прилука, де знаходиться майже двійник Маріїнського палацу - палац Мерінга. Про хазяїна цього маєтку, скарби та нащадків детальніше розкажемо вже на місці.  

Приїзд у Вінницю, обід, поселення в готель

Екскурсія-прогулянка підземеллям монастиря капуцинів в центрі Вінниці. Місце, від якого не очікуєш багато, але отримуєш купу вражень!

Вільний час у місті на відпочинок. 

2 День

Сніданок у готелі. 

Першим екскурсійним об'єктом цього дня буде неоготичний костел у Гнівані. Він був побудований понад сто років назад. 

Переїзд в Браїлів, де відвідаємо маєток поважної родини фон Мекк. Родина розбагатіла під час залізничного буму; мала маєтки в Австрії, Швейцарії та Італії. Надія фон Мекк захоплювалась меценатством та підтримувала молоді таланти, серед яких був й Петро Чайковський. Вона не тільки запрошує композитора у Браїлів, а й пропонує сплату його боргів та щомісячну стипендію. Зараз у Браїлові знаходиться музей Петра Чайковського та Надії фон Мекк, де можна побачити унікальну нотну колекцію та оригінальні речі, які надали нащадки. 

Переїзд у Жмеринку. Тут знаходиться один з найгарніших залізничних вокзалів України! Саме завдяки залізниці Жмеринка набула статусу міста і нині це друге за кількістю населення місто Вінницької області. 

Обід

Переїзд в Чернятин. Ви, мабуть, і не чули про це маленьке село? Але тут дивом зберігся неймовірний неоготичний палац! Він був збудований в першій половині 19 століття та належав Вітославським і Дембовським. Зараз тут знаходиться аграрний технікум. Ми зможемо подивитися палац ззовні та всередині, та почути історію цього маєтку. 

Переїзд в Бар. Колись одним з найбільш потужних замків на Поділлі був знаменитий Барський замок, проте від нього залишились лише руїни... Але тут зберігся один з найгарніших костелів на Поділлі! Гострі шпилі, стрілчасті віконні арки, трилисникові ніші та рельєфна ліпнина. 

Повернення до Києва орієнтовно о 22:00.

Подаруйте собі незвичайну пригоду - тур-перезавантаження  на Вінничинну!

Також перегляньте інші тури по Україні, вас точно щось зацікавить!

екскурсії з києва в кам'янець-подільський

екскурсії в кам'янець-подільський замок

 

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали